باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس اپتیما / مرکز پخش باتری یو پی اس اپتیما

مرکز پخش باتری یو پی اس اپتیما

مرکز پخش باتری یو پی اس اپتیما به عرضه و ارسال بهترین انواع این باتری یو پی اس از نوع سیلد اسید با قیمتی ارزان در سراسر کشور می پردازد. برای سفارش باتری یو پی اس اپتیما و اطلاع از قیمت و موجودی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

باتری یو پی اس

امروزه اکثر دستگاه ها و لوازم در بسیاری از صنایع، ادارات، کارخانجات و …. با نیروی برق کار میکنند. تصور کنید هنگامی که برق شهر قطع می شود ممکن صدمات جبران پذیری به این مراکز وارد شود و نیاز به یک منبع تغذیه یک نیاز حیاتی در هر کدام از این مراکز باشد.

یو پی اس یک دستگاه الکترونیکی است که در زمان قطعی برق بسیار کارآمد است. یکی از مهم ترین اجزای یو پی اس، باتری است. باتری یو پی اس در انواع مختلفی تولید می شود.

 

انواع باتری یو پی اس استفاده شده در یو پی اس ها

  • سیلد اسید
  • سیلورآلکالین
  • نیکل کادمیوم

از بهترین و پر استفاده ترین باتری یو پی اس استفاده شده در یو پی اس ها،سیلد اسید است. زیرا نیاز به سرویس و نگهداری ندارد و قیمتی مناسب نیز دارد.

باتری یو پی اس اپتیما

 

باتری یو پی اس اپتیما

 

 

باتری یو پی اس اپتیما در کشور چین تولید می شود. این شرکت باتری های یو پی اس را از نوع سیلد اسید تولید می کند و به بازار های فروش عرضه می کند.

باتری یو پی اس اپتیما یکی از برترین صادرکنندگان و تامین کنندگان باطری اتومبیل برای برندهای مطرح دنیا در اروپا و آمریکا می باشد. شایان ذکر است باتری های این شرکت به ۴۶ کشور جهان صادر می شود. میزان فروش باتری یو پی اس اپتیما در ایران نیز بالا است.

پخش باتری یو پی اس اپتیما

پخش باتری یو پی اس اپتیما

مجموعه ما به عنوان تامین کننده اصلی اقدام به پخش باتری یو پی اس اپتیما به بسیاری از فروشگاه ها و کارخانجات کرده است. تلاش ما همواره بر این بوده است که با ارائه انواع باتری یو پی اس با کیفیت خوب و طول عمر بالا نیاز کشور را در این زمینه برطرف کرده و موجب جلب رضایت مشتریان شویم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش باتری یو پی اس اپتیما در تهران

آیا به دنبال مراکز اصلی فروش باتری یو پی اس اپتیما در بازار تهران هستید؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام