باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس کرکره برقی / پرفروش ترین باتری یو پی اس کرکره برقی

پرفروش ترین باتری یو پی اس کرکره برقی

آیا بدنبال خرید باتری یو پی اس کرکره برقی هستید؟ایا با انواع مختلف این باتری آشنایی دارید؟با پرفروش ترین نوع از این باتری چطور؟
امروزه استفاده از یو پی اس برای انواع درب های امنیتی و کرکره برقی امری متداول است که بسته به نیاز و نوع کاربرد می توان از انواع مختلف آن استفاده کرد.یو پی اس ها در انواع مختلف در جه یک و دو و … و با طول عمر و شرایط فروش مختلف به فروش می روند و پرفروش ترین آن در نوع با طول عمر متوسط است که بالطبع با توجه به نیاز و مقدار هزینه،نوع دلخواه توسط مشتری انتخاب می شود.

قیمت باطری یو پی اس درب اتوماتیک و کرکره برقی

قیمت باطری یو پی اس درب اتوماتیک و کرکره برقی

بسیاری از خانه های مدرن امروزی از دربهای اتوماتیک برای ورودی منزل خود استفاده می نماید و این امر به علت راحتی آنهاست. تصور کنید در مواقعی که برق شهری دچار مشکل می شود و یا به طور کل برق قطع می شود در این صورت برای ساکنان این ساختمان های مسکونی و یا تجاری مشکلات بسیاری به وجود می آید و به طور کلی راه ورودی و خروجی آنها بسته می شود.

برای رفع این مشکل می توانید از دستگاه های یو پی اس و همچنین باتری یو پی اس استفاده نمایید تا در این مواقع به مشکل بر نخورید.

باتری های یو پی اس مورد نیاز برای این درب های اتوماتیک با توجه به نوع دستگاه یو پی اس مورد استفاده آنها متفاوتند. کاربران این باتری ها بایستی با محاسبه ظرفیت مورد نیازشان برای تهیه این باتری اقدام نمایند. قیمت باتری یو پی اس با توجه به نام برند شان متفاوت است.

باطری کرکره های برقی

باطری کرکره های برقی

باتری های کرکره برقی منبع تغذیه هستند که به آنها یو پی اس می گویند این دستگاه از جعبه ای تشکیل شده است که داخل آن یک برد کرکره برقی به همراه باتری کوچک وجود دارد کاربرد این دستگاه درست زمانی است که برق اصلی کرکره برقی قطع شود به موتور اینکه کرکره برقی به وسیله برق باطری کار می‌ کند.

 برق اضطراری کرکره برقی

درب های اضطراری کرکره برقی همان دستگاه یو پی اس، از تجهیزات بسیار مهم در درب های کرکره برقی هستند. این دستگاه در داخل ریل اصلی قرار می گیرد و در مواقع عدم وجود برق شهری تا ۵۰ دفعه قابل استفاده هستند.

خرید یو پی اس کرکره برقی

خرید یو پی اس کرکره برقی

با توجه به قطعی زیاد برق شهر به خصوص در فصل تابستان استفاده از دستگاه یو پی اس امری بسیار حائز اهمیت است. یو پی اس های مورد استفاده انواع مختلفی دارند.

قبل از اینکه اقدام به خرید یو پی اس کنید لازم است تا انواع موتور کرکره برقی را بشناسیم. موتور کرکره برقی در دو نوع وجود دارند یک نوع از آنها دارای باتری یو پی اس و دستگاه یو پی اس هستند و نوعدیگر فاقد دستگاه یو پی اس می باشد و لازم است تا در کنار آنها یک دستگاه یو پی اس تعبیه شود.

موتور نوع اول به طور اتوماتیک در هنگام قطعی برق قابل استفاده است، اما موتور نوع دوم را لازم است با از یک دستگاه یو پی اس استفاده شود.

باتری یو پی اس کرکره برقی چه کارایی دارد؟

امروز از باتری یو پی اس در مکان های بسیاری مورد استفاده می گردد و با تووجه به ضرورت استفاده از این باتری‌ها، کارخانه‌های بسیاری در ایران و جهان اقدام به تولید این باتری ها کردند.

باتری یو پی اس کرکره برقی چه کارایی دارد؟

باتری های یو پی اس با انواع مختلفی تولید می گردد می توان از پرکاربرد ترین آن ها به نام سیلد اسید اشاره کرد. باتری سیلد اسید یا همان سرب اسید در دو نوع باتری های مایع یا درپوش باز و باتری های خشک یا در پوش بسته تشکیل شده‌اند که اغلب از نوع باطری های خشک مورد استفاده قرار می گیرند این باتری ها در ظرفیت های گوناگون تولید می شود.

یکی از موارد استفاده از این باتری  های یو پی اس در دربهای کرکره برقی است که در مواقع قطعی برق با استفاده از دستگاه یو پی اس و باتری، برق مورد نیاز این درب ها تامین می شود.

این باتری ها در ظرفیت های پایینی همانند ۱ آمپر، ۵ آمپر، ۷ آمپر و ۹ آمپر مورد استفاده قرار می گیرد از برندهای گوناگون می توان برای این دربهای کرکره برقی استفاده نمود که از نمونه‌های آنها می توان به صبا باتری، csb و ولتامکس و غیره اشاره نمود.

قیمت باتری یو پی اس کرکره برقی

قیمت باتری های یو پی اس مورد استفاده در کرکره های برقی با توجه به نوع برند شان متفاوت است. این تفاوت قیمت به کیفیت آن ها بر می گردد. برای مثال باتری های کره ای قیمت هایی بیشتری به خود اختصاص می‌دهند و این امر به علت استفاده از سرب بیشتر و همچنین ضد اشتعال بودن آنهاست. اما با توجه به این نکته که این باتری های مورد استفاده در کرکره برقی از ظرفیت های پایینی برخوردار هستند قیمت های زیادی ندارند برای اطلاع از قیمت انواع باطری یو پی اس مورد استفاده در درب های کرکره برقی با مشاورین ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش باتری یو پی اس کرکره برقی

آیا از کاربردهای مختلف باتری یو پی اس مطلع هستید؟ آیا به دنبال مراکز فروش …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام