باتری یو پی اس
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید باتری یو پی اس با طول عمر بالا و راندمان عالی

تولید باتری یو پی اس با طول عمر بالا و راندمان عالی

در این مرکز تولید انواع باتری یو پی اس با طول عمر بالا و راندمان عالی رواج دارد. چنانچه قصد خرید باتری یو پی اس با کیفیتی بسیار خوب و قیمتی مناسب را دارید، می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید و ضمن در یافت مشاوره از سوی مشاورین ما برای تهیه باتری مورد نظرتان اقدام نمایید.

تولید کننده انواع باتری یو پی اس در ایران

امروزه استفاده از یک باتری یو پی اس امری بسیار مهم و ضروری است و به همین علت کارخانه های بسیاری در سراسر دنیا در حال تولید باتری یو پی اس هستند. این کارخانه سعی بر این دارند تا این محصول را با کیفیت بسیار خوبی تولید نمایند و به بازار های فروش عرضه کنند.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

با توجه به اینکه باتری یو پی اس به راحتی در دسترس همه مشتریان نیست، بسیاری از افراد تمایل دارند تا این محصول از طریق فروش اینترنتی و آنلاین تهیه نمایند. زیرا این روش از خرید و فروش یک پل ارتباطی مستقیم، مابین فروشندگان و مشتریان است.

بسیاری از محدودیت ها و مشکلاتی که در فروش سنتی وجود دارد در فروش اینترنتی قابل حل است. فروش سنتی مشتریان محدود خود را دارد ولی فروش اینترنتی می تواند از سراسر دنیا برای شما مشتری جذب کند و همچنین یک تصویر بهتر از سازمان برایتان ارائه دهد.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

فروش سنتی مشکلات بسیاری را به همراه دارد. برای فروش باتری یو پی اس از طریق فروشگاه های موجود در سطح شهر باید مکانی را خریداری نمایید و سپس پرسنل را برای فروش محصولات خود استخدام کنید.

از طریق ایجاد فروشگاه آنلاین هزینه هایی بسیار کمتر از یک مکان را پرداخت خواهید کرد و با فقط با قرار دادن یک مرتبه محصولات خود بر روی سایت می توانید مشتریان بسیاری را جذب کنید و بسیاری از هزینه ها را کاهش دهید.

مزایای فروش آنلاین باتری یو پی اس

 • راحتی در خرید
 • قیمت بهتر
 • تنوع بالای محصولات
 • صرفه جویی در زمان و پول جهت خرید حضوری
 • امکان قیاس قیمت کالاها
 • دوری از شلوغی و ترافیک
 • به دست آوردن اطلاعات دقیقی از محصول به سهولت
 • امکان تعویض کالا
 • تحویل در کمترین زمان

باتری ups چیست؟

باتری ups چیست؟

باتری یو پی اس قطعه الکترونیکی که می تواند انرژی مورد نیاز بسیاری از دستگاه ها و لوازم الکتریکی را در بسیاری از مکان‌ها تامین نماید.

این باتری دارای یک مدار قطع و وصل است و بطور اتوماتیک است که پس از قطع جریان شهر وارد مدار می‌شود برق مورد نیاز این دستگاه ها را تامین می نماید.

انواع باتری یو پی اس

 • سیلد اسید
 • نیکل کادمیوم
 • لیتیوم

از پرکاربردترین انواع باتری ها نوع سیلد اسید و نیکل کادمیوم است که این دو معایب و مزایای نیز نسبت به یکدیگر دارند.

باتری های نوع سیلد اسید دارای کاربرد بیشتری میباشند.  اگر دقت کنید اکثر کارخانه های سازنده باتری یو پی اس از این نوع برای تولید باتری های خود مورد استفاده قرار می دهند.

این باتری از قیمتی بسیار مناسب نسبت به نوع نیکل کادمیوم برخوردار است و احتیاج به سرویس و نگهداری ندارد اما از معایبی که نسبت به نوع نیکل کادمیوم دارد این است که طول عمر پایین تری دارد و قابلیت کار در محیط هایی با دماهای بسیار پایین و یا بسیار بالا را ندارد و طول عمر آن به شدت کاهش می یابد.

باتری های نیکل کادمیوم از طول عمر بالایی برخوردارند اما قیمت‌هایی حدود ۴ تا ۵ برابر گرانتر از نوع سیلد اسید را نیز در بر دارد این باتری ها قابلیت کار در شرایط دمای بسیار سخت را نیز دارا می باشند.

انواع باتری یو پی اس

آیا می دانید باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

بازی های اتومبیل با باتری های معلق در مایع نیز می نامند. دلیل این نامگذاری به این علت است که نیروی الکتریسیته مورد نیاز با استفاده از واکنش اسید سولفوریک بر سوی صفحات سربی که معلق در مایه هستند، تولید می شود.

باتری های یو پی اس، باتری های سرب اسیدی هستند که برای جلوگیری از نشتی اسید و یا احتمال فرار هیدروژن کاملاً مهر و موم و درزگیری شدند و اسید در آنها با لایه هایی از نمد پوشانده شده است.

باتری های خودرو به هیچ وجه قابل استفاده برای یو پی اس ها نیستند زیرا احتمال این امر وجود دارد که اسید از محفظه باتری به بیرون بیایدو هنگام شارژ باتری گاز هیدروژن قابل اشتعال تولید شود که در یک محیط بسته بسیار خطرناک است.

عرضه کننده باتری یو پی اس در تهران

عرضه کننده باتری یو پی اس در تهران

آیا میدانید مراکز فروش باتری یو پی اس کجاست و چه طور می توان به عرضه کنندگان و تامین کنندگان اصلی  این محصول دسترسی پیدا کرد؟

شهر تهران مرکز خرید و فروش انواع باتری یو پی اس صبا با برند های مختلف ایرانی و خارجی است.

اگر به دنبال برند خاص و منحصر به فردی است و این باتری در شهر مورد نیاز شما به راحتی قابل دسترس نیست، می توانید آن را در تهران بیابید.

بسیاری از عرضه کنندگان و تولید کنندگان این محصول را ابتدا به تهران آورده و سپس به بسیاری از نقاط کشور عرضه می نمایند.

مجموعه ما این باتری را به بسیاری از نقاط کشور عرضه می کنند و شما مشتریان گرامی برای تهیه این محصول احتیاج نیست تا مسافت طولانی را طی کنید شما می توانید با ارتباط با کارشناسان و ثبت سفارش برای خرید آن اقدام نمایید.

لیست قیمت باتری یو پی اس برند های مختلف

باتری یو پی اس با برند های متفاوتی در بازارهای فروش وجود دارد. از انواع باطری های ups خارجی و ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع باتری یو پی اس خارجی

 • هیتاکو
 • لانگ
 • ولتامکس
 • راکت
 •  نارادا
 • اپتیما
 • و ……

انواع باتری یو پی اس ایرانی

 • صبا
 • سپاهان
 • نیروسان
 • فاراتل

قیمت فروش انواع باتری یو پی اس صبا

قیمت فروش انواع باتری یو پی اس صبا

شرکت صبا باتری یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز تولید انواع باتری یو پی اس در ایران است. این شرکت سال هاست که در حال فعالیت است و هر ساله در حال افزایش خطوط تولیدی و تعداد کارخانه های خود می باشد به طوری که امروزه شاهدیم که در اکثر شهر های ایران کارخانه صبا باتری وجود دارد و متخصصان بسیاری در این کارخانه مشغول به کار هستند.

اگر به مقایسه قیمت های باتری یو پی اس صبا با برند های دیگر بپردازید متوجه خواهید شد که این باطری قیمت‌ های بسیار ارزانی را په خود اختصاص می دهد ضمن اینکه از  کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و می تواند حدود ۳ تا ۵ سال طول عمر داشته باشد.

در حال حاضر شرکت صبا باتری ۲۱ درصد از سهم بازار ایران را در دست گرفته است و این محصول با قیمت های رقابتی ارائه می دهد.

مزایای استفاده از باطری های ups سیلد اسید صبا باتری با مقایسه با نوع نیکل کادمیوم

تولید کننده انواع باتری یو پی اس در ایران

در این مقاله باتری های یو پی اس صبا را از نظر های مختلف مورد بررسی قرار می دهیم.

 • دشارژ خود به خودی
 • آلودگی محیط زیست
 • قیمت
 • طول عمر

دشارژ خود به خودی باتری‌ های سرب اسید صبا بسیار پایین است. اما باتری های نیکل کادمیوم میزان دشارژ خود به خودی بیشتری دارند و این امر ممکن است با توجه به نوع برندشان با یکدیگر متفاوت باشند. شایان ذکر است از باتری های نیکل کادمیوم در دمای نامناسب یک درصد از ظرفیت خود را از دست می دهند در صورتی که باتری های سیلد اسید تنها سه درصد در ماه کاهش ظرفیت دارد.

باتری های سیلد اسید و نیکل کادمیوم هر دو دارای فلزات سنگین و آلوده کننده هستند. بازیافت نیکل کادمیوم بسیار سخت تر و پیچیده تر از باتری های سربی هستند در صورتی که بازیافت در شرایط بدی انجام گیرد به شدت محیط زیست را آلوده میکند و آسیب های جبران ناپذیری را به افراد وارد می نماید.

از نظر قیمت نوع سیلد اسید نسبت به نوع نیکل کادمیوم بسیار ارزان تر بوده و این امر باعث شده که این باتری ها به صرفه و اقتصادی باشند و با مقایسه با باتریهای نیکل کادمیوم ۲ الی ۵ برابر ارزانتر هستند.

قیمت باتری یو پی اس فاراتل

قیمت باتری یو پی اس فاراتل

شرکت فاراتل از شرکت های بسیار موفق در زمینه تولید انواع دستگاه های یو پی اس است. این شرکت برای تامین انرژی برق بسیاری از مراکز همچنین تامین بازار داخلی ایران، این دستگاه را تولید کرده است و همچنین نماینده فروش دو برند sunnyway و csb نیز می باشد. این دو باتری هر دو در کشور چین تولید می گردند و از نوع سیلد اسید هستند و همچنین قیمت‌ های بسیار مناسبی را نیز به خود اختصاص می‌دهند.

تولید کننده انواع باتری یو پی اس در ایران

تولید کننده انواع باتری یو پی اس در ایران

چرا باید یک باتری یو پی اس داشته باشیم؟ آیا تولید کنندگان انواع باتری یو پی اس در ایران را می شناسید؟ آیا می دانید امروزه ایران می تواند بهترین انواع باتری یو پی اس را تولید نماید؟

هدف اصلی و مهم داشتن یک باتری یو پی اس دادن زمان بیشتر به کاربران در هنگام قطع برق شهر جهت انجام کارهایی مهم همچون:

 • ذخیره و ایجاد بک آپ برای کارهایی که در حال انجام آن بودید
 • خاموش کردن تجهیزات و وسایل از قبیل کامپیوتر برای محافظت و جلوگیری از آسیب دیدن

لازم به ذکر است باتری یو پی اس نمی تواند برق مورد نیاز یک کامپیوتر برای ساعت های طولانی تامین نماید و فقط به کاربر این اجازه را می دهد تا اطلاعات خود را ذخیره نمایند و سپس دستگاه مورد نظر را خاموش کند.

اگر برای خرید باتری یو پی اس انواع برند های مختلف خارجی دچار مشکل هستید و یا این باتری ها با قیمت های بسیار بالا در بازارهای فروش وجود دارند پیشنهاد ما خرید باتری یو پی اس ایرانی نظیر صبا باتری و سپاهان می باشد.

امروزه تولید باتری یو پی اس صبا با تکنولوژی بسیار بالایی رواج دارد.

برای نمونه امروزه شرکت تکام اصفهان و هیراد در تهران در حال تولید انواع دستگاه یو پی اس و باتری های آن ها هستند.

مرکز تولید پخش باتری یو پی اس در کیفیت های مختلف

مرکز تولید پخش باتری یو پی اس

همانطور که میدانید باتری های یو پی اس در برندهای مختلفی تولید می شوند و هر یک از این کارخانه ها تکنولوژی خاصی برای تولید این باتری ها به کار می‌گیرند و کیفیت این باتری ها را متفاوت می‌ کند.

یکی از بهترین باتری های یو پی اس که بسیار در دنیا معتبر هستند و مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است، باتری های یو پی اس کره ای هستند که با برندهای راکت، نیومکس، سبانگ و … تولید می گردد. لازم به ذکر است که این باتری‌ها با قیمت‌هایی بسیار گران‌تر نیز به خود اختصاص می‌دهند. زیرا میزان سرب استفاده شده در این باتری‌ها حدود ۳۰ درصد بیشتر از انواع باتری‌ های دیگر است و وزن بیشتری را نیز دارند که قیمت جهانی دارد و افزایش آن نسبت مستقیمی بر افزایش قیمت باتری می گذارد.

باتری های برندهای چینی مانند هیتاکو، اپتیما، cgb و غیره از طول عمر متوسط ای برخوردارند و قیمت های نسبتا ارزان تری نسبت به انواع دیگر به خود اختصاص می دهند.

با توجه به اینکه امروزه ایران نیز در زمینه تولید انواع باتری یو پی اس قدم برداشته است سعی دارد تا باتری های با کیفیت مناسب را به بازارهای فروش ارائه دهد از نمونه باتری های ایرانی، صبا و سپاهان می باشد که طول عمر کمی را به خود اختصاص می دهند و قیمتی بسیار ارزان تر از انواع باتری های دیگر را دارا می باشد.

باتری یو پی اس هیتاکو

باتری یو پی اس هیتاکو

باتری یو پی اس هیتاکو در کشور چین تولید می گردد. این باتری از نوع سیلد اسید است و با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت‌های گوناگونی تولید می‌شود و به بازارهای فروش عرضه می گردد و قابل استفاده در مکان های بسیاری همچون بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، نیروگاه‌های هسته‌ای، آسانسورها و بسیاری دیگر را دارد.

قیمت باطری خشک یو پی اس

قیمت باتری خشک یو پی اس

باتری های خشک یو پی اس هم باتری های منحصربه فرد هستند که احتیاج به سرویس نگهداری نیز ندارند و مصارف گوناگونی را در بسیاری از  دستگاه ها و لوازم و مراکز متعددی را دارا می باشند.

این باتری‌ ها به سرویس و نگهداری احتیاجی ندارند و کاملاً مهر و موم شده هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس منبع تغذیه الکترونیکی

یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی است که وظیفه اصلی آن، تامین بدون وقفه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام