باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / شرکت باتری یو پی اس در تهران + لیست قیمت

شرکت باتری یو پی اس در تهران + لیست قیمت

بهترین انواع باتری یو پی اس در تهران وجود دارد. شما می توانید در این مجموعه از طریق این شرکت باتری یو پی اس که در تهران قرار دارد، بهترین انواع باتری یو پی اس ایرانی و خارجی را با قیمتی مناسب سفارش دهید. برای استعلام از موجودی و لیست قیمت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

این مرکز از بهترین و بزرگترین شرکت باتری یو پی اس در تهران است. شما می توانید بهترین انواع این محصول را با برندهای مختلف ایرانی و خارجی بیابید و در صورت نیاز از کارشناسان فروش ما درخواست لیست ‌قیمت کنید و سپس برای سفارش اقدام نمایید. شایان ذکر است خدمات پس از فروش نیز به شما مشتریان گرامی عرضه می شود.

فروش باتری یو پی اس در تهران

تهران از شهرهای صنعتی و بزرگ ایران است. انواع محصولات غذایی دیجیتالی صنعتی به صورت عمده و باحجم بالا ابتدا به این شهر آمده سپس به بسیاری از نقاط کشور توزیع و ارسال می گردد.

مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران قرار درد زیرا این محصول از جمله محصولاتی است که واردکنندگان ابتدا این محصول را در این شهر انبار کرده و سپس به بسیاری از فروشگاه های موجود در سطح شهر تهران و شهرستان ها عرضه و ارسال میکند. همچنین تولید کنندگان باتری یو پی اس نیز در این شهر قرار دارند و دارای دفاتر فروش هستند از این طریق می‌توانند این محصول را بسیاری از مشتریان و خریداران عرضه کنند.

از طرفی تهران پایتخت ایران است و افراد بسیاری هر روزه برای کار، تحصیل و تفریحی به این شهر می آیند و که دارای کارخانه های بزرگ و کوچک تولیدی است. همچنین هتل های بسیاری را نیز دارا می باشد و استفاده از یک منبع تغذیه که بتوان در صورت نبود برق، برق مصرفی بسیاری از مکان ها را را تامین نماید، امری ضروری است.

باتری ups چیست؟

یو پی اس یک دستگاه تامین  دائم انرژی الکتریکی می باشد. به این طریق که می‌توان از این دستگاه برای محافظت از بسیاری از دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی در مقابل افت و یا افزایش ولتاژ، بسیاری از نوسانات و اعوجاجات محافظت نمود و از آسیب های احتمالی جلوگیری کرد. زیرا امروزه در بسیاری از مکان ها از دستگاه های الکتریکی بسیار حساسی استفاده می شود که در صورت خرابی و یا  قطع برق شهری موجب آسیب دیدن می شوند و بسیاری از کارها را مختل می کند.

یکی از اجزای مهم این دستگاه یو پی اس، باتری است. در صورتیکه بهترین دستگاه یو پی اس را انتخاب نمایید اما باتری مناسب یو پی اس نداشته باشید به هیچ وجه این دستگاه نمی تواند کارایی خوبی را برایتان داشته باشد.

باتری یو پی اس با قرار گرفتن در کنار این دستگاه به تامین انرژی الکتریکی می پردازد. روش کار این محصول بدین شکل است که در صورت قطع برق شهر، باطری به اتوماتیک وارد مدار می‌شود و برق مورد نیاز را تامین می کند.

باتری های یو پی اس با توجه به کیفیت و کارایی، می‌توانند ۲ الی ۸ ساعت و حتی بیشتر به تامین برق بپردازند و پس دشارژ نیاز به شارژ مجدد دارد.

برای انتخاب باتری یو پی اس مناسب باید به موارد زیر دقت کنید:

۱٫محدودیت های محیطی

 • دما
 • رطوبت
 • محیط های با قابلیت انفجار بالا
 • اثرات محیطی باتری
اگر میخواهید باتری یو پی اس برای شما عمری طولانی داشته باشد، بایستی در شرایط محیطی مناسب را نگهداری کنید.

باتریهای یو پی اس اگر در دماهای بالا نگهداری و استفاده شوند، واکنش های شیمیایی درون آنها افزایش یافته و باعث تولید گازهای هیدروژن می شود و در این صورت باعث عملکرد سوپاپ شده تا بتواند این گازهای اضافی را از طریق باطری خارج کند و از انفجار آن جلوگیری نماید و در این صورت باعث کم شدن سطح الکترولیت می شود.

۲٫محدودیت‌های مربوط به شارژ و دشارژ

 • مدت زمان دشارژ
 • مدت زمان شارژ
 • منبع موجود برای شارژ

مدت زمان شارژ و دشارژ باتری به نوع آن وابسته است. باتریهای سیلد اسیدی باید به طور مناسب شارژ شود و از شارژ بیش از حد آنها جلوگیری شود. شارژ بیش از اندازه باعث می‌شود تا طول عمر آنها به شدت کاهش پیدا کند.

۳٫محدودیت های مربوط به ساختار و مشخصات فیزیکی باتری

 • وزن
 • ابعاد
 • ایجاد گاز های مربوط به سیکل شارژ و دشارژ
 • راندمان چرخه شارژ و دشارژ

باتری یو پی اس از نظر وزن و ابعاد مشخصات فیزیکی با یکدیگر متفاوت است. این عوامل باعث می‌شود تا از کیفیت های گوناگون نسبت به یکدیگر برخوردار باشند.

به طور مثال باتری یو پی اس کره ای از نظر وزن سنگین تر هستند و این به علت وجود سرب بیشتر در آنها می باشد.

۴٫قیمت و ضریب اطمینان

قیمت باتری ها یکی از مسائل مهم برای تهیه آنهاست. باتری های یو پی اس با توجه به کیفیت و کارایی که دارند و نوع کارخانه سازنده یشان قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص می دهند.

شما هنگامی که به بازارهای فروش می روید با قیمت های متفاوتی از باتری ها رو به رو هستید.

قیمت بالای یک باتری نشان از کیفیت بالای آن نداردو شما با دانستن اطلاعاتی پیرامون انتخاب محصول مناسب، میتوانید آن را با قیمت های مناسب خریداری کنید و طول عمر مناسب ایران نیز برایتان داشته باشد.

شرکت باتیس آماده ارائه انواع باتری یو پی اس سیلد اسید و نیکل کادمیوم در ظرفیت های مختلف با برندهای معتبر می باشد. برای سفارش می توانید از این طریق این سایت اقدام نمایید.

خرید اینترنتی باطری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر به چه صورت است؟

همانطور که می دانید باتری های یو پی اس با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت‌های گوناگونی در بازارهای فروش وجود دارد و هر یک از آنها کارایی خاص خودشان را دارند.

یکی از باتری های پرکاربرد و پر فروش، باتری های یو پی اس ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر هستند که کاربردهای فراوانی را در بسیاری از حوزه‌ها دارند. این باتری از نوع سیلد اسید تولید می‌شود و برندهای گوناگونی از جمله صبا باتری، هیتاکو، لئوچ و بسیاری موارد دیگر وجود دارد.

همانطور که می دانید، مرکز فروش انواع باتری یو پی اس در شهر تهران قرار دارد و ممکن است شما در مکان های دور قرار داشته باشید و برای تهیه این باتری عجله دارید.

خرید اینترنتی بهترین و سریعترین روش برای تهیه انواع محصولات است. خرید اینترنتی باطری ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر از طریق این مرکز امکان پذیر است. شما می توانید از طریق این سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید برای تهیه این محصول اقدام نمایید.

امروزه مراکز تقلبی بسیاری اقدام فروش اینترنتی باتری یو پی اس کردند به همین دلیل هنگام خرید اینترنتی انواع محصولات باید هوشیار باشید و از سایت‌ های تقلبی برای تهیه این محصول اقدام نکنید.

به این جهت سعی کنید که فروشندگان معتبر را انتخاب کنید و از معتبر بودن آن سایت اینترنتی آگاه شوید.

کاربرد باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۰۰ امپر

 • پکیج های خورشیدی
 • صنایع
 • پالایشگاهها و پتروشیمی‌ها
 • بیمارستان ها
 • تجهیزات کنترلی
 • ادارات و سازمان ها
 • و…….

باتری یو پی اس هیتاکو و قیمت شرکتی آن در تهران

شرکت باتری یو پی اس هیتاکو در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است این شرکت با ارائه قیمت های رقابتی پایین توانسته است در مدت زمانی بسیار کم، یکی از تولیدکنندگان بزرگ این محصول در کشور چین شناخته شود و در حال حاضر دارای ۱۹ خط تولیدی در سه کارخانه در شهرهای مختلف چین می باشد. این شرکت انواع باتری های یو پی اس را، نظیر باطری های خشک یو پی اس، نیکل کادمیوم و سرب اسیدی تولید می کند.

این مرکز، نمایندگی فروش باتری یو پی اس هیتاکو قرار دارد. شما می توانید این محصول را با قیمت شرکتی یعنی قیمت همکار، آن به صورت عمده با قیمتهای بسیار مناسبی شما خریداران عرضه کند.

با توجه به اینکه امروزه مراکز تخلفی بسیاری در بازارهای فروش قرار دارد این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید تا بتوانند طول عمر مناسبی برای تان داشته باشد و همچنین به شرایط نگهداری آن نیز دقت کنید.

طریقه صحیح نصب و راه اندازی باتری تاثیر بسیار زیادی در میزان سلامت آن و طول عمر باتری دارد.

بازی های یو پی اس هیتاکو از نوع سرب اسید و نیکل کادمیوم تولید می شود.

شرکت باتری یو پی اس

آیا شرکت های معتبر باتری یو پی اس را می شناسید؟ چرا باید این محصول را از مراکز معتبر و فروش خریداری کنید؟

اگر به دنبال یک شرکت معتبر فروش باتری یو پی اس می گردید، می توانید از طریق این مرکز اقدام کنید.

در این شرکت انواع برندهای مختلف ایرانی و خارجی با ولتاژ ۱۲ ولت از ظرفیت های گوناگونی وجود دارد و با قیمت های ارزانی به بسیاری از فروشگاه ها عرضه می گردد.

ضرورت خرید این محصول از فروشگاه های معتبر این است که شما باتری های تقلبی را خریداری نکنید و همچنین باتری ها را با تاریخ جدید آن تهیه کنید. زیرا اگر یک باتری تاریخ گذشته باشد، کارایی مناسبی را ندارد اما ممکن است بسیاری از ظرفیت آن دچار شده باشد.

مجموعه با داشتن کارشناسان متخصص قبل از فروش باطری آن را تست نموده و صحت عملکرد آن اطمینان خاطر می شوند و با ضمانت فروش آن را عرضه می نماید.

نمایندگی فروش باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر در تهران کجاست؟

باتری های یو پی اس ۱۰۰ آمپر با ولتاژ ۱۲ ولت در بسیاری از بازارهای فروش موجود هستند. اما اگر شما می خواهید این محصول را در کمترین زمان و همچنین با قیمت های واقعی آن خریداری کنید، بهتر است به نمایندگی فروش این محصول مراجعه کنید از این طریق می توانید از عملکرد آن نیز اطمینان حاصل کنید.

باطری های یو پی اس ۱۰۰ آمپر با برندهای مختلفی توسط بسیاری از کارخانه ها در سراسر جهان تولید می گردد. از نمونه برند های خوب این محصول می‌توان به باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر و همچنین برندهای دیگری همچون هیتاکو، استاروی اپتیما و غیره اشاره کرد.

تفاوت باتری نیکل کادمیوم یو پی اس و سرب اسیدی

باتری های مناسب یو پی اس در دو نوع نیکل کادمیوم و سرب اسیدی تولید می شوند که هر یک مزایا و معایبی نسبت به یکدیگر دارند.

باتری های یو پی اس سرب اسید از قیمت مناسبی برخوردارند و به سرویس و نگهداری نیز احتیاجی ندارد، اما طول عمر آنها نسبت به نوع نیکل کادمیوم پایین است.

این باتری ها نسبت به تغییرات دما بسیار حساس هستند و باید در شرایط محیطی مناسبی نگهداری شوند در غیر این صورت طول عمر آنها بسیار کاهش پیدا می کند.

باتری های نیکل کادمیوم از طول عمر بالاتری برخوردارند، ضمن اینکه قیمت بیشتری را نیز به خود اختصاص می دهند. این باتری ها نسبت به تغییرات دما حساس نیستند و می تواند در دماهای بالا به کار خود ادامه دهند.

مشخصات، قیمت و خرید باتری یو پی اس ۷ آمپر

باتری های یو پی اس ۷ آمپر از نوع باتری های اقتصادی برای استفاده در موارد بسیاری شناخته شده‌اند.

این باتری نیز با ولتاژ ۱۲ ولت توسط کارخانه‌های بسیاری تولید می شوند و به سبب قیمت مناسبی که دارد کاربردهای بسیاری را در حوزه‌های گوناگونی برخوردار می باشند.

کاربرد باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر

 • یو پی اس
 • سیستم هایی برای اضطراری
 • سیستم های خورشیدی
 • شبکه های کامپیوتری
 • دزدگیر
 • درب پارکینگ
 • ATM
 • آسانسور
 • و…….

قیمت باطری خشک یو پی اس

باتری های یو پی اس سیلد اسید از نوع خشک و مایع تولید می شوند، باتری خشک یو پی اس کاربرد بیشتری دارند زیرا به سرویس و نگهداری احتیاج ندارند و کاملاً مهر و موم شده هستند.

 این باتری های خشک توسط دو قطب مثبت و منفی جریان مورد نیاز را تامین می کند. قطب مثبت حاوی اکسید سرب است و قطب منفی دارای اسید سولفوریک رقیق شده است. واکنش های شیمیایی که در باتری اتفاق می افتد، انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند.

باتری یو پی اس ۹ آمپر به قیمت کارخانه+ گارانتی

باتری های یو پی اس ۱۲ ولت ۹ آمپر از سایر باتری های اقتصادی هستند و کاربردهای بسیاری را در مکان هایی همچون سیستم و شبکه های کامپیوتری، تجهیزات خورشیدی، سیستم های حفاظتی و نظارتی انواع یو پی اس ها کاربرد دارد.

مجموعه باتیس این محصول را به قیمت کارخانه همراه با گارانتی به شما عرضه خواهد کرد.

نحوه فروش آنلاین شرکت باتری یو پی اس

همانطور که می دانید امروزه فروش آنلاین انواع محصولات بسیار پر رونق است. زیرا از این طریق می توانند در وقت و هزینه‌های خود بسیار صرفه‌جویی کنند و در کمترین زمان ممکن انواع محصولات مورد نیازشان را به ویژه آنهایی را که در شهر محل زندگی آنها موجود نیست، را به راحتی تهیه نمایند.

این شرکت اقدام به فروش آنلاین باتری یو پی اس کرده است نحوه فروش ما به این شکل است که شما می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید و پس از اطلاع از قیمت و موجودی و همچنین دریافت مشاوره لازم جهت خرید بهترین انواع این محصول برای خرید اقدام نمایید.

هنگام خرید آنلاین و اینترنتی مشخصات دقیق و فنی باتری یو پی اس به طور کامل اطلاع پیدا کنید تا مطمئن شوید که این محصول از برند اصلی است  و تقلبی نیست

باتری یو پی اس پاناسونیک در ظرفیت های مختلف

بی شک می توان گفت از بهترین و معتبرترین برندهای خارجی، باتری یو پی اس پاناسونیک است این محصول با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شود و مناسب برای کارایی های گوناگون می باشد.

شرکت باتری یو پی اس پاناسونیک ژاپن تاسیس شده است این شرکت به علت جایگاه تجاری که دارد توانسته است مشتریان زیادی را از سراسر جهان از جمله ایران به خود جذب نماید. محصولات این کشور از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردارند.

ویژگی ها و مزایای باتری یو پی اس پاناسونیک

 • شرکت پاناسونیک به علت رعایت تمام استانداردها در زمینه تولید باتری یو پی اس، جز باتری های با طول عمر بالا هستند به طوری که در شرایط دمای مناسب طول عمر مفید آنها بیشتر از ۱۰ سال می رسد.
 • کیفیت بسیار عالی
 • ضد انفجار ضد اشتعال و ضد سولفات
 • قابلیت کارایی بسیار مناسب در محیط های نامناسب مانند دماهای بسیار بالا
 • تولید باتری یو پی اس پاناسونیک با مدل های مختلف

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

شرکت باتری یو پی اس صبا، از بزرگترین شرکت های تولید باتری یو پی اس در ایران به شمار می‌آید. این شرکت دارای کارخانه‌های بسیاری در اغلب نقاط ایران است و سبب شده تا  بسیاری از افراد به اشتغال درایند.

اگر به دنبال یک شرکت باتری یو پی اس سازی معتبر در ایران هستید، شرکت باتری یو پی اس صبا را به شما پیشنهاد می دهیم.

شرکت باتری یو پی اس صبا با به کار گیری بهترین متخصصان ایرانی سعی می کند تا این باتری را با کیفیت بسیار بالا و طول عمر مناسب تولید کند. قیمت باتری یو پی اس صبا با مقایسه در برند های خارجی بسیار مناسب می باشد و نوع باتری تولیدی این شرکت سیلد اسید است که طول عمر مناسبی دارد و احتیاجی به سرویس و نگهداری نیز ندارد.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا می توانید این محصول را با قیمت کارخانه و کیفیت مناسب و بسیار قابل اطمینان به راحتی خریداری کنید. برای این کار می توانید به سایت فروش ما در این مرکز مراجعه کنید و با صرف وقت و هزینه بسیار اندک این محصول را با هر ولتاژ و ظرفیتی که تمایل دارید خریداری کنید.

مزایای استفاده از باتری یو پی اس صبا باتری

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • دشارژ خود به خودی پایین
 • طول عمر مناسب
 • قیمت مناسب
 • عدم نشتی الکترولیت
 • ضد اشتعال
 • برخورداری از سوپاپ اطمینان
 • و…….

فروش باتری یو پی اس ایرانی و خارجی در تهران

استفاده از باتری یو پی اس با توجه به وجود بسیاری از دستگاه های الکتریکی حساس بسیار ضرورت داشت به همین دلیل بازار ایران به شدت به این محصول نیاز داشت. به همین منظور افراد زیادی به واردات و افراد بسیاری به تولید آن اقدام کردند.

  استفاده از باتری یو پی اس با توجه به وجود بسیاری از دستگاه های الکتریکی حساس بسیار ضرورت داشت به همین دلیل بازار ایران به شدت به این محصول نیاز داشت. به همین منظور افراد زیادی به واردات و افراد بسیاری به تولید آن اقدام کردند.

خرید و فروش اتری یو پی اس ایرانی و خارجی در تهران وجود دارد. زیرا همان طور که می دانید مرکز واردات و تولید این محصول در شهر تهران قرار دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید یک باتری یو پی اس با برند معتبر بر و منحصر به فرد هستید بایستی به تهران بیاید.

مجموعه باتیس بهترین انواع این محصول را از شهر تهران به بسیاری از شهرهای ایران عرضه و ارسال خواهد کرد، برای سفارش با ما در ارتباط باشید.

فروش اینترنتی باتری یو پی اس با بهترین قیمت عمده

اگر میخواهید باتری یو پی اس را قیمت عمده خریداری کنید، باید به دنبال تامین کنندگان اصلی آن باشید تا از این طریق می توانید این محصول را با برندهای معتبر و با تیراژ های بالا و همچنین قیمت های مناسب تهیه نمایید.

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق سایت فروش اینترنتی باتری یو پی اس در این مرکز اقدام کنید به طور غیر حضوری این محصول را تهیه نمایید.

اخذ نمایندگی صبا باتری از کارخانه تولید

شرکت صبا باتری به سبب دسترسی مشتریان به این محصول اقدام ایجاد نمایندگی های فروش باتری یو پی اس در سراسر ایران کرده است. از این طریق مشتریان می‌توانند به راحتی در هر کجا که هستند و این نمایندگی های فروش مراجعه کنند و این محصول را به قیمت عمده و با ضمانت کیفیت خریداری نمایند.

بدین وسیله افراد متعهد و واجد شرایط می توانند به اخذ نمایندگی صبا باتری از کارخانه تولید اقدام نماید.

اخذ نمایندگی از روش های نوین توسعه انواع کسب و کارها است.

مزیت های اخذ نمایندگی صبا باتری

 • امکان خرید انواع باتری یو پی اس با ولتاژ ها و ظرفیت های مختلف در کمترین زمان بدون واسطه
 • تضمین عرضه باتری های تاریخ روز
 • عرضه باتری با قیمتهای بسیار مناسب
 • داشتن نمایندگی پس از فروش

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

 

فروش اینترنتی صبا باتری در تهران، شیراز و کرج

فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا در تهران شیراز و کرج مکان پذیر است شما می توانید در هر کجا که هستید این محصول را سفارش دهید و سپس از شهرهای ذکر شده این بازی را در کمترین زمان ممکن و حتی اگر در مسافت های بسیار دور که هستید به دست شما خواهیم رساند

قیمت باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر مدل CGB1270

باتری یو پی اس CGB ساخت کشور چین می باشد. این باطری طرفداران بسیاری را دارد. لازم به ذکر است که ما این محصول را با سفارش مشتری تولید می کنیم. تاریخ تولید این محصول جدید بوده و در همان سال عرضه می گردد.

باتری یو پی اس می تواند انواع باطری های یو پی اس کُره‌ای و اروپایی رقابت کنند زیرا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

این باتری یو پی اس نیز همانند سایر باتری‌ ها با ولتاژ ۱۲ ولت ظرفیتهای متفاوتی تولید می‌شود از نمونه باتری های پر کاربرد باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر، میباشد.

قیمت باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر CGB علی رغم کیفیت بالا و طول عمر بالای آن بسیار مناسب است. برای اطلاع از قیمت روز این باJVی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس منبع تغذیه الکترونیکی

یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی است که وظیفه اصلی آن، تامین بدون وقفه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام