باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس صبا / تولید بهترین باتری یو پی اس صبا

تولید بهترین باتری یو پی اس صبا

آیا به دنبال تولید بهترین باتری یو پی اس صبا هستید؟ آیا شما هم باتری یو پی اس صبا می خواهید؟ آیا می دانید بهترین باتری یو پی اس صبا کجا تولید می شود؟ تولید بهترین باتری یو پی اس صبا به چه صورتی است؟
باتری یو پی اس صبا در انواع مختلف کیفیت تولید می شود و گاهاً شاهد این هستید که بعضی از تولیدی های باتری یو پی اس اصلاً کیفیت خوبی ندارند. شما باید از تولید بهترین باتری یو پی اس با مطالعه و سرچ کردن آگاهی داشته و سپس از بهترین تولیدی که باتری یو پی اس صبا دارد، خریداری نمایید.

تولید باتری یو پی اس صبا

تولید باتری یو پی اس

باتری یو پی اس یکی از لوازم بسیار مهم و اساسی در بسیاری از مکان هااست و با توجه به ضرورت این محصول کشورهای بسیاری اقدام به تولید آن کردند. باتری یو پی اس در برندهای مختلفی و در انواع متفاوتی تولید می‌شود و به بازارهای فروش عرضه می گردد.

باتری یو پی اس در انواع مختلفی وجود دارد:

 • سرب اسید
 • نیکل کادمیوم
 • لیتیوم

از انواع پر کاربرد این باطری ها نوع سرب اسید و نیکل کادمیوم می باشد. هر یک از این دو باتری مزایا و معایبی نسبت به یکدیگر دارند که در اینجا به تحلیل و بررسی آنها می پردازیم.

تولید باتری یو پی اس

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهتر از کدام یک از این دو باتری را استفاده کرد و یا در چه مواردی از باتری سرب اسید استفاده می شود و چه هنگام از نوع نیکل کادمیوم؟ نقاط ضعف و قدرت این دو باتری در چیست؟

 • مواد سازنده باتری
 • قیمت
 • طول عمر
 • حساسیت به دما
 • پدیده خود شارژی
 • نحوه افت ولتاژ در هنگام دشارژ
 • آلایندگی محیط زیست
 • سایز وزن و پروسه ساخت
 • سرعت شارژ
 • جریان پیک دشارژ
 • پدیده ی حافظه ای
 • تفاوت ولتاژ نامی سلولهای باتری

 مواد سازنده باتری سرب اسید: دارای دو قطب مثبت و منفی است که قطب مثبت آن از اکسید سرب و قطب منفی یا همان کاتد از سولفوریک اسید تشکیل شده است. الکترولیت آن محلول اسید سولفوریک و آب می باشد که حدود ۲۵ الی ۴۰ درصد اسید سولفوریک خالص است.

مواد سازنده باتری نیکل کادمیوم: این باطری نیز دارای دو قطب مثبت و منفی است که بخش عمده قطب مثبت هیدرات نیکل تشکیل می‌دهد و قطب منفی را کادمیوم اسفنجی را شامل می شود. الکترولیت آن هیدروکسید پتاسیم به همراه آب است که بخش عمده محلول الکترولیت هیدروکسید پتاسیم می باشد.

قیمت باطری خشک یو پی اس

قیمت: باتری های نیکل کادمیوم حدود ۲ الی ۴ برابر گرانتر از نوع سرب اسید هستند و این امر باعث می شود تا سرمایه اولیه مورد نیاز برای تامین نیروی بک آپ از باتری های نیکل کادمیوم بسیار بالاتر باشد.

طول عمر: طول عمر یک باتری به کیفیت و همچنین نحوه نگهداری آن مربوط می شود. افزایش تعداد شارژ باتری می تواند طول عمر آن را بسیار کاهش دهد. باتری های نیکل کادمیوم تعداد دفعاتی که میتوان آنها را دشارژ کرد، بیشتر از باتری های سرب اسید هستند.

حساسیت به دما: باتری های سرب اسید برای اینکه بتوان عملکرد قابل قبولی را داشته باشند، توانایی کار در محیط های بین ۱۰ الی ۳۵ درجه سانتیگراد دارند. این باتری‌ ها نسبت به تغییرات دما حساسیت بیشتری را از خود نشان می دهند و ظرفیتشان نسبت به کاهش دما سریع کاهش پیدا می‌کند و از طرفی نیز با افزایش دما عمر متوسط آنها بسیار کم می شود. برای مثال با افزایش هر ۱۰ درجه، طول عمر مفید باتری های سرب اسیدی به نصف کاهش می گردد.

باتری های نیکل کادمیوم نسبت به تغییرات دما مقاوم تر هستند و به ویژه این باتری ها بهترین گزینه برای مواقعی هستند که لازم است از آن‌ها در دماهای پایین مورد استفاده گردد.

بازه زمانی برای عملکرد باتری های نیکل کادمیوم منفی ۲۰ الی ۶۰ درجه سانتی گراد است.

خرید باتری یو پی اس صبا

پدیده خود شارژی: اگر هر دو این باتری ها مدت زمانی از آنها استفاده نشود حتی در صورتی که به مدار متصل نباشند، بعد از گذشت مدتی دشارژ می شوند و این مسئله باعث می شود که ظرفیت شان را در هنگام انبارش از دست بدهند و سبب اتلاف انرژی شوند. لازم به ذکر است سرعت این پدیده در باتری های نیکل کادمیوم چندین برابر بیشتر از باتری های سرب اسیدی است.

از طرفی باتری‌ های سرب اسید اگر برای مدتی انبارش گردند، باعث می‌شود تا این باتری سولفاته شده و طول عمر مفید آن به شدت کاهش یابد و حتی باعث خرابی کامل آن شود.

نحوه افت ولتاژ در هنگام دشارژ: ولتاژ باتری های نیکل کادمیوم افت چندانی ندارد و حتی می‌توان آن را ثابت فرض کرد. اما ولتاژ باتری های سرب اسید در هنگام دشارژ کم کم کاهش پیدا می کند.

آلایندگی محیط زیست: این دو باتری هر دو از فلزات سنگین یعنی سرب و کادمیوم تولید شده اند. در صورتی که به درستی مورد بازیافت قرار نگیرند، ممکن است محیط را به شدت آلوده سازند. اما بازیافت باتری های نیکل کادمیوم بسیار سخت تر و بیشتر پیچیده تر است و همچنین ممکن است در مواقعی سرطان زا نیز باشد.

سایز و وزن و پرسه ساخت: مراحل ساخت باتری های سرب اسیدی ساده تر از نوع نیکل کادمیوم است و نسبت انرژی ذخیره شده در این باتری نسبت به وزن آن بسیار کم است. در یک وزن برابر با باتری نیکل کادمیوم ۳۰ درصد انرژی بیشتری نسبت به سرب اسید در خود ذخیره می نماید.

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت

سرعت شارژ: باتری های نیکل کادمیوم را می‌توان در زمانی حدود یک ساعت به طور کامل شارژ نمود. در صورتی که باتری های سرب اسید برای اینکه به طور کامل شارژ شوند نیاز به ۸ الی ۱۰ ساعت زمان نیاز است.

جریان پیک دشارژ: باتری های سرب اسید را نباید با جریان بیشتر از پنج برابر جریان نامی آنها شارژ نمود. اما نیکل کادمیوم را می‌توان حتی با جریان‌های ۱۰ الی ۱۵ برابر جریان نامی خود، شارژ کرد.

پدیده حافظه: این امر در باتری های نیکل کادمیوم از مهمترین نقاط ضعف آنهاست.

به این منظور که اگر این باتری را چندین بار برای مثال تا ۶۰ درصد ظرفیت دشارژ کرد و مجدداً شارژ نماییم، باتری۶۰ درصد را به حافظه سپرده و اگر بخواهیم بار دیگر باتری را بیش از ۶۰ درصد شارژ کنیم، این بار ناگهان ولتاژ خروجی باتری شدیداً افت پیدا می‌کند و این مسئله باعث می‌شود که نتوان از ظرفیت باتری به طور مناسب استفاده گردد به ویژه در زمانی که به بخواهیم این باتری را در یو پی اس ها استفاده نمایید، زیرا در این حالت باتری ها در حال آماده به کار بوده و نمی‌توان مرتباً آنها را شارژ و دشارژ کرد.

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران

 

همانطور که پیشتر ذکر شد، باطری های ups در انواع مختلفی تولید می شوند و در بازار های فروش عرضه می گردد. ممکن است شما به دنبال یک باتری با کیفیت بالا باشید و در محل زندگی شما نایاب است و به راحتی قابل دسترس نیست و یا اینکه از قیمت بالایی برخوردار است.

قطب فروش باتری یو پی اس در تهران قرار دارد و شما می توانید هر مدل از این باتری یو پی اس را در انواع برندهای ایرانی و خارجی نظیر صبا باتری، سپاهان، ولتامکس، اپتیما و غیره را به راحتی در این شهر با قیمت های واقعی و به طور عمده تهیه نمایید. اکثر تامین‌کنندگان و تولید کنندگان و همچنین وارد کنندگان این محصول در تهران قرار دارد.

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت

باتری های یو پی اس ۱۲ ولت که اغلب از نوع سرب اسید هستند در ظرفیت های متفاوتی از یک آمپر گرفته الی ۲۰۰ و یا حتی ۳۰۰ آمپر در بازار های فروش موجود می باشد.

قیمت باتری ها ای ۱۲ ولت به عوامل بسیاری بستگی دارد و از مهم ترین این عوامل می توان به بازدهی، طول عمر، قیمت و تکنولوژی ساخت آنها اشاره کرد.

قیمت باطری ۱۰۰ آمپر یو پی اس

پرکاربردترین انواع باطری های ups، باتری یو پی اس ۱۲ ولت با ظرفیت‌های ۱۰۰ آمپر هستند. زیرا این باتری ها توانایی کار در دستگاه هایی را دارند که نیاز به جریان بیشتری برای ادامه به کار دارند. یک باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر می تواند در مدت زمان یک ساعت جریان حدود ۱۰۰ آمپر ساعت را به دستگاه های الکتریکی بدهد و پس از آن دشارژ شده و نیاز به شارژ مجدد دارد.

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

یکی از باتری های یو پی اس ۱۰۰ آمپر، برند صبا باتری می باشد. این باتری از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و با توجه به اینکه قیمت مناسبی را نیز دارد، بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار دار این باتری ضد اشتعال بوده و به سرویس و نگهداری احتیاجی ندارد.

نام محصول باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر
نام برند صبا باتری
نوع باتری سیلد
ولتاژ ۱۲ ولت
ظرفیت(دشارژ ۱۰ ساعته) ۱۰۰ AH
ارتفاع کل ۲۲۲
ارتفاع ۲۱۶
طول ۳۲۸
عرض ۱۷۲
وزن ۳۵
گارانتی ۱۵ ماه گارانتی

 

 

ظرفیت ۲۵ درجه سانتی گراد ۱ ساعته۲ ساعته۳ ساعته ۱۰۰    AH۷۵      AH۵۵      AH
مقاومت داخلی باتری با شارژ کامل ۴٫۵ میلی اهم
تاثیر دما بر ظرفیت (دشارژ ۱۰ ساعته) ۳۵ C۲۵ C۰ C– ۱۰ C ۱۰۲۱۰۰۸۵۷۵
دشارژ خود به خودیC 25 ظرفیت بعد از ۳ ماه انبارشظرفیت بعد از ۶ ماه انبارشظرفیت بعد از ۱۲ ماه انبارش ۹۱%۸۲ %۶۴ %
محدوده ولتاژ ۲۵ C استفادهپیوسته ولتاژ ۲/۴۰ الی۲/۴۵ ولت بر سل
محدوده ولتاژ ۲۵ C سیستم آماده به کار

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان باتری یو پی اس در ایران، شرکت صبا می باشد. شرکت باتری یو پی اس صبا این محصول را از نوع سرب اسید تولید می کند و با طول عمر ۳ الی ۵ سال، به بازارهای فروش عرضه می نماید و این امر به علت ایجاد مزیت رقابتی با برندهای چینی می باشد و در حال حاضر این شرکت ۲۱ درصد از سهم بازار را در دست گرفته است.

از طریق نمایندگی باتری یو پی اس صبا می توانید به راحتی در بسیاری از شهرهای ایران این محصول را با قیمتی ارزان و واقعی آن تهیه نمایید.

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

خرید باتری یو پی اس صبا

باتری های یو پی اس صبا یکی از بهترین باتری های ایرانی هستند که در مکانهای بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد انواع باتری یو پی اس صبا

 • مراکز پزشکی
 • صنایع
 • نیروگاه های هسته ای
 • پتروشیمی و پالایشگاه
 • مخابرات و دیتا سنتر ها
 • تجهیزات الکترونیکی

اگر به دنبال خرید یک باتری یو پی اس با قیمتی بسیار مناسب را دارید، پیشنهاد ما خرید باتری یو پی اس صبا است. زیرا این باتری از نظر کیفیت و طول عمر بسیار مناسب می باشد و همچنین به سرویس و نگهداری احتیاجی ندارد.

مزایای استفاده از باتری یو پی اس صبا

 • انتشار خود به خودی پایین
 • میزان کم آلودگی محیط زیست
 • قیمت مناسب
 • طول عمر بالا

بازی های سیلد اسید به شارژ خود به خودی بسیار کمی دارد و می‌توان از ظرفیت آنها به طور کامل مورد استفاده قرار داد و همچنین باتری ها محیط زیست را بسیار کمتر از نیکل کادمیوم آلوده می سازد.

قیمت باتری های سیلد اسید صبا نسبت به برندهای دیگر بسیار ارزان تر بوده و همچنین از کیفیت از عمر خوبی نیز برخوردارند.

باتری یو پی اس ۴۲ آمپر

باتری یو پی اس ۴۲ آمپر با ولتاژ ۱۲ ولت و برندهای متفاوتی در بازار های فروش موجود است که قیمت های متفاوتی را نیز به خود اختصاص دادند. این باتری ۴۲ آمپر نیز بسیار پرکاربرد است و در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

فروش آنلاین باتری یو پی اس

امروزه اغلب افراد برای تهیه باتری یو پی اس از  طریق فروشگاه های آنلاین اقدام می کنند. این محصول در بسیاری از شهرهای ایران به راحتی قابل دسترس نیست و همچنین از آنجایی که هزینه آمدن به شهرهای بزرگ برای تهیه این محصول نظیر شهر تهران کاری بسیار سخت و پرهزینه می باشد، خرید اینترنتی باطری ups بهترین راهکار است زیرا از این طریق می توان در وقت و هزینه ها بسیار صرفه جویی کرد.

قیمت باطری خشک یو پی اس

باتری های خشک یو پی اس که همان باتری های سرب اسید هستند به علت مزایاهای بسیاری که دارند، در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای باتری های خشک یو پی اس

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • عدم نشتی الکترولیت
 • طول عمر طولانی
 • عدم تولید گاز خورنده
 • فشار خود به خودی پایین
 • کمترین حجم وزن ممکن
 • قابل نصب روی تجهیزات
 • ۲ الی ۵ برابر ارزانتر از باتری های نیکل کادمیوم

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده سریع ترین راه برای تهیه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام