باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / فروش و خدمات باتری یو پی اس توسط شرکت های معتبر

فروش و خدمات باتری یو پی اس توسط شرکت های معتبر

اگر به دنبال یک شرکت معتبر فروش و خدمات باتری یو پی اس هستید، می توانید با ما در مجموعه باتیس همراه باشید. این شرکت انواع باتری یو پی اس با برند های ایرانی و خارجی با بهترین قیمت و کیفیت به فروش می رسد. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با نمایندگان فروش ما در ارتباط باشید.

این مجموعه یک مرکز فروش تضمینی و معتبر باتری یو پی اس است که سعی بر این دارد تا با ارائه خدمات به مشتریان رضایت آنها را جلب نماید برای این منظور ما مشاوران و نمایندگان فروش متخصص را تعیین نموده تا بتوانید با دریافت مشاوره های لازم بهترین انواع این محصول متناسب با نیازتان را تهیه نمایید.

شرکت پخش باتري یو پی اس و خدمات خرید

امروزه شرکت های بسیاری اقدام به عرضه و پخش انواع باتری یو پی اس نمودند که این شرکت ها خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهند و همچنین باتری های یو پی اس را با برند ها و قیمت های متفاوتی را را به فروش می رساند.

اگر به دنبال خرید یک باتری یو پی اس با قیمتی مناسب و با کیفیت مرغوبی هستید بایستی با تامین کنندگان بزرگ و تولید کنندگان آن در ارتباط باشید از این طریق می توانید این محصول را قیمت های عمده و واقعی آن خریداری نمایید زیرا در این صورت واسطه ها حذف می گردد

شرکت باتیس از تامین کنندگان بزرگ و معتبر بازار می باشد که انواع باتری یو پی اس را با برندهای معتبر ایرانی و خارجی با تضمین کیفیت و ارائه خدمات خرید به فروش می رساند.

شما هر نوع باتری را که مد نظرتان هست را می توانید در این مجموعه سفارش دهید و همچنین در صورتی که انتخاب یک باتری خوب و مناسب برای تان دشوار است می توانید از متخصصان فروش ما راهنمایی بگیرید.

در اینجا دلایل استفاده از باتری یو پی اس را توضیح خواهیم داد و نکاتی را پیرامون انتخاب بهترین آن را به شما ارائه خواهیم کرد.

امروزه برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه های الکترونیکی و محافظت از آنها همچنین تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز از باتری یو پی اس استفاده میشود.

پارامترهای اصلی انتخاب بهترین باتری یو پی اس

 • بازدهی باتری
 • تکنولوژی ساخت
 • قیمت
 • طول عمر
 • میزان توان مصرفی
 • میزان پشتیبانی مدنظر
 • ولتاژ ورودی باتری یو پی اس مورد نظر

کارخانه های تولید باتری یو پی اس برای ساخت این باطری از تکنولوژی خاصی استفاده می کند که باعث می شود این محصول در قیمت و کیفیت متفاوت باشد.

قیمت یک باتری یو پی اس به تکنولوژی ساخت و همچنین میزان وزن آن بر می گردد زیرا هر چه وزن یک باتری بیشتر باشد از کیفیت و طول عمر بیشتری برخوردار است و همچنین قیمت بیشتری نیز به خود اختصاص می دهد.

طول عمر از پارامترهای اساسی در انتخاب یک باتری یو پی اس است و بهتر است شما هنگام خرید یک باتری به مشخصات فنی آن دقت نمایید و زمان انتخاب یک باتری یو پی اس با طول عمر بالا در شرایط مناسبی نیز نگهداری کنید تا کارایی قابل قبولی برای تان داشته باشد.

هنگام انتخاب یک باتری بایستی دقت کنید که ظرفیت مورد نیاز آن چقدر است زیرا دستگاه یو پی اس ولتاژ ورودی باتری‌ ها را به ۲۲۰ ولت تبدیل میکند. استاندارد ولتاژ باتری های کلسیمی، اتمی، ژله ای و سیلد اسیدی ۱۲ وات است. یعنی اگر اگر یک یو پی اس ۷۲ ولت وجود داشته باشد، بایستی ۶ باتری ۱۲ ولت نیز تهیه کنید یو پی اس مورد نظر به کار بیفتد.

عرضه کننده باتری یو پی اس با قابلیت اطمینان بالا

آیا میدانید یک باتری یو پی اس چطور میتواند عملکرد خوبی را ارائه دهد؟ چطور می توان از باتری یو پی اس با قابلیت اطمینان بالا استفاده کرد؟

یو پی اس و اینورتر و همچنین باتری در کنار هم قرار می گیرند تا بتواند تا بتوانند انرژی لازم برای دستگاه های الکتریکی را در مدت زمان طولانی فراهم کند.

قابلیت اطمینان یک عامل بسیار مهم برای چنین کاربردهایی است زیرا انرژی الکتریکی در مواقع ضروری و یا در دسترس است. در اینجا عوامل موثر بر قابلیت اطمینان را برای شما ارائه خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را از باتری خود داشته باشید و طول عمر آن را افزایش دهید.

 • طراحی نادرست و سوء استفاده از قطعات

طراحی درست و دقیق از مهمترین عوامل است بسیاری از مشکلاتی که در این دستگاه ها به وجود می آید. خرابی های میدانی تجهیزات الکترونیکی در اثر طراحی نادرست و غیر اصولی کاربرد اجزای سازنده و همچنین عواملی مانند افزایش لحظه‌ای ولتاژ است.

 • پیچیدگی

طراحی ساده یک دستگاه یو پی اس و همچنین اینورتر شانس بیشتری را به تولید کننده ها می دهند تا قابلیت اطمینان این دستگاه را افزایش دهند.

 • تحت شارژر دارای امتیاز یا نامناسب

شارژر از عوامل مهم در کارکرد مناسب یک باتری است. شارژر هایی که بالاتر از حد فنی قابل تحمل هستند، معمولاً منجر به نارسایی اولیه باتری می شوند و شما برای ماندگاری باطری یک سیستم متعادل لازم دارد.

 • چرخه تخلیه کامل تکرار شده

اگر این امکان برای شما وجود دارد تخلیه کامل باتری را کاملاً از بین ببریم این بدان معنی است که هنگامی که ولتاژ باتری بسیار پایین آمده در این صورت یو پی اس را روشن کنید و به طور مداوم آن را به باتری وصل کنیم.

 • اتصالات الکتریکی معیوب یا جداسازی نادرست

نوسازی نادرست بار های اینورتر و یو پی اس باعث می‌شود تا جریان از منبع جدا شود و این دستگاه به درستی تجهیزات الکترونیکی را تامین کند.

 • ولتاژ شناور نامناسب

تولیدکنندگان باطری دامنه ولتاژ شارژ را برای تعیین سلول خود تعیین می کند و اگر به طور مداوم در خارج از این پارامترها شارژ شود، می تواند خسارات بسیاری را به وجود آورد.

 • اتاق/محیط تجهیزات نامطلوب دمای محیط بالا

ظرفیت نامی اکثر باتری ها بر اساس دمای محیط ۲۵ درجه سانتیگراد است و در صورتی که دما افزایش پیدا کند، می تواند بر عملکرد و طول عمر آن تاثیر می گذارد و همچنین اتاق تجهیزات باید مطابق با بهترین روش ها و الزامات عملیاتی تهویه شود.

 • استرس

یو پی اس و اینورتر و سایر تجهیزات الکترونیکی استرس های متداول دما ولتاژ لرزش و افزایش درجه حرارت را دارد و برای افزایش قابلیت اطمینان بایستی و محیط کنترل شود و رطوبت نسبی خوبی داشته باشد و هم چنین از استرس های بیرونی نظیر لرزش صدا نیز در امان باشد.

مجموعه را به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان باتری یو پی اس در تلاش است تا انواع مختلف این باتری را با برندهای مختلف ایرانی و خارجی با قابلیت اطمینان بالا با نظر متخصصان فنی و نمایندگان فروش به شما مشتریان ارائه نماید.

پس از شما مشتریان درخواست می شود تا با این انتخاب و هرچه بهتر این محصول با مجموعه ما در ارتباط باشید.

خرید مستقیم باتری یو پی اس از شرکت های معتبر

آیا میدانید چرا باتری یو پی اس را باید از شرکتهای معتبر خرید کنید؟

یقینا در همه حوزه‌ها افرادی کلاهبردار وجود دارد و باتری یو پی اس نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. در صورتی که افراد از شرکت های نامعتبر برای تهیه این محصول اقدام کنند، ممکن است باتری را خریداری کند که برای مدت طولانی در انبارها مونده و در شرایط بسیار بدی نگهداری شده در این صورت باعث می‌شود که به طور خود به خودی دشارژ شود و طول عمرش بسیار کاهش یابد و پس از استفاده برای شما دوامی ندارد.

هنگام تهیه این محصول حتماً به تاریخ تولید و مشخصات فنی آن دقت کنید.

اگر میخواهید باتری یو پی اس را با هر برندی با قیمت های مستقیم و اصلی آن تهیه کنید، بایستی از شرکتهای تولید کننده و وارد کننده آن را تهیه نماییدتا بتوانید، قیمتی واقعی برای آن بپردازید به این منظور که واسطه ها را حذف نمایید.

مرجع کامل باتری یو پی اس در ایران

تولید باتری یو پی اس در چه انواعی در بازارهای فروش وجود دارد و کدام یک پر فروش تر است؟ مرجع کامل باتری یو پی اس در ایران کجاست؟ چطور می توان انواع باتری یو پی اس را به برند های مختلف خریداری کرد؟

ابتدا به توضیح انواع باتری یو پی اس می پردازیم:

 • سیلد اسید
 • نیکل کادمیوم
 • سیلور آلکالین
 • باتری خشک یو پی اس

باتری های سیلد اسید از نوع خشک و باتری نیکل کادمیوم از سایر بازی ها پرکاربرد تر هستند.

تا حالا به علت نامگذاری این دو باتری توجه کرده اید و می دانید دلیل این نامگذاری چیست؟

نام باتری ها برگرفته از نوع مواد تشکیل دهنده آن هاست. در باتری های سرب اسید آلیاژ به کار رفته در آنها جهت ساخت الکترود مثبت و منفی از جنس اکسید سرب و سرب می باشد و باتری های نیکل کادمیوم از هیدرات نیکل برای ساخت الکترود آند و کادمیوم عنصر غالب در کاتد استفاده می شود.

مواد تشکیل دهنده الکترولیت باتری سرب اسید سولفوریک و آب است که دارای خلوص در حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد می باشد و الکترولیت باتری نیکل کادمیوم از هیدروکسید پتاسیم و محلول در آب است.

اگر بخواهیم این دو باتری را از نظر قیمت بررسی کنیم باتری های نیکل کادمیوم حدود ۲ الی ۴ برابر گرانتر از باتری های سرب اسید هستند. بنابراین اگر بخواهید باتری نیکل کادمیوم خریداری نمایید باید هزینه بیشتری را بپردازید.

در مقایسه طول عمر این دو، باتری های نیکل کادمیوم طول عمر بالاتری دارند اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که افزایش تعداد دفعات دشارژ باتری باعث می شود که طول عمر آن به شدت کاهش یابد و عمق دشارژ باتری نیکل کادمیوم بیشتر از باتری سرب اسید است.

از دیگر موارد مهم در هنگام انتخاب باتری محل نگهداری آن است. اگر باتری را در جایی نگهداری می شود که دما بالا است. باتری سرب اسیدی در این شرایط به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود چرا این که این واسطه به تغییرات دمایی حساسیت بسیاری نشان می دهد و این باتری مناسب برای محیط هایی هست که دمای حدود ۱۰ الی ۳۵ درجه سانتی گراد را دارد.

باتری نیکل کادمیوم حساسیت بسیار کمتری را نسبت به تغییرات دما نشان می دهد و برای محیط هایی به دماهای بسیار پایین انتخاب درستی است و این باتری می‌توان در محیط هایی با گستره دمایی در حدود ۲۰ الی ۶۰ درجه سانتی گراد استفاده گردد.

پدیده خود دشارژی در باتری های نیکل کادمیوم در شرایطی که مورد استفاده قرار نمی گیرند بیشتر از نوع سرب اسید است که تولید این باتری روزانه حدود یک درصد از ظرفیت ذخیره شده خود را از دست می دهد.

از طرفی باتری های سرب اسید در حالتی که به طور کامل شارژ شوند، نمی توانند برای مدت زیادی در انبار نگهداری شود زیرا در این صورت باعث می‌شود که این باتری خراب شده و سولفاته گردد که دیگر قابل استفاده نمی شود که نوع نیکل کادمیوم این گونه نیست.

از دیگر تفاوت های این دو باتری این است که در شرایطی که وزن و اندازه مساوی داشته باشند نسبت انرژی ذخیره شده در باتری سرب اسید نسبت و وزن آن بسیار کمتر از نوع نیکل کادمیوم در حالی که در این حالت بازی های نیکل کادمیوم حدود ۳۰ درصد انرژی بیشتر نسبت به وزن برابر نوع سرب اسید دارند.

به این نتیجه می رسیم که در مواردی که وزن مجموع باتری مهم باشد بهتر است از باتری های نیکل کادمیوم استفاده گردد.

ما با ارائه این اطلاعات سعی بر این داریم تا شما مشتریان گرامی با آگاهی نسبت به تهیه انواع باتری یو پی اس اقدام نمایید. در این مجموعه از کامل ترین مراجع و منابع خرید باتری یو پی اس به شمار می‌رود.  برای استعلام از موجودی و قیمت با ما در ارتباط باشید.

استعلام قیمت روز باطری یو پی اس

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری خشک یو پی اس در بازار

باطری خشک یو پی اس توسط بسیاری از کارخانه های موجود در سراسر دنیا در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام