باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس صبا / مرکز فروش باتری یو پی اس صبا باتری

مرکز فروش باتری یو پی اس صبا باتری

 

مرکز فروش باتری یو پی اس صبا باتری کجاست؟ چطور می توان باتری یو پی اس صبا باتری را با قیمتی مناسب به طور مستقیم به قیمت کارخانه خریداری کرد؟ مرکز اصلی فروش این باتری همین جاست. باتری یو پی اس صبا در زمره های باتری های بسیار خوب ایرانی قرار دارد که از نوع سیلد اسید در ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های مختلفی تولید می شود. برای خرید این باتری همین حالا از طریق این سایت اقدام کنید.

باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس در چه انواعی تولید می شود و چگونه کار می کند؟

باتری یو پی اس در کنار دستگاه یو پی اس قرار می گیرد برای تامین دائم برق و همچنین محافظت از رایانه ها در مواقع قطع برق و یا افت ولتاژ برق شهری مورد استفاده قرار می گیرند.
استفاده از باتری یو پی اس در بانک ها و مراکز پزشکی بسیار حیاتی است زیرا در مواقع قطع برق ممکن است تمامی اطلاعات مهم یک مرکز از بین برود.

از انواع باتری مورد استفاده در یو پی اس می توان به سرب اسید و نیکل کادمیوم اشاره کرد.
باتری یو پی اس سرب اسید یا همان سیلد اسید بسیار پرکاربرد تر سری نیکل کادمیوم است و تقریبا اکثر باتری های یو پی اس با برند های مختلف ایرانی از نوع سیلد اسید هستند.

مزایای باتری یو پی اس سیلد اسید

باتری یو پی اس در چه انواعی تولید می شود

 

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • عدم نشتی الکترولیت (لیک)
 • طول عمر بالا
 • عدم تولید گاز خورنده و سمی
 • دشارژ خودبخودی (self discharg) پایین
 • کمترین حجم و وزن ممکن
 • قابل نصب روی تجهیزات
 • ۲ الی ۵ برابر ارزانتر از باتریهای نیکل کادمیوم

باتری یو پی اس سیلد اسید صبا باتری

اگر به دنبال خرید یک باتری یو پی اس بسیار خوب ایرانی هستید که ضمن داشتن کیفیت خوب از قیمتی مناسب نیز برخوردار باشد، پیشنهاد ما انتخاب باتری یو پی اس صبا است.
شرکت باتری یو پی اس صبا دارای کارخانه های بسیاری است و پیشرو در زمینه تولید انواع باتری های خشک و یو پی اس است و انواع باتری های یو پی اس سیلد اسید را در ظرفیت های مختلف و ولتاژ ۱۲ ولت تولید می کند و در حال ۲۱ درصد از سهم بازار ایران را در دست گرفته است و نیاز بازار ایران به باتری یو پی اس برطرف نموده است.

باتری یو پی اس سیلد اسید صبا باتری

مزایای باتری یو پی اس سیلد اسید صبا

 • طول عمر: طول عمر باتری یو پی اس به عوامل مختلفی همچون کیفیت تولید و وزن باتری و نحوه ی نگهداری و …. بستگی دارد.
  از عوامل تاثیر گذار بر طول عمر همه ی باتری یو پی اس با توجه به تعداد دفعات دشارژ متفاوت است. به طوری که می توان گفت، باتری UPS ها در هنگام کارکرد و باردهی بطور متوسط ۴۵ درصد دشارژ شوند طول عمر بیشتری نسبت باردهی و دشارژ متوسط ۹۰ درصدی دارند.
 • قیمت: باتریهای سیلد (اسید سربی) نسبت به باتریهای نیکل کادمیوم بسیار ارزانتر بوده و این موضوع استفاده از این باتری ها را مرقوم بصرفه و اقتصادی نموده و این نوع باتری با توجه به انواع برندهای رایج در بازار بین ۲ تا ۵ برابر ارزانتر از باتریهای نیکل کادمیوم میباشند.
 • آلودگی محیط زیست: مواد اولیه تشکیل دهنده دو باتری نیکل کادمیوم و سیلد اسید هر دو سمی اند اما بازیافت باتری نیکل کادمیوم بسیار سخت تر و پیچیده تر از نوع سیلد اسید است و همچنین این باتری بسیار سرطان زا است.
 • دشارژ خود به خودی (self discharg): یکی دیگر از مزایای باتری نوع سیلد اسید میزان کم دشارژ نسبت به نوع نیکل کادمیوم است. میزان دشارژ باتریهای نیکل کادمیوم با توجه به مواد تشکیل دهنده آنها به خصوص در دمای نامناسب حتی ممکن است روزانه تا ۱ درصد از ظرفیت و شارژ خود را از دست بدهند، در صورتیکه باتریهای سیلد اسید سربی در شرایط مشابه تنها ۳ درصد در ماه کاهش ظرفیت خواهند داشت.

مزایای باتری یو پی اس سیلد اسید صبا

انواع باتری یو پی اس صبا ۱۲ ولت

 1. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر
 2. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۸ آمپر
 3. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر
 4. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر
 5. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر
 6. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر
 7. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۵۵ آمپر

باتری یو پی اس صبا ۴۲ آمپر

باتری یو پی اس صبا 42 آمپر

از نمونه های پرکاربرد باتری یو پی اس صبا با ظرفیت ۴۲ آمپر است که در بسیاری از مراکز صنعتی رایانه ای و مخابراتی بزرگ برای مقابله با مشکلات برق شهری و محافظت از یارانه ها و همچنین تامین بی وقفه برق مورد استفاده قرار می گیرند.
این باتری یو پی اس با وزن ۱۴.۶ کیلوگرم و در ابعاد ۱۶۶*۱۹۷*۱۶۹ میلیمتر تولید شده است و در بازار برق و الکترونیک با بدنه ی مقاوم و مستحکم و کیفیت ساخت بسیار خوب به فروش می رسد.

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

   نام محصول باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر
نام برند صبا باتری
نوع باتری سیلد
ولتاژ ۱۲ ولت
ظرفیت(دشارژ ۱۰ ساعته) ۱۰۰ AH
ارتفاع کل ۲۲۲
ارتفاع ۲۱۶
طول ۳۲۸
عرض ۱۷۲
وزن ۳۵
گارانتی ۱۵ ماه گارانتی

 

 

ظرفیت ۲۵ درجه سانتی گراد ۱ ساعته۲ ساعته۳ ساعته ۱۰۰    AH۷۵      AH۵۵      AH
مقاومت داخلی باتری با شارژ کامل ۴٫۵ میلی اهم
تاثیر دما بر ظرفیت (دشارژ ۱۰ ساعته) ۳۵ C۲۵ C۰ C– ۱۰ C ۱۰۲۱۰۰۸۵۷۵
دشارژ خود به خودیC 25 ظرفیت بعد از ۳ ماه انبارشظرفیت بعد از ۶ ماه انبارشظرفیت بعد از ۱۲ ماه انبارش ۹۱%۸۲ %۶۴ %
محدوده ولتاژ ۲۵ C استفادهپیوسته ولتاژ ۲/۴۰ الی۲/۴۵ ولت بر سل
محدوده ولتاژ ۲۵ C سیستم آماده به کار

از باتری یو پی اس صبا با ظرفیت ۱۰۰ آمپر در مکان هایی همچون پتروشیمی ها و صنایع نفت و گاز، سیستم های نیروگاهی، سیستم های نیروگاه هسته ای، سیستم های برق اضطراری، سیستم های امنیتی، تجهیزات کنترلی و تجهیزات پزشكی به وفور استفاده می شود. این باتری با مشخصات فنی با وزن ۳۵ کیلوگرم و در ابعاد ۲۱۶x328x172 میلیمتر تولید شده است و در بازار برق و الکترونیک با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم و مستحکم از جنس ABS پلاستیکی عرضه می گردد.

خرید باتری یو پی اس صبا چه مزیت هایی دارد؟

ممکن شما هنگام خرید باتری یو پی اس صبا دچار تردید باشید و نمی دانید بهتر است که یک باتری یو پی اس ایرانی و یا برند های خارجی را انتخاب کنید.
شرکت باتری یو پی اس صبا از پیشگامان تولید بهترین انواع باتری یو پی اس در ایران قرار دارد و افراد متخصص زیادی در این مجموعه در حال فعالیت می باشند. بنابراین ما می توانیم با خرید این باتری یو پی اس ایرانی ضمن کمک به اشتغال بیشتر با قیمتی بسیار ارزان تر از نمونه های خارجی خریداری کنیم.

مرکز فروش باتری یو پی اس

در این مرکز فروش بهترین انواع باتری یو پی اس با انواع برند ها منجمله صبا با بهترین قیمت و کیفیت ممکن به فروش می رسد.
شما می توانید از طریق فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا برای تهیه و تامین انواع باتری یو پی اس فقط از طریق برقراری تماس تلفنی و ثبت سفارش توسط کارشناسان بخش فروش اقدام کنید و در کمترین زمان ممکن در هر مکانی که مایلید تحویل بگیرید.

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت

قیمت باتری یو پی اس 12 ولت

آیا می دانید ساختمان یک باتری ۱۲ ولت به چه شکل است و چگونه کار میکند؟

باتری های ۱۲ ولت، دارای شش سلول و صفحه مستقل می‌ باشند که در یک محفظه عایق و به صورت سری با یکدیگر قرار می گیرند. در این سلولها هر یک از آنها دارای المنت هایی می باشد، که دارای صفحه مثبت و منفی هستند و از صفحات سربی و مواد عایق جداکننده ها و بین صفحات با پارازیت های مختلف با آن ها تشکیل شدند.

الکترولیت از اسید سولفوریک رقیق شده تشکیل شده است که لابلای صفحات و جداکننده ها و سلول ها قرار می گیرد. ترمینالها، سلول و  صفحات از سرب ساخته شده اند.

باتری های ۱۲ ولت به جهت این که عایق بهینه ای را در قسمت بالای باتری فراهم شود، از روش ریخته گری داغ در قالب گیری قاب آنها استفاده می شود.

باتری های بدون نیاز به تعمیرات ظاهراً به صورت کاملا عایق به نظر می رسد. ولی آنها نیز دریچه هایی که در جهت تهویه گازهای درون باتری دارد.

این باتری ها در انواع متفاوت تولید می شوند:

دسته ای از این باتری ها که از نوع باتری های سیلد اسید هستند، نام دیگر آنها را بدون نیاز به نگهداری یا mf می گویند.

این باتری ها با توجه به سربی که دارند، قیمت بالاتر نسبت به انواع دیگر دارد و این نظر که نیازمند تنظیم سطح الکترولیت نیستند و به جهت عدم نیاز آنها به سرویس و نگهداری کاربردهای بسیاری را دارند.

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران با انواع مختلف برند های ایرانی و خارجی رواج دارد و به راحتی قابل دسترس است. اگر شما به دنبال برندی خاص از این محصول هستید، که در شهر محل زندگی شما بسیار کمیاب است، از این طریق شما می توانید به راحتی این محصول را با صرف هزینه های بسیار کم تهیه نمایید.

تهران محل واردات و همچنین مرکز فروش انواع محصولات تولید داخل است. شما می توانید انواع محصولات مورد نیازتان را از جمله باتری یو پی اس را با قیمت‌های واقعی و با حذف واسطه ها به راحتی تهیه کنید.

اگر فرصت آمدن به این شهر را ندارید، می‌توانید از طریق مجموعه ما سفارش خود را انجام دهید. زیرا ما میتوانیم انواع باتری یو پی اس مورد نیاز تان را در کمترین زمان ممکن به دستتان برسانیم.

فروش اینترنتی باتری یو پی اس

فروش آنلاین باتری یو پی اس

فروش اینترنتی از شیوه های نوین خرید و فروش است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد جامعه قرار گرفته است. زیرا از این طریق دیگر مجبور نیستیم ساعت‌ ها در ترافیک منتظر باشیم و یا مسافت بسیاری را برای تهیه محصول مورد نظر طی کنیم و تنها با دسترسی به اینترنت و سرچ در موتورهای جستجو می توان محصول مورد نیاز را به راحتی یافت.

خرید اینترنتی باتری یو پی اس نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. شما می توانید از طریق سایت های معتبر اینترنتی برای تهیه این محصول اقدام نمایید. برای این کار فقط لازم است تا با جستجو در گوگل و یافتن سایت های فروش معتبر به طور غیر حضوری و فقط از طریق برقراری ارتباط تلفنی انواع باتری یو پی اس مورد نظرتان را به راحتی تهیه نمایید.

مجموعه ما سال ها در زمینه فروش باتری یو پی اس به صورت اینترنتی فعالیت دارد، برای سفارش و خرید این محصول می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت باتری یو پی اس ایرانی

با توجه به نیاز ضروری بازار ایران به باتری یو پی اس شرکت های بسیاری اقدام به تولید این باطری کردند برای نمونه می‌توان به شرکت صبا سپاهان و بسیاری دیگر اشاره کرد

اگر قیمت باطری های یو پی اس ایرانی را با نمونه بازی های دیگر نظیر چینی و یا رهای اروپایی مقایسه کنید متوجه خواهید شد که این بازی‌ها یو پی اس ایرانی قیمتهای بسیار مناسب تری را به خود اختصاص دادند ضمن اینکه این شرکت‌های ایرانی سعی دارند تا با ارائه محصولاتی با کیفیت به جلب رضایت مشتریان بپردازند تا سطح فروش خود را نیز بالا ببرد

قیمت باطری خشک یو پی اس

باتری های سرب اسید نمونه کامل شده باتی های سیلد اسید قدیمی هستند که امروزه درزگیری شده و در این نوع باتری ها نیازی به چک کردن سطح الکترولیت نیست.

باتری های سرب اسید در دو نوع مایع و خشک تولید می شوند که نوع خشک کاربردهای بسیار بیشتری را در صنایع دارد و از مهمترین مزیت آنها عدم نیاز به سرویس و نگهداری آنهاست.

این باتری های خشک یو پی اس که عموماً با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیتهای متفاوتی تولید می شوند، قابلیت این را دارند تا در مکان های بسیاری مورد استفاده قرار بگیرند. از نظر قیمت این باتری های خشک یو پی اس با یکدیگر متفاوت هستند و این تفاوت به عواملی همچون کارایی، بازدهی، طول عمر و کیفیت آنها بستگی دارد و مشتریان بر اساس هزینه‌ای که توان پرداخت آن را دارند، می‌توانند برای سفارش انواع باتری یو پی اس مورد نظرشان اقدام نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده سریع ترین راه برای تهیه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام