باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس اپتیما / فروش باتری یو پی اس اپتیما در تهران

فروش باتری یو پی اس اپتیما در تهران

آیا به دنبال مراکز اصلی فروش باتری یو پی اس اپتیما در بازار تهران هستید؟ باتری یو پی اس اپتیما از باتری های پرفروش در ایران است. زیرا این باتری از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. اگر قصد خرید باتری یو پی اس اپتیما به صورت عمده را دارید، از طریق این مرکز اقدام کنید تا بتوانید این باتری را به طور مستقیم و بی واسطه از طریق این مرکز خریداری کنید.

باتری یو پی اس اپتیما در تهران

همان طور که مستحضرید امروزه اکثر لوازم و دستگاه ها الکترونیکی شده اند. تصور کنید در اداره ای برق شهری قطع شود در این صورت ضمن اینگه ممکن است اطلاعات بسیاری از دست رود بلکه باعث آسیب رساندن به دستگاه های الکترونیکی نیز می شود.

یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه است. باتری یو پی اس در کنار دستگاه یو پی اس قرار می گیرد. باتری های مخصوص یو پی اس غالبا از نوع سیلد اسید و نیکل کادمیوم هستند. نوع سیلد اسید پرکاربردترین آنهاست. در هنگامی که برق شهر قطع می گردد باتری یو پی اس وارد مدار می شود و ضمن محافظت از دستگاه های الکتریکی در مقابل افت ولتاژ از آن ها محافظت می کند و با جایگزین برق شهری باعث ادامه کار این دستگاه ها در بسیاری از مراکز می شود.

باتری یو پی اس چیست؟

امروزه از باتری یو پی اس، جهت تثبیت انرژی و تهیه نیروی کافی برای جرق زدن، روشنایی و همچنین بسیاری از دستگاه های مصرف کننده ای است که به مقدار انرژی بیشتر از ظرفیت سیستم شارژ نیازمندند و این باتری در مواقعی استفاده می شود که برق شهر وجود ندارد و همچنین این باتری توان الکتریکی سیستم را در مواقعی که سیستم شارژ فعال نیست را فراهم می نماید.

علت خراب شدن باتری یو پی اس

اگر یک باتری یو پی اس با کیفیت مناسب را تهیه نمایید در صورتی که صحیح از آن نگهداری کنید و حدود ۵ سال برای شما کار می کند.

عوامل بسیاری بر خرابی یک باتری یو پی اس تاثیر میگذارد:

 • دشارژ عمیق
 • گرم
 • لرزش
 • سولفاته شدن

باتری یو پی اس چیست؟

طول عمر یک باتری یو پی اس مربوط به مواد فعال صفحات آن در اثر انقباض و انبساط که در طول فرایند های شارژ و دشارژ اتفاق می‌افتد، مربوط می شود.

سولفاته شدن یک باتری نیز در مواقعی اتفاق می‌افتد که که به صورت دشارژ انبار شود و یا اینکه برای بیشتر از ۶ ماه استفاده نگردد. سولفات سرب باعث می شود که صفحات بسیار سخت شوند و توانایی شارژ شدن باتری را بسیار کاهش دهد و یا به طور کلی از بین ببرد و به مرور زمان باعث می شود تا این باتری به طور کلی از کار بیفتد.

اگر یک باتری در شرایط محیطی بسیار باید نگهداری شود، برای مثال محیط بسیار گرم باشد و میانگین طول عمر آن، اگر کیفیت بسیار خوبی نیز داشته باشد به نصف کاهش پیدا می‌کند.

آیا می دانید راه های نگهداری صحیح یک باتری چگونه است؟

 • بررسی سطح الکترولیک
 • تمیز کردن سطوح خورده شده
 • شارژ دستگاه یو پی اس

باتری یو پی اس با انواع مختلفی در جهان تولید می شود و به فروش می رسد. از انواع پر فروش این باتری ها سری نیکل کادمیوم و سیلد اسید است. البته میزان استفاده از نوع سیلد اسید بسیار بیشتر از نیکل کادمیوم است.

اگر برای انتخاب انواع باتری یو پی اس دچار تردید هستید، لازم به ذکر است انتخاب باتری یو پی اس به شرایط محیطی و نحوه استفاده از باتری بستگی دارد و شما بایستی براساس نیازتان برای تهیه این باتری اقدام کنید.

باتری یو پی اس اپتیما در تهرانباتری یو پی اس از نوع سیلد اسید و نیکل کادمیوم در مواردی همچون قیمت، طول عمر، حساسیت به دما، پدیده خود دشارژی، سرعت شارژ تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. نوع نیکل کادمیوم از طول عمر بالاتری نسبت به انواع دیگر برخوردار است. اما قیمتی بسیار گرانتر از نوع سیلد اسید دارد.

اگر به دنبال استفاده از باتری یو پی اس در شرایط سخت محیطی مانند دمای بسیار بالا و بسیار پایین را دارید در این مواقع لازم است که از باتری نیکل کادمیوم استفاده کنید. اما باتری مخصوص یو پی اس نوع سیلد اسید در محیط های معمولی انتخاب مناسبی است. زیرا ضمن برخوداری از قیمت مناسب نیازی به سرویس و نگهداری نیز ندارد.

بنابراین شما مشتریان می توانید بر اساس نیاز خود در این مرکز به انتخاب باتری یو پی اس مناسب بپردازید.

باتری یو پی اس اپتیما در تهران

شرکت باتری یو پی اس اپتیما در چین واقع شده است. این باتری یو پی اس با کیفیتی بسیار بالا با آخرین تکنولوژی روز دنیا از نوع سیلد اسید در ولتاژ ۱۲ ولت و  در ظرفیت های مختلفی تولید می شود و کارایی بسیار گوناگونی را در بسیاری از صنایع دارد. همچنین این باتری به کشور های زیادی از دنیا تقریبا به ۴۶ کشور جهان صادر می شود و ایران از کشور های مصرف کننده این باتری محسوب می شود.

باتری یو پی اس اپتیما optima

در شهر بزرگ و صنعتی تهران قطب فروش باتری یو پی اس اپتیما می باشد. واردات باتری یو پی اس اپتیما به طور عمده در این شهر انجام می گیرد و سپس در تمام نقاط کشور پخش و عرضه می گردد. مجموعه ما از توزیع کنندگان اصلی این باتری یو پی اس به حساب می آید. پس برای خرید با تعداد بالا و همچنین قیمت اصلی خرید می توانید از طریق این مرکز فروش اینترنتی در هر کجای ایران که هستید، اقدام کنید.

مزایای استفاده از باتری یو پی اس اپتیما

 1. توان خروجی بسیار بالا
 2. پایدار و طول عمر بسیار بالا
 3. پذیرش شارژ فوق العاده
 4. عدم نیاز به اضافه کردن آب یا اسید
 5. پشتیبانی کامل از خدمات نگهدارنده
 6. عملیات ضد انفجار و مقاومت ارتعاش بی نظیر

فروش باتری یو پی اس اپتیما

فروش باتری یو پی اس اپتیما

اگر به دنبال خرید بهترین باتری یو پی اس هستید، پیشنهاد ما تهیه باتری یو پی اس اپتیما می باشد. زیرا ضمن دارا بودن قیمت مناسب از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار است. در این مرکز به پخش باتری یو پی اس اپتیما با بهترین قیمت و کیفیت ممکن در سراسر کشور می پردازیم. در صورت تمایل به سفارش می توانید با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار کنید و در کمتر از ۴۸ ساعت کاری در هر نقطه ای که مد نظرتان هست از طریق اتوبوسرانی، باربری و تیپاکس تحویل بگیرید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان ما در این سایت در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش باتری یو پی اس اپتیما

نمایندگی باتری یو پی اس اپتیما

نمایندگی از بهترین راه های فروش انواع محصولات یک تولید کننده در بسیاری از شهر ها می باشد که باعث ایجاد رابطه ای بسیار خوب مابین خریداران و مالک و یا نماینده فروش آن محصولات است. در نمایندگی ها بسیار از قرارداد های کلان و با اهمیت انجام می گیرد.

از طریق نمایندگی باتری یو پی اس اپتیما می توانید این باتری را به طور مستقیم از وارد کنندگان آن تهیه کنید و بی واسطه با قیمتی اصلی آن به تهیه این باتری بپردازید. زیرا در این نمایندگی باتری یو پی اس اپتیما به طور مستقیم در ظرفیت های مختلفی وارد ایران می شود.

قیمت باتری یو پی اس اپتیما

باتری های اپتیما از طول عمر بسیار خوبی برخوردارند و افراد بسیاری برای تهیه باتری های یو پی اس مورد نیاز محل کار و یا منازلشان از این باتری استفاده می نمایند.

قیمت باتری یو پی اس اپتیما نیز نسبت به برندهای کره ای مناسب است.

باطری یو پی اس اپتیما چند آمپر است؟

باتری های یو پی اس اپتیما از سرب اسید با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های متفاوتی تولید می‌شود و به بازارهای فروش عرضه می گردند.

انواع باتری یو پی اس اپتیما

 1. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر
 2. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۹ آمپر
 3. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲ آمپر
 4. باتری یو پی اس ۱۲ ولت آمپر۱۸ آمپر
 5. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر
 6. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر
 7. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر
 8. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر

فروش آنلاین باتری یو پی اس

 فروش آنلاین باتری یو پی اس

امروزه به علت دسترسی بسیار راحت و آسان افراد به اینترنت بسیاری از کارها که قبلاً به صورت حضوری و در دنیای واقعی انجام میگرفت، امروزه به دنیای آنلاین منتقل شده است. یکی از مرسوم ترین کارهایی که به صورت آنلاین صورت می‌گیرد، خرید از فروشگاه های اینترنتی است.

با توجه به اینکه در زندگی های امروزی مشغله افراد فراوان است و به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه های فراوان این افراد سعی می کنند تا بسیاری از خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

همچنین صاحبان کسب و کارها نیز دیگر احتیاج به پرداخت هزینه های فراوانی را برای خرید یک مکان برای فروش محصولاتشان ندارند، بلکه می توانند با ایجاد یک سایت محصولات خود را به نمایش بگذارد و به راحتی به فروش برسانند.

باتری یو پی اس یکی از محصولاتی است که امروزه فروش آنلاین آن بسیار رواج دارد و و بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است که محل زندگی آنها با محل فروش این محصول فاصله زیادی دارد و یا اینکه آن‌ها فرصت خرید آن را ندارد.

مزایای فروش آنلاین باتری یو پی اس

 • حضور در اینترنت تصویری بهتری از شرکت نشان می دهد.
 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته به مشتریان
 • از بین رفتن محدودیت مکانی و زمانی
 • صرفه جویی در زمان خرید
 • راحتی انجام خرید
 • امکان جستجو و بررسی قبل از خرید
 • تنوع بسیار برای خرید
 • امکان مقایسه بین گزینه ها قبل از خرید
 • امکان پرداخت در محل

قیمت باطری ۲۸ آمپر ups

قیمت باطری ۲۸ آمپر ups

باتری های یو پی اس ۲۸ آمپر از کاربرد های فراوانی در بسیاری از مکان ها برخوردارند. کاربرد این باتری های ۲۸ آمپر اغلب در آسانسورها و ویلچر ها می باشد.

قیمت این باتری ها با توجه به نوع شرکت سازنده یشان متفاوت است و به عوامل بسیاری همچون تکنولوژی ساخت باتری، بازدهی، ابعاد و وزن آن بستگی دارد.

موارد استفاده از باتری ۲۸ آمپر یو پی اس

 • سیستم های برق اضطراری و یو پی اس
 • سیستم های اضطراری پشتیبانی
 • سیستم های مخابراتی
 • روشنایی اضطراری
 • سیستم های برق خورشیدی، بادی، هیبریدی
 • انواع تجهیزات نیازمند برق DC

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران

محل فروش بهترین انواع باتری یو پی اس در شهر تهران قرار دارد. شما می توانید از انواع برندهای ایرانی و خارجی این محصول را به راحتی در این شهر بیابید و با ارتباط با تامین کنندگان اصلی، آن را با قیمت های واقعی خریداری کنید.

اگر فرصت آمدن به تهران را ندارید، می توانید از طریق مجموعه ما اقدام کنید. زیرا در این مرکز انواع باتری یو پی اس با هر برندی که دلخواه تان هست با قیمتهای بسیار مناسب به فروش می رسد. برای این کار ابتدا می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و برای ثبت سفارش اقدام نمایید.

قیمت باطری خشک یو پی اس

قیمت باتری خشک یو پی اس

باتری های خشک، همان باتری های سرب اسید هستند که توسط یک دانشمند فرانسوی کشف شد و پس از مدتی به عنوان اولین باتری که می توانست با عبور جریان در جهت مخالف، شارژ شود به بازار ارائه گردید.

دو نوع باتری خشک داریم:

 1. AGM
 2. GEL

باتری های AGM از پر کاربرد ترین و بهترین باتری می باشد، که قابلیت شارژ و دشارژ مکرر دارد.

این باتری دارای کاربردهای بسیاری در سیستم های یو پی اس و همچنین سیستم های خورشیدی می باشد به دلیل استفاده مداوم روزانه از این باتری، طول عمر آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

باتری های GEL از لحاظ شکل ظاهری تفاوت چندانی با باتری‌ های نوع AGM ندارند و تنها تفاوت در الکترولیک آنها می باشد. الکترولیت این باتری از نوع ژل ساخته شده که می توان آن را بدون کاهش طول عمر شارژ نمود.
باتری های GEL، تحمل دمایی بالایی دارند به این منظور که در شرایط محیطی گرم، طول عمر بالاتری نسبت به AGMدارند و همچنین تعداد سیکل شارژ و دشارژ آن نیز در شرایط یکسان بیشتر است.

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

شرکت صبا باتری از شرکت های بسیار معتبر در زمینه تولید انواع باتری یو پی اس است. باتری های تولیدی این شرکت از نوع سیلد اسید است که با ولتاژ ۱۲ ولت در ظرفیت های متفاوتی ارائه می شود.

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

بازیهای پی اس صبا ۱۰۰ آمپر از پرکاربردترین انواع باتری‌ ها است که کاربرد فراوانی را در بسیاری از صنایع دارد. این باتری به سرویس و نگهداری احتیاجی ندارد و جنس بدنه آن از نوعی ABS است که ضد اشتعال می باشد.

این باطری ۱۰۰ آمپر توانایی جریان دهی به دستگاه های الکتریکی را در مدت زمان یک ساعت با جریان ۱۰۰ آمپر را دارد و پس از آن تخریب شده و نیاز به شارژ مجدد دارد.

کارایی باتری یو پی اس صبا باتری

 • سیستم های مخابراتی
 • دیتا سنتر ها
 • مراکز نیروگاهی هسته ای
 • تجهیزات نظامی
 • پنل های خورشیدی
 • آسانسور

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید باتری یو پی اس اپتیما

خرید باتری یو پی اس امروزه بازار خوبی را به خود اختصاص داده است. باتری نه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام