باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس ریتار / خرید عمده باتری یو پی اس ریتار

خرید عمده باتری یو پی اس ریتار

خرید عمده باتری یو پی اس ریتار با در نظر گرفتن شاخص های مهم کیفی انجام دهید. اگر به دنبال خرید انواع باتری یو پی اس درجه یک هستید، این محصول به صورت عمده از طریق این سایت تحویل بگیرید. باتری یو پی اس ریتار را با قیمت دسته اول از ما بخواهید. با اطمینان خرید کنید.

چنانچه تمایل به خرید عمده باتری یو پی اس را دارید، باید به دنبال تامین کنندگان اصلی آن باشید. مراجعه به نمایندگی باتری یو پی اس ریتار راه حل مناسبی است.

خرید باتری یو پی اس ریتار مرغوب

خرید باتری یو پی اس ریتار مرغوب

 

بسیاری از محصولات موجود در بازار اعم از مواد غذایی، ابزارآلات صنعتی، لوازم کشاورزی و سایر کالاها وجود دارند که متاسفانه با کیفیت های پایین به عنوان کالا یا محصول درجه یک عرضه می گردند و اطلاعات درستی در اختیار مشتریان قرار نمی گیرد.

خرید باتری یو پی اس ریتار نیز از این قاعده مستثنی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برخی نمونه های این محصول با وجود ناخالصی ها و کیفیت پایینی که دارد به عنوان کالای درجه یک به فروش رسانده می شود.

لذا به استحضارتان می رسانیم که باتری یو پی اس ریتار را مانند بسیاری از محصولات دیگر با دقت و در نظر گرفتن آیتم های مهم از تامین کنندگان مطمئن خریداری کنید.

باتری یو پی اس ریتار

باتری یو پی اس ریتار

 

شرکت ریتار بزرگترین صادرکننده باتری یوپی اس های سرب اسیدی  می باشد. باتری های سرب اسید و سیلد لید اسید نوع RITAR بدلیل کنترل دریچه باتری و مهر وموم شده باتری ها برای اولین بار در میان کارخانه های بزرگ باتری سازی در کشور چین سهم عمده ای از بازار باتری را به خود اختصاص داده است. باتری یو پی اس ریتار از نوع باتری های چینی می باشد.

شاخص های انتخاب باتری یو پی اس مرغوب

 • طول عمر بالا
 • وزن باتری یو پی اس (میزان استفاده از سرب)
 • بدون نیاز به سرویس و نگه داری
 • ضد نشت
 • غیر حساس به موقعیت و محیط
 • تولید شده بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

از باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر برای یک سری از دستگاه های الکتریکی استفاده می شود که برای ادامه کار به جریان بالا احتیاج دارند.

باتری یو پی اس صبا از جنس abs تولید می شود که مانع اشتعال می شوند و همچنین از بدنی بسیار مستحکم و مقاوم برخوردارند تا بتوانند در هر شرایط سخت محیطی به تامین برق بسیاری از دستگاه های الکتریکی بپردازند.

مزایای باطری ۱۰۰ آمپر صبا باتری

 • سیستم های امنیتی
 • درب های اتوماتیک
 • تلویزیون
 • آکواریوم
 • نیروگاه های هسته ای
 • پالایشگاه و پتروشیمی ها
 • مراکز درمانی و بهداشتی
 • مراکز مخابراتی
 • دیتا سنتر ها
     نام محصول باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر
نام برند صبا باتری
نوع باتری سیلد
ولتاژ ۱۲ ولت
ظرفیت(دشارژ ۱۰ ساعته) ۱۰۰ AH
ارتفاع کل ۲۲۲
ارتفاع ۲۱۶
طول ۳۲۸
عرض ۱۷۲
وزن ۳۵
گارانتی ۱۵ ماه گارانتی

 

 

ظرفیت ۲۵ درجه سانتی گراد ۱ ساعته۲ ساعته۳ ساعته ۱۰۰    AH۷۵      AH۵۵      AH
مقاومت داخلی باتری با شارژ کامل ۴٫۵ میلی اهم
تاثیر دما بر ظرفیت (دشارژ ۱۰ ساعته) ۳۵ C۲۵ C۰ C

– ۱۰ C

۱۰۲۱۰۰۸۵

۷۵

دشارژ خود به خودیC 25 ظرفیت بعد از ۳ ماه انبارشظرفیت بعد از ۶ ماه انبارشظرفیت بعد از ۱۲ ماه انبارش ۹۱%۸۲ %۶۴ %
محدوده ولتاژ ۲۵ C استفادهپیوسته ولتاژ ۲/۴۰ الی۲/۴۵ ولت بر سل
محدوده ولتاژ ۲۵ C سیستم آماده به کار

 

قیمت انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت چگونه تعیین می شود؟

باتری های یو پی اس ۱۲ ولت، همان باتری های سرب اسید هستند که در ظرفیت های متفاوتی تولید می شود که مناسب برای کاربردهای گوناگون نیز می باشد.

با توجه به نیاز شدید دستگاه‌های الکتریکی به یک منبع تغذیه بدون وقفه، کشورهای زیادی اقدام به تولید انواع دستگاه یو پی اس و همچنین باتری یو پی اس کردند که هر یک از آنها از تکنولوژی خاصی برای تولید این محصول استفاده کردند و با توجه به کیفیت طول عمر و سایر پارامترهای دیگر قیمت های مختلفی را دارا می باشد و شما بایستی بر اساس هزینه و نیازی که دارید، برای تهیه انواع باطری های ۱۲ ولت اقدام کنید.

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت 

 

 

انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت

 1. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر ساعت
 2. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۲ آمپر ساعت
 3. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۵ آمپر ساعت
 4. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۹ آمپر ساعت
 5. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲ آمپر ساعت
 6. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۸ آمپر ساعت
 7. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۴ آمپر ساعت
 8. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۶ آمپر ساعت
 9. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر ساعت
 10. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۳ آمپر ساعت
 11. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۸ آمپر ساعت
 12. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ساعت
 13. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۵ آمپر ساعت
 14. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر ساعت
 15. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۸۰ آمپر ساعت
 16. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ساعت
 17. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲۰ آمپر ساعت
 18. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۵۰ آمپر ساعت
 19. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر ساعت

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

آیا می‌دانید هدف از ایجاد نمایندگی های فروش چیست؟ نمایندگی های فروش چه مزایایی دارد؟

یکی از مرسوم ترین انواع روابط تجاری که از گذشته مرسوم بوده است ست و  زمانی ایجاد می شود که یک فرد تولیدکننده یا واردکننده تمایل دارد تا کالایی را در منطقه ای دیگر و یا در شهر یا کشور دیگر نیز به فروش برساند.
در این صورت چندین راه وجود دارد که راه اول این است که خود فرد این کالا را به آن منطقه می رساند این کار غیر ممکن است نیاز به  زمان طولانی و هزینه ها زیادی دارد.

در این میان بهترین راهکار ایجاد نمایندگی در شهرها یا کشورهای دیگری است از این طریق شما نمایندگی ها را به افراد واجد شرایط طی تعهداتی واگذار می کنید و آن فرد لازم است و با یادگیری خطوط و اصول کلی بفروش محصولات بپردازد.

باتری یو پی اس نیز از این قاعده مستثنی نیست. افراد بسیاری به واردات یا تولید باتری یو پی اس می پردازند یکی از تولید کنندگان ایرانی این محصول شرکت صبا می باشد.
نمایندگی باتری یو پی اس صبا در بسیاری از شهرهای ایران وجود دارد از این طریق مشتریان می‌توانند به راحتی به این محصول دسترسی داشته باشند و آن را بدون واسطه و مستقیم و با قیمت های اصلی آن خریداری کنند.

قیمت باطری ۱۰۰ آمپر یو پی اس

قیمت باطری ۱۰۰ آمپر یو پی اس

یکی از پرکاربرد ترین انواع باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر می باشد. این باتری های با ظرفیت بالا در دستگاههای الکتریکی استفاده می گردد که برای ادامه کار نیاز به جریانی بالا دارند و در مکانهایی همچون نیروگاه‌های هسته‌ای، مراکز مخابراتی و دیتا سنتر ها و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه های بسیاری در ایران و سایر نقاط دنیا در حال تولید انواع باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر هستند، که این باتری ها با کیفیت، طول عمر و قیمت های گوناگون به فروش می رساند.

این مجموعه باطری های باتری های ۱۰۰ آمپر یو پی اس را با برند های متنوعی به فروش می رساند و شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت و موجودی برای سفارش اقدام کنید.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

 فروش آنلاین باتری یو پی اس

تقریبا می توان گفت امروز دیگر کسی نیست که واژه فروش‌ آنلاین را نشنیده باشد و با توجه به مزایای بسیار این روش خرید افراد جامعه دیگر برای تهیه محصولات مورد نیازشان به طور حضوری و از شیوه های سنتی استفاده نمی کنند، زیرا مشغله های فراوانی در زندگی های امروزی وجود دارد.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که

 • خرید آنلاین چه مزایا و معایبی دارد؟
 • چرا امروزه تاکید به خرید به صورت آنلاین و اینترنتی بیشتر است؟

امروزه اکثر کشورها در حال گسترش و ترویج تجارت الکترونیک هستند، زیرا در این صورت بسیاری از مشکلات اغلب کشورها حل می شود به طور مثال شهر تهران از شهرهای پر ترافیک ایران است به خصوص در روزهای پایانی سال که مردم در حال خرید محصولات مورد نیاز خود هستند این شهر با ترافیک بسیار شدید و مشکلات بسیار زیادی روبرو است اما اگر این خرید ها از طریق آنلاین و اینترنتی و حضوری انجام شود بسیاری از مشکل‌ها حل می‌شود برای نمونه:

 • کاهش چشمگیر مصرف سوخت و هزینه‌های آن
 • کاهش هزینه‌های سنگین به کارگیری نیروهای دولتی جهت کنترل ترافیک
 • کاهش آلودگی هوا
 • خرید با آرامش کامل و بررسی نکات فنی محصولات
 • خرید بدون واسطه و با قیمت های بسیار آنها

فروش آنلاین باتری یو پی اس نیز در این سایت انجام می گیرد، این محصول از محصول های ضروری در بسیاری از مکان ها همانند ادارات، کارخانجات و حتی منازل است.

باتری یو پی اس قابل دسترس در همه شهرها نیست و بسیاری از افراد مجبورند تا مسافتهای طولانی برای تهیه این محصول طی کنند.

اگر قصد خرید باتری یو پی اس را دارید و زمان کافی برای تهیه آن ندارید، می توانید از این مرکز اقدام کنید تا به صورت آنلاین این محصول را در کمترین زمان ممکن و با هر تعداد به دستتان برسانیم.

از این طریق می توانید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید.

باتری یو پی اس لانگ

 باتری یو پی اس لانگشرکت باتری یو پی اس لانگ در کشور ویتنام قرار دارد. این شرکت از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع باتری یو پی اس از نوع سیلد اسید می باشد با توجه به این امر مشتریان بسیاری را در سراسر  دنیا به خود جلب کرده است. ایران از نمونه مصرف‌کنندگان این باتری یو پی اس است.

باتری یو پی اس مک

باتری یو پی اس مک ساخت کشور چین است. شرکت فاراتل از نمایندگان فروش این باتری می باشد. این باتری نیز با طول عمر مناسب و همچنین قیمتی ارزان در بازار های فروش موجود می باشد و از نوع اسید اسید است که احتیاج به سرویس و نگهداری نیز ندارد.

قیمت باتری یو پی اس ایرانی

قیمت باتری یو پی اس ایرانی

با توجه به نیاز شدید بازار ایران به باتری‌ های یو پی اس، شرکت های بسیاری در ایران اقدام به تولید این محصول کردند، در این میان می‌توان به باتری های صبا، سپاهان، زوما و غیره اشاره کرد.

در این میان شرکت صبا از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان باتری یو پی اس است.

ممکن است شما هنگام خرید باتری یو پی اس از نوع ایرانی دچار تردید باشید، در جواب این سوال باید گفت امروزه ایران برای رقابت با شرکت های خارجی نظیر شرکت های چینی در حال تولید باتری هایی با کیفیت بسیار مناسب و همچنین قیمت های ارزان است.

باتری یو پی اس ایرانی در مقایسه با برندهای دیگر قیمتهای بسیار مناسب تری به خود اختصاص دادند و این روزها افراد بسیاری به دنبال تهیه این باطری های یو پی اس هستند.

در این مجموعه انواع باتری های یو پی اس ایرانی به فروش میرسد شما می توانید با کارشناس بخش فروش ما تماس بگیرید و محصول مورد نیازتان را سفارش دهید.

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران

آیا می دانید منبع و مرجع فروش انواع محصولات نظیر باتری یو پی اس کجاست؟

منبع و مرجع فروش انواع محصولات نظیر باتری یو پی اس در شهر تهران است. شما می توانید این محصول را با هر برند که دلخواهتان هست به راحتی در این شهر بیابید با حذف واسطه ها قیمت های واقعی آنها را خرید کنید.

اما اگر فرصت آمدن را ندارید باید گفت که این مجموعه انواع باتری یو پی اس را از شهر تهران به بسیاری از شهرهای ایران توزیع می کند.

قیمت باطری خشک یو پی اس

قیمت باطری خشک یو پی اس

برای تولید باتری یو پی اس از کدام یک از انواع باتری ها استفاده می شود و دلیل استفاده از آن چیست؟ هر یک از این انواع باتری ها از نظر قیمت چه میزان با یکدیگر متفاوتند؟

تولیدکنندگان از باتری‌ های سرب اسید که همان باتری های خشک می باشند، برای تولید بازی های یو پی اس استفاده می کند و دلیل این امر قیمت مناسب و همچنین عدم نیاز به سرویس و نگهداری آنهاست.

قیمت باتری یو پی اس صبا

امروزه شرکت صبا توانسته است به خوبیپ بازار ایران را در دست بگیرد و این هم به علت کیفیت بالای تولید این باتری ها است. نوع باتری های تولیدی این کارخانه از سرب اسید است که با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های مختلفی برای کاربرد های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین بهترین باتری یو پی اس ریتار

یکی از بهترین مراکز خرید آنلاین باتری یو پی اس ریتار همین جاست. باتری یو …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام