باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / نمایندگی فروش باتری یو پی اس با کیفیت ایرانی و خارجی

نمایندگی فروش باتری یو پی اس با کیفیت ایرانی و خارجی

اگر به دنبال خرید باطری ups با انواع برندهای ایرانی و خارجی هستید، می توانید از طریق نمایندگی فروش باتری یو پی اس با کیفیت در این مرکز اقدام نمایید. در این نمایندگی این محصول با برند های متفاوت وجود دارد با قیمت های اصلی و واقعی آن به فروش می رسد، برای سفارش می توانید همین حالا اقدام نمایید.

ممکن است شما دارای فروشگاهی در محل زندگی خود باشید و بخواهید باتری یو پی اس را به صورت عمده و با قیمتی ارزان خریداری نمایید، نمایندگی فروش باتری یو پی اس در مرکز می توانید این محصول را بدون واسطه و به طور مستقیم و با قیمت های مناسب با برند های متنوع خریداری نمایید. ضمن این که ما این محصول را با ارائه ضمانت و گارانتی به شما تحویل خواهیم داد.

فروش تخصصی انواع باتری یو پی اس با کیفیت

امروزه بسیاری از کارهای روزمره با دستگاه الکتریکی انجام می شود  و بسیاری از کارها ماشینی شدند. در بسیاری از مواقع این دستگاه های الکتریکی بسیار حساس هستند و با افزایش و یا افت ولتاژ و همچنین قطع ناگهانی برق شهری دچار آسیب و صدمه می شود. گاهی اوقات برای جلوگیری از این صدمات احتمالی از محافظ استفاده می شود که کارایی بسیار خوبی در مقابل نوسانات جریان برق ندارد.

بهترین وسیله برای محافظت از دستگاه های الکترونیکی در مقابل افزایش ولتاژ و همچنین انرژی مورد نیاز آنها در مواقع قطع برق، باتری یو پی اس می باشد.

با توجه به اینکه این محصول بسیار استراتژیک و مهم است و در بسیاری از مکان‌های حساس به برق مورد استفاده قرار می گیرد که کشورهای مختلفی در سراسر جهان اقدام به تولید این محصول کردند، که ایران نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد.

باتری یو پی اس از انواع متفاوتی تولید می شود باتری یو پی اس ۱۲ ولت بسیار پرکاربرد تر از انواع دیگر می‌باشد. این باتری از نوع سرب اسید است. الکترولیت آن از اسید سولفوریک رقیق شده تشکیل شده و در لابلای صفحات جدا کننده ها و سلول ها قرار دارد و قطب مثبت آن از اکسید سرب تشکیل شده و در ترمینال ها رابطه های سلول و صفحات از آن ساخته می شود.

تکنولوژی ساخت این باتری به این شکل میباشد که امکان بیرون رفتن گاز به خارج از محیط را ندارد. زیرا از روش ریخته گری داغ در قالب گیری قاب باتری استفاده می شود و به همین علت امکان نشتی الکترولیت نیز در آن ممکن نیست.

به همین علت این باتری ها را باتری های بدون نیاز به سرویس و نگهداری می شناسند از دیگر مزایای خوب استفاده از این باتری طول عمر بالا و همچنین قیمت مناسب آن می باشد به همین دلیل طرفداران بسیاری را را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است. قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت با برند های گوناگون مختلف است.

مزایا باتری یو پی اس سیلد اسید

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • عدم نشت الکترولیت
 • طول عمر طولانی
 • عدم تولید گاز خورنده
 • دشارژ خود به خودی پایین
 • کمترین حجم و وزن ممکن
 • قابل نصب تجهیزات
 • قیمت مناسب
 • طول عمر بالا

کاربرد باتری یو پی اس سیلد اسید

 • یو پی اس برق اضطراری
 • مرکز مخابراتی و دیتا سنتر ها
 • ماشین های شارژی
 • تجهیزات اندازه گیری و آزمایشگاهی
 • لیفتراک
 • نیروگاه ها و نیروگاه های هسته ای
 • درب های اتوماتیک
 • سیستم های امنیتی حفاظتی و اعلام حریق
 • مراکز پزشکی و درمانی
 • تجهیزات پرتابل
 • آسانسورها
 • سیستم های خورشیدی
 • تجهیزات کنترلی
 • صنایع نظیر کارخانه های تولیدی پتروشیمی و پالایشگاه ها
 • و……

این مرکز متشکل از تیم قوی فروش و تیم متخصص پشتیبانی می باشد. فروش تخصصی انواع باتری یو پی اس با کیفیت و مرغوب می پردازیم.

فروش انواع باتری یو پی اس در بازار ایران

شرکت باتیس از بزرگترین تامین کنندگان و توزیع کنندگان انواع باتری های یو پی اس نظیر باتری های خشکی یو پی اس دربازار ایران می باشد. فروش انواع باتری یو پی اس در برندهای مختلف ایرانی و خارجی نظیر صبا باتری، زوما، ولتامکس، لانگ، هیتاکو و بسیاری از موارد دیگر در این مرکز امکان پذیر است .کارشناسان ما در این مرکز آماده ثبت سفارشات شما می باشد.

هنگامی که شما قدم در بازارهای فروش می‌گذارید و انواع برندهای مختلف با چه ups روبرو هستید و نمی دانید کدام یک برای شما کارایی بیشتری را دارد.

در این مرکز با داشتن کارشناسان فروش متخصص و مجرب شما را در تهیه بهترین انواع محصول راهنمایی خواهیم کرد.

باتری های یو پی اس با کیفیت ها متفاوتی در بازار های فروش موجود هستند و شما باید بر اساس هزینه و نیازی که دارید و انتخاب آنها اقدام نمایید.

اما برای این که بتوانید طول عمر مناسبی را از یک باتری انتظار داشته باشید شما هم نیاز است تا از شرایط نگهداری آن اطلاعاتی داشته باشید تا طول عمر مفید و مناسبی را برایتان داشته باشد.

برای نگهداری صحیح و افزایش طول عمر باتری یو پی اس لازم است به نکات زیر توجه کنید:

باتری یو پی اس مانند بسیاری از دستگاه‌های الکتریکی دارای یک طول عمر مفید است. عمرمفید زمانی اتفاق می افتد چه دستگاه راندمان مناسب کار کند.

 • دمای محیط
 • انتخاب باتری یو پی اس و یا شارژر مناسب
 • بازدید دوره ای باتری یو پی اس
 • عدم استفاده از باتری سال در کنار بازی های فرسوده و مستهلک
 • محافظت از باتری در هنگام جابجایی
 • محافظت از باتری یو پی اس در مقابل فشار
 • محافظت از باتری یو پی اس در مقابل گرد و غبار
 • قرار دادن باتری در جعبه و باکس مخصوص آن

 دمای محیط

دمای محیط به شدت برای طول عمر باتری تاثیر می گذارد. دمای مناسب برای نگهداری باتری یو پی اس بین ۲۰ الی ۳۰ درجه سانتیگراد می باشد. دماهای بالا و یا پایین می تواند تاثیر های مخربی بر روی آن بگذارد. هنگامی که دمای محیط بسیار بالا باشد واکنش های شیمیایی درون باتری افزایش یافته و باعث تولید گازهای اضافی می گردد و سبب عملکرد سوپاپ می شود. سوپاپ گاز های اضافی را برای جلوگیری از انفجار باتری از آن خارج می‌کند و این باعث کم شدن سطح الکترولیت می شود در نتیجه طول عمر آن را بسیار پایین می آورد. دماهای پایین نیز باعث می شود تا ظرفیت باتری به شدت کاهش یابد.

 انتخاب شارژر مناسب

انتخاب یک شارژر مناسب باتری یو پی اس تاثیر بسزایی را برای طول عمر باتری می گذارد. زیرا در این صورتمی توان به طور بهینه از باتری استفاده نمود چرا که قابلیت مدیریت سیکل شارژ و دشارژ را داشته و به اندازه کامل آن را شارژ می کند.

بازدید دوره ای باتری یو پی اس

بازدید دوره ای باتری یو پی اس از دیگر عوامل مهم می باشد که باید به آن توجه داشته باشیم در هر باری بایستی اتصالات بین باتری ها دقت کنید که کاملاً محکم باشند و سر باتری اکسید نشده باشد و همچنین بیش از اندازه گرم و متورم باشد. هنگام اکسیده شدن باتری آن را از مدار خارج کنید و سپس تمیز نموده چارت رسانا بودن سر باتری به طور کامل تا رسانا بودن باتری به طور کامل حذف شود.

عدم استفاده از باتری سالم در کنار باتری مستهلک

شما نباید باتری هایی که مدت زمانی از طول عمر آنها گذشته است و در کنار باتری های سالم استفاده کنید زیرا در این صورت باتری های فرسوده به علت داشتن مقاومت داخلی مصرف کننده برای باتری های نو ایجاد می شود و طول عمر آن را به شدت پایین می آورد و در پایان مراقبت و نگهداری باتری در مقابل فشار گرد و غبار بسیار حائز اهمیت است. محیط نگهداری و انبارداری آن کاملا مناسب باشد.

تولید کننده انواع باتری یو پی اس

با توجه به نیاز ضروری به استفاده از باتری یو پی اس، افراد بسیاری در سراسر دنیا از جمله ایران تولید کننده باتری یو پی اس هستند.

این تولیدکنندگان هر کدام برای تولید باتری یو پی اس از تکنولوژی خاصی استفاده می کنند، این مسئله باعث می‌شود کیفیت و قیمت هر کدام از این باتری ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

بسیاری از شرکتهای تولید باتری یو پی اس به تولید باتری خودرو نیز فعالیت دارد برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که آیا می‌توان به جای استفاده از باتری یو پی اس از باتری خودرو استفاده کرد این دو باتری چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

تکنولوژی ساخت باتری یو پی اس باتری خودرو کاملا با یکدیگر متفاوت است.

باتری های خودرو به وسیله نیروی الکتریسیته که از واکنش اسید سولفوریک با اسید های سربی معلق در مایع از تولید می شود. علت نامگذاری آن ها باتری های معلق در مایع نیز همین موضوع است.

تحت هیچ شرایطی باتری خودرو برای استفاده در یو پی اس مناسب نیستند زیرا ممکن است اسید از محفظه باتری به بیرون نشت کند و یا هنگام شارژ باتری گاز هیدروژن قابل اشتعال تولید شود که در محیط های بسته بسیار خطرناک است و ممکن است صدمات بسیاری را به تجهیزات و افراد وارد نماید.

باتری های سرب اسید که برای استفاده در باتری یو پی اس مورد استفاده قرار می گیرند برای جلوگیری و محافظت از احتمال فرار هیدروژن آناسید کاملاً بسته و مهر و موم شده است و اسید با لایه هایی از نمد یا فیبر پوشانده شده است، که آن را سر جای خود نگه دارد.

باتری یو پی اس ایرانی و کره ای با ارزان ترین قیمت

این مرکز از مراکز خرید و فروش باتری یو پی اس ایرانی و خارجی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن میباشد زیرا شرکت باتیس وارد کننده انواع محصول می باشد و همچنین با تولید کنندگان این محصول در ایران ارتباط مستقیمی دارد و می تواند انواع باتری های یو پی اس ایرانی را با ضمانت کیفیت قیمت کارخانه به شما عرضه نماید.

بهترین مارک باطری یو پی اس ایرانی، باتری های شرکت صبا باتری می باشد. باتری های پی اس کره ای از بهترین و معتبر ترین بازی های موجود در بازار هستند که قیمت های بالایی را نیز به خود اختصاص دادند اما از طول عمر بسیار بالاتری نسبت به انواع برندهای دیگر دارد. باتری های یو پی اس نیومکس، راکت، یونیکور از انواع باطری های یو پی اس کره ای هستند.

انواع مارک های باتری یو پی اس در ایران

ایران از کشورهای وارد کننده و تولید کننده باتری یو پی اس می باشد و مارک های متفاوتی از این محصول در بازارهای فروش قابل مشاهده است.

بهترین مارک باطری یو پی اس ایرانی، برند صبا باتری می باشد. شرکت صبا در گروه اول این شرکت های تولید باتری یو پی اس در ایران است و از معتبر ترین و بزرگ ترین آن ها می باشد. این شرکت می‌تواند نیاز بازار داخلی ایران را در حد قابل توجهی رفع نماید و هر ساله در حال گسترش کارخانه های تولیدی خود در سراسر کشور می باشد.

شرکت باتری یو پی اس صبا این محصول را از نوع سرب اسید با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های متفاوتی برای کاربردهای گوناگون تولید می کند به بازارهای فروش عرضه می نماید.

در ایران بسیاری از مارک های باتری یو پی اس خارجی نیز وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد

 1. هیتاکو
 2. ولتامکس
 3. نیومکس
 4. لانگ
 5. نارادا
 6. راکت
 7. پاور اکسترا
 8. ریتار
 9. سی جی بی
 10. و…….

بهترین مارک باطری یو پی اس، باتری یو پی اس کره ای هستند. دلیل این امر استفاده از سرب بیشتر هنگام ساخت این محصول است از سرب باعث می شود تا باتری از کیفیت و طول عمر بیشتری برخوردار باشد.

باتری یو پی اس هیتاکو نیز امروزه بازار بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است. زیرا این باتری از کیفیت خوبی برخوردار است و قیمت بسیار مناسبی را نیز به خود اختصاص دادند شرکت باتری یو پی اس هیتاکو در چین قرار دارد.

قیمت خرید انواع باطری خشک یو پی اس در ایران

باتری های سیلد اسید در دو نوع خشک و مایع تولید می شوند که باتری های خشک برای استفاده در دستگاه های یو پی اس مناسب تر هستند زیرا به سرویس و نگهداری احتیاجی ندارند و قیمت مناسبی نیز برخوردارند و به همین علت بسیاری از تولیدکنندگان در دنیا به دنبال تولید این نوع از باتری های یو پی اس هستند.

با توجه به اینکه باتری های خشک یو پی اس در برند های گوناگونی در ایران وجود دارد، قیمت های متفاوتی نیز به خود اختصاص می دهند.

از نمونه باتری های خشک یو پی اس ایرانی می توان به باتری یو پی اس صبا و نمونه‌های خارجی هیتاکو، ولتامکس، راکت و بسیاری موارد دیگر می باشد.

فروش آنلاین باتری یو پی اس در تخصصی ترین مرکز

در این سایت اقدام به فروش آنلاین باتری یو پی اس کرده‌ایم. در این مرکز با داشتن کارشناسان و متخصصان فروش می توانیم شما را در تهیه بهترین انواع این محصول به صورت غیر حضوری یاری نمایید.

از طریق فروش آنلاین شما می توانید در هر کجا که هستید انواع باتری یو پی اس با برند های گوناگون را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید.

خرید آنلاین حق انتخاب بهتر و بیشتری را به شما می دهد تا می توانید اطلاعات فنی محصول مورد نظرتان را از طریق سایت فروش به دست آورید و با داشتن زمانی بیشتر برای خرید آن اقدام نمایید.

فروش باتری یو پی اس در تهران با بهترین کیفیت

فروش باتری یو پی اس در تهران با بهترین کیفیت و برندهای اصلی و اورجینال رواج دارد. تهران محل منبع فروش این محصول می باشد زیرا این شهر هم مصرف کننده باتری یو پی اس هست و همچنین محل توزیع این محصول به شمار می آید.

این شهر بزرگ و صنعتی دارای بیشترین تعداد کارخانه های کوچک و بزرگ است و استفاده از باتری یو پی اس در آن امری بسیار ضروری است. مواقع قطعی برق تامین انرژی دستگاه های الکتریکی بپردازد و همچنین از آن ها برای جلوگیری از آسیب دیدن مواظبت کند.

 قیمت باتری یو پی اس صبا با ظرفیت های متفاوت

شرکت باتری یو پی اس صبا از بهترین تولید کننده های این محصول در ایران محسوب می شود و توانسته است نیاز بازار ایران را جهت تامین برق بسیاری از تجهیزات الکتریکی و همچنین محافظت از آنها را تامین نماید.

قیمت باتری یو پی اس صبا نسبت به انواع برندهای  خارجی بسیار مناسب می باشد این شرکت سعی بر این دارد تا با ارائه قیمت های رقابتی پایین سهم بیشتری از بازار ها را به دست بگیرد.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

شرکت صبا باتری هدف دسترسی هرچه بهتر مشتریان اقدام به ایجاد نمایندگی باتری یو پی اس صبا در بسیاری از شهرهای ایران کرده است در صورتی که می خواهید این محصول را به طور حضوری و با قیمت کارخانه خریداری نمایید می توانید این نمایندگی ها بروید و جهت خرید بهترین انواع این باتری در ظرفیت های مختلف اقدام نمایید.

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری خشک یو پی اس در بازار

باطری خشک یو پی اس توسط بسیاری از کارخانه های موجود در سراسر دنیا در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام