باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس leoch / فروشگاه اینترنتی باتری یو پی اس leoch

فروشگاه اینترنتی باتری یو پی اس leoch

آیا شما هم به فروشگاه های اینترنتی بیشتر علاقه دارید؟ آیا شما هم خرید اینترنتی را ترجیح می دهید؟ آیا فروشگاه اینترنتی باتری یو پی اس leoch را می شناسید؟
با پیشرفت علم، گسترش فناوری و تکنولوژی فروشگاه های اینترنتی نیز تشکیل شده و جایگاه خود را روز به روز بیشتر افزایش می دهند. فروشگاه اینترنتی باتری یو پی اس leoch یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید باتری یو پی اس leoch می باشد چون علاوه بر اینکه نیازی نیست شما وقت و انرژی خود را صرف خرید باتری یو پی اس leoch کنید، می توانید با قیمت مناسب باتری یو پی اس leoch را خریداری نمایید.

باتری ups چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

امروز بسیاری از کارهای روزمره با دستگاه های الکتریکی انجام می شود و اگر برای ساعاتی هر چند اندک، برق شهر قطع گردد و بسیاری از کارهای ما با مشکل روبرو می شود.

باتری یو پی اس وسیله ای بسیار استراتژی و مهم است که در مواقع قطعی برق به ما کمک بسیاری می‌کند.

باتری یو پی اس هنگام قطعی برق شهر برق مورد نیاز بسیاری از دستگاه‌های الکتریکی را تامین می‌کند و از آنها در مقابل آسیب دیدن هنگام افت یا افزایش ولتاژ محافظت می کند.

وظایف باتری یو پی اس در مواقع اضطراری

 • تغذیه تجهیزات الکترونیکی در صورت قطع برق
 • مراقبت از تجهیزات در مقابل افزایش کاهش ناگهانی ولتاژ
 • محافظت در مقابل نویز
 • محافظت در مقابل بی‌ثباتی در فرکانس برق شهر
در واقع باتری یو پی اس می تواند از رایانه ها، مراکز داده، تجهیزات مخابراتی و یا سایر تجهیزات الکتریکی محافظت کند.

باتری یو پی اس و انواع متفاوتی تولید می شود که باتری های سیلد اسید از پرکاربرد ترین آنها می باشد.

مواد اصلی تشکیل دهنده باتری یو پی اس سیلد اسید از سرب تشکیل شده است و همین باعث شده تا قیمت باتری ups همواره دچار کاهش و یا افزایش گردد زیرا بهای سرب جهانی بوده و با تغییر کردن این بها قیمت باتری یو پی اس نیز تغییر می کند.

باتری یو پی اس سیلد اسید مزایای بسیاری را دارد.

مزایای باتری یو پی اس سیلد اسید

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • قیمت مناسب
 • طول عمر بالا
 • دشارژ خود به خودی کم
 • عدم نشت الکترولیت

باتری های یو پی اس با ولتاژهای متفاوتی همچون ۶ ولت، ۲ ولت و ۱۲ ولت برق ایران تولید می شود.

 باتری یو پی اس ۱۲ ولت کاربرد بیشتری دارد. زیرا از وزن بالاتری برخوردار است و هر اندازه که باتری یو پی اس سنگین تر باشد، کیفیت و طول عمر آن نیز بیشتر می‌شود زیرا سرب به کار رفته در آن زیاد است.

با توجه به نیاز بسیاری از مکان ها و صنایع به باتری یو پی اس کارخانه های بسیاری در سراسر دنیا در حال تولید این محصول هستند که ایران نیز از این قاعده مستثنا نیست.

از نمونه باتری های یو پی اس ایرانی می توان به شرکت صبا باتری، فاراتل، فاران و فرانت صنعت اشاره کرد.

کار شارژر باتری یو پی اس چیست؟

باتری یو پی اس در کنار دستگاه ups قرار می گیرد. دستگاه یو پی اس دارای اینورتر میباشد. باتری یو پی اس نیاز به شارژ دارد و برق مورد نیاز باتری DC است و برق شهر AC می باشد و به همین منظور اینورتر موجود در دستگاه یو پی اس ولتاژ ac را به dc تبدیل کرده و باتری یو پی اس را شارژ میکند.

قیمت باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر در برند های مختلف

قیمت باطری یو پی اس ۱۰۰ آمپر در برندهای مختلف متفاوت است. زیرا هر کارخانه از تکنولوژی متفاوتی برای تولید این محصول استفاده می‌کند و با توجه به کیفیت و وزن باتری، قیمت آن نیز متفاوت می‌شود.

 باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر به این معنا می باشد که می توان مقدار جریان صد آمپر را در مورد زمان یک ساعت از باتری کاملا شارژ شده در هنگام دشارژ در دمای مناسب دریافت کرد.

از ویژگی های یک باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر با کیفیت موارد زیر می باشد:

 • عایق کاری کامل و قابل اطمینان
 • مقاومت داخلی بسیار کم
 • انرژی بالا
 • خود شارژی بسیار کم
 • قابلیت شارژ مجدد در حد بسیار خوب
 • نیاز به افزودن آب و اسید
 • عدم تولید بخارات اسیدی
 • قابلیت انطباق با هر سیستمی
 • فاقد تاثیرات مخرب و محیط زیست
 • عمر بالا

انواع باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر از نظر ابعاد و وزن باتری با یکدیگر متفاوت هستند.

باتری ها باید بر اساس استاندارد های تعیین شده باید دارای وزن و ابعاد مناسبی باشند. ابعاد و وزن بر اساس آمپر ساعت آنها تعیین می شود و بستگی به جنس اولیه آنها دارد. اگر وزن یک باتری نسبت به استانداردهای تعیین شده آن کمتر باشد، این بدین منظور است که الکترودهای آن بسیار نازک هستند و یا آلیاژی غیر از سرب برای تولید آن استفاده شده است در نتیجه این باتری ظرفیت واقعی نیست و طول عمر آن بسیار کم است.

دلایل ایجاد نمایندگی باتری یو پی اس صبا

 یکی از باتری یو پی اس بسیار خوب ایرانی، باتری یو پی اس صبا باتری میباشد. این شرکت به هدف تامین نیاز داخلی بازار ایران اقدام تولید این محصول کرده است.

باتری یو پی اس صبا با ولتاژ ۱۲ ولت ظرفیت های گوناگونی تولید می شوند و با قیمت های مناسبی در بازار های فروش عرضه می گردد.

این مرکز به هدف دسترسی راحت تر هر چه مشتریان گرامی اقدام به ایجاد نمایندگی باتری یو پی اس صبا در بسیاری از شهرهای ایران کرده است و اگر فرصت رفتن به صورت حضوری به این مراکز را ندارید می توانید از طریق این فروشگاه اینترنتی باتری یو پی اس اقدام کنید و به صورت آنلاین و غیر حضوری از طریق نمایندگان فروش سفارش خود را ثبت کنید.

 باتری یو پی اس ماتریکس در مرکز فروش اینترنتی

باتری یو پی اس ماتریکس یکی از باتری های پرکاربرد در بسیاری از مراکز همچون صنایع ادارات و سازمان ها می باشد. این باتری در کشور چین تولید می شود و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا از بهترین تجهیزات و ابزار تست برای تولید این محصول استفاده می گردد.

بهترین مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران هستید تا بتوانید با تامین کنندگان اصلی آن در ارتباط باشید و انواع باتری یو پی اس را با قیمت های مناسب و واقعی آنها خریداری کنید می توانید از طریق این مرکز فروش اینترنتی اقدام نمایید.

شهر تهران از شهرهای بزرگ و صنعتی ایران است که دارای بیشترین تعداد مراکز تولیدی کوچک و بزرگ می باشد و استفاده از باتری یو پی اس در این شهر صنعتی امری بسیار ضروری است.

نماینده فروش انواع باتری یو پی اس در تهران قرار دارد و شما می توانید هر برندی را که در شهر محل زندگی شما کمیاب است، به راحتی در تهران بیاید.

 باتری یو پی اس هیتاکو در فروشگاه اینترنتی

 باتری یو پی اس هیتاکو بازار بسیار خوبی را در ایران دارد، زیرا این باتری با انواع مختلف سرب اسید و نیکل کادمیوم تولید می شود و از طول عمر بالا و کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

شرکت باتری یو پی اس هیتاکو در چین قرار دارد سعی بر این دارد تا بتواند نیاز بسیاری از کشورهای دنیا را به این محصولات رفع کند و در همین جهت در حال گسترش خطوط تولیدی خود می باشد و در حال حاضر دارای ۱۹ خط تولید در سه شهر مختلف کشور چین است.

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر برای آسانسور

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر کاربردهای گوناگونی دارد. اما از کاربرد عمده آن ها در سیستم های نجات اضطراری آسانسور است.

نحوه استفاده از این باتری به طوری است که بعد از قرار گرفتن و نصب آن در آسانسور به کمک باتری ولتاژ مدار ایمنی آسانسور تامین شده و پس از اینکه از بسته بودن درب کابین اطمینان حاصل شد فرمان باز شدن ترمز را صادر و تغذیه لازم را برای حرکت موتور با سرعت کند تولید میکند.

بازیهای ۷ آمپر یو پی اس، کاربرد های گوناگونی را دارد.

کاربرد انواع باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر

 • باطری آسانسور
 • باتری یو پی اس
 • باطری سانترال
 • با سیستم های خورشیدی
 • سیستم های اعلام حریق
 • باطری موتور شارژی
 • باطری ماشین شارژی
 • تجهیزات پزشکی
 • سیستم مدار فرمان درب های اتوماتیک

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر در بهترین مرکز فروش

یکی دیگر از انواع باتری یو پی اس پر کاربرد در صنعت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ساعت می باشد و کاربردهای گوناگونی را در صنایع مختلف دارد.

از نظر طول عمر باتری با توجه به کیفیت ساخت و تولید آن عمر مفید متفاوتی دارد اما نحوه استفاده از باتری توسط کاربران آن نیز تاثیر به سزایی برای افزایش طول عمر آن دارد.

اگر به دنبال افزایش طول عمر باتری یو پی اس هستید، بایستی آن را در محیطی با دمای مناسب و خارج از گرد و غبار پرهیز از عدم استفاده طولانی مدت نگهداری کنید.

کاربرد باطری ۱۲ ولت ۴۲ آمپر

 • سازمان هاادارات بانک ها
 • تجهیزات پزشکی
 • منابع تغذیه و یو پی اس با توان بالا
 • برخی وی طرح های برقی
 • دیتاسنترها و مخابرات

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر با توجه به نوع برند آن گوناگون میباشد. برای اطلاع از قیمت روز این محصول می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت فروش باتری یو پی اس پاناسونیک

باتری یو پی اس پاناسونیک در کشور ژاپن تولید می شود این شرکت با توجه به این که نام تجاری بسیار شناخته شده ای در سراسر جهان دارد، باعث شده تا باتری یو پی اس تولیدی شرکت پاناسونیک بسیار محبوب کشور های مختلفی قرار گیرد.

قیمت باتری یو پی اس پاناسونیک نسبت به انواع برندهای خارجی و ایرانی بالا است. این امر به علت کیفیت بالا و وزن بیشتر باتری های تولیدی می باشد.
باتری یو پی اس پاناسونیک ضد اشتعال بوده توانایی کار در شرایط بده محیطی را دارد و طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد.

آیا فروش باتری یو پی اس در اصفهان رواج دارد؟

شهر اصفهان یکی از شهرهای صنعتی و بزرگ ایران است و بسیاری از کارخانه های بزرگ همچون فولاد و بسیاری دیگر در این شهر وجود دارد.
از موقعیت گردشگری بسیار خوبی نیز برخوردار است زیرا یک شهر تاریخی نیز می‌باشد و هر سال توریست های بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است، بنابراین هتل های بسیاری را در خود جای داده است.

با توجه به مطالب گفته شده استفاده از باتری یو پی اس در اصفهان بسیار ضرورت دارد. در این شهر باتری های یو پی اس با برند های گوناگون یافت می شود و شما می توانید به راحتی انواع باتری یو پی اس مورد نیازتان را در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. مجموعه ما آماده فروش باتری یو پی اس اصفهان می باشد.

قیمت باطری خشک یو پی اس با کیفیت بالا برند مان عالی

باتری خشک یو پی اس از نوع باتری های سرب اسید هستند که دارای کاربرد فراوانی در مصارف مختلف هستند. مواد سازنده این باتری از اکسید سرب و سرب است که قطب مثبت اکسید سرب است و قطب منفی یا کاتد از سرب تشکیل شده است و الکترولیت آن محلول اسید سولفوریک و آب می باشد.

قیمت باطری های خشک یو پی اس در برندهای مختلف، متفاوت است. اما این باتری نسبت به نوع نیکل کادمیوم از قیمت مناسب‌تری برخوردار است و همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان از باتری سرب اسید برای تولید باتری های مناسب یو پی اس استفاده می کنند.

ساختار شیمیایی باتری های سرب اسید به شکلی است که امکان نشت و متصاعد شدن گاز به خارج از محیط را ندارند و کاملاً مهر و موم شده هستند.

به همین دلیل این باتری ها را باتری های بدون نیاز به سرویس و نگهداری می شناسند و احتیاجی به چک کردن سطح الکترولیت نیز ندارد.

از مواردی که بایستی برای افزایش طول عمر این باتذی‌ها را رعایت کرد و به شکل زیر می باشد.

 • نگهداری باتری در شرایط محیطی مناسب
باتری های سرب اسید نسبت به افزایش دما حساس هستند و دمای مناسب برای نگهداری آنها ۱۰ الی ۳۵ درجه سانتیگراد می باشد در غیر این صورت اگر در دماهای بسیار بالا نگه داری شود به شدت از طول عمر آن ها کاسته می شود. زیرا در این صورت فعل و انفعالات داخل باتری زیاد شده و باعث افزایش فشار آن می باشد و در این صورت سوپاپ عمل کرده و گاز اضافی را از داخل باتری خارج می کند و باعث شدن کم شدن سطح الکترولیت میشود
 • عدم انبارش باتری در مدت زمان زیاد
اگر باتری یو پی اس سرب اسید برای مدت زمان بسیاری در انبار نگهداری شود، به طور خود به خودی دشارژ می شود. اگرچه این مسئله نسبت به باتریهای نیکل کادمیوم کمتر است، اما باعث می شود به مرور زمان سولفاته شده و به طور کامل خراب می گردد و بایستی آن را تعویض کرد
 • تعداد دفعات و عمق شارژ و دشارژ
هر چه تعداد دفعات عقق شارژ و دشارژ بیشتر باشد، میزان طول عمر باتری سرب اسید کم میشود. اگر شما باتری را تا ۱۰۰ درصد ظرفیتش دشارژ کنید و دوباره آن را شارژ نمایید، فقط ۲۵۰ بار دیگر میتوانید آن را استفاده کنید و دیگر قابل استفاده نمی باشد. اما اگر میزان شارژ تا ۳۰ درصد ظرفیت آن باشد، شما می توانید ۱۲۰۰ بار دیگر می توانید از این باتری استفاده کنید.

این مرکز محل معتبر خرید و فروش باتری یو پی اس ایرانی و خارجی می باشد.

 فروش آنلاین باتری یو پی اس با نازلترین قیمت

اگر شما فرصت رفتن به مراکز فروش ندارید، بهترین راه حل فروش آنلاین باتری یو پی اس است. شما میتوانید فقط با دسترسی به اینترنت در هر مکانی که باشید این محصول را سفارش دهید.

اما هنگام خرید اینترنتی و آنلاین دقت کنید و از مراکز معتبر فروش برای خرید این محصول اقدام نمایید زیرا امروزه مراکز بسیاری وجود دارد که بسیار سودجو هستند و ممکن است شما مورد کلاهبرداری قرار گیرید.

حتماً هنگام خرید آنلاین باتری یو پی اس از مشخصات فنی باتری اطلاعات کاملی به دست آورید و اطمینان پیدا کنید که باتری تاریخ تولید جدید بروز آن باشد زیرا اگر باتری ها برای مدتی انبار شده باشند، عملکرد قابل قبولی را ندارد.

از طریق فروش آنلاین باتری یو پی اس شما حق انتخاب بیشتری برای خرید محصول مورد نیاز تان دارید و می توانید با صبر و حوصله برای این کار اقدام نمایید.

 بهترین قیمت فروش باتری یو پی اس ایرانی در بازار

امروزه با توجه به قیمت‌های بسیار بالای باتری های یو پی اس خارجی افراد بسیاری برای خرید باتری یو پی اس ایرانی روی آورده اند، زیرا از این طریق هم به اشتغال کشور کمک کردند و همین محصول را با قیمت های بسیار مناسبی خریداری می کنند.

از نمونه باتری یو پی اس خوب ایرانی می توان به شرکت صبا باتری و فرانت صنعت اشاره کرد.

برای اطلاع از آخرین قیمت روز بهترین انواع باتری یو پی اس ایرانی میتوانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

 مرکز فروش مستقیم باتری ups بی واسطه

اگر به دنبال تهیه باطری ups مستقیم  و بی واسطه هستید، بایستی به دنبال تأمین کنندگان اصلی آنها باشید. این سایت اینترنتی مرکز فروش انواع باتری یو پی اس با قیمت های اصلی و واقعی آنها می باشد. شما می توانید از طریق این سایت فروش بهترین انواع این محصول را با برند های ایرانی و خارجی با قیمت های مناسب به راحتی تهیه کنید.

برای اطلاع از قیمت و موجودی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر با برند های معتبر

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر از کاربردهای گوناگونی را در حوزه‌های متفاوتی برخوردارند.

باتری ها با توجه به نوع کارخانه های سازنده یشان از قیمت و ابعاد و وزن متفاوتی برخوردار می‌باشد.

 کاربرد انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر

 • منابع تغذیه
 • یو پی اس
 • مراکز مخابراتی
 • نیروگاه های بادی و خورشیدی
 • خطوط انتقال راه‌آهن و تجهیزات کنترل
 • سیستم های حفاظتی
 • سیستم های امنیتی
 • و…….

 لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس صبا از ارزانترین انواع باتری یو پی اس می باشد. این باتری از کیفیت های بسیار خوب و مناسبی برخوردار می باشد.

قیمت باتری یو پی اس فاراتل

شرکت فاراتل از اولین شرکت های تولید کننده انواع باتری یو پی اس در ایران است. این شرکت نماینده انحصاری دو برند بسیار خوب و معتبر CSB و SUNNYWAY را بر عهده دارد. برای اطلاع از قیمت انواع باطری یو پی اس فاراتل می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمایندگی باتری یو پی اس لئوچ

باتری یو پی اس لئوچ همانطور که قبلا از یک روش ساخت کشور چین می‌باشد که از نوع سرب اسید تولید می‌شود و با ولتاز ۱۲ ولت و ظرفیتهای متفاوتی در بازارهای فروش عرضه می گردد.

در این مرکز فروش اینترنتی می توانید به نمایندگی اصلی ارتباط برقرار کنید و این محصول را با قیمت اصلی و واقعی آن بی واسطه و مستقیم خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی باتری یو پی اس leoch

قیمت باتری یو پی اس در بازار های فروش چه قدر است؟ آیا از مزایای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام