باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس اپتیما / نمایندگی باتری یو پی اس اپتیما

نمایندگی باتری یو پی اس اپتیما

نمایندگی باتری یو پی اس اپتیما در بسیاری از نقاط ایران وجود دارد و در حال فعالیت می باشند. نمایندگی روشی مناسب برای توسعه‌ کسب و کار است. از این رو مجموعه ی ما در بسیاری از شهر های ایران اقدام به ایجاد نمایندگی باتری یو پی اس با برند های متفاوتی از جمله اپتیما کرده است.

وجود نمایندگی مزایای بسیاری دارد. اما موفقیت آن منوط به یک برنامه‌ریزی دقیق است. از طریق نمایندگی باتری یو پی اس اپتیما می توانید این محصول را در هر تعدادی که تمایل دارید، خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. لازم به ذکر است بسیاری از قرار دادهای مهم تجاری در این مراکز انجام می گیرد.

قیمت باطری ups اپتیما

 

باتری ups

باتری ups چیست و چرا از آن استفاده می کنیم؟

امروزه استفاده از باتری ups یک ضرورت جهانی است و به همین علت است که بسیاری از شرکت های جهان اقدام به تولید باتری یو پی اس در انواع متفاوتی کرده اند.

انواع باتری های قابل استفاده در ups نیکل کادمیوم و سرب اسید می باشد که نوع سرب اسید بسیار پرکاربرد تر است و میشه گفت تقریبا اکثر برند های ایرانی و خارجی از نوع سرب اسید باتری های خود را تولید می کنند که دلیل این امر قیمت مناسب و عدم نیاز به سرویس و نگهداری آنهاست.

انتخاب باتری یو پی اس مناسب بهتر است ابتدا در این زمینه اطلاعات جمع آوری کنید.

 

باتری ups

موارد انتخاب باتری ups مناسب

 1. عوامل محیطی
 2. خصوصیات فیزیکی
 3. کارکرد باتری

عوامل محیطی

منظور از عوامل محیطی رطوبت و دمای محل سیستم و همچنین تاثیراتی که از نظر زیستی بر روی محیط زیست می گذارد می باشد و اگر می خواهید باتری یو پی اس مورد نیاز شما طول عمرش افزایش پیدا کند لازم است تا در دمای مناسبی بین ۱۰ تا ۳۰ درجه ی سانتی گراد نگهداری شود و همچنین رطوبت محیط متعادل باشد.

خصوصیات فیزیکی

خصوصیات فیزیکی شامل سایز و حجم باتری یو پی اس که باعث ایجاد محدودیت مرتبط با فضای کابینت باتری و همچنین چیدمان و دسترسی آن ایجاد می کند یکی از عواملی است که باید در نظر گرفته شود و مشتریان نیز هنگام انتخاب این باتری باید به ابعاد باتری توجه داشته باشند و همچنین وزن باتری نیز ممکن است در بعضی سیستم ها عامل محدودیت باشد.

مرکز فروش یو پی اس

مرکز فروش یو پی اسیو پی اس را به عنوان منبع برق بدون وقفه می شناسند. این دستگاه بار مصرفی دستگاه های الکتریکی را در زمان قطعی برق شهر تامین می کند و از دستگاه های الکتریکی در زمان هایی که افت ولتاژ پیش می آید محافظت می کند. روش کار این دستگاه به این صورت است که دو سر یا دو شاخه ی دستگاه الکترونیکی مورد نظر که به برق شهر متصل است فقط از یک منبع تامین برق استفاده می کند و در صورت قطعی برق دستگاه مورد نظر خاموش می شود در این صورت دستگاه یو پی اس با قرار گرفتن بین دستگاه مصرف کننده و برق شهر و با استفاده از دو منبع انرژی که منبع انرژی اولیه (برق شهر) ودیگری منبعی که در صورت قطع منبع اول وارد مدارمیشود و به آن منبع ثانویه (باتری) گفته میشود.

یو پی اس ها انواع مختلفی دارند و بسته به نوع یو پی اس گاهی اوقات سوییچی برای کنترل اینکه کدامیک از منابع نیرو در هر لحظه مورد استفاده قرار میگیرند تعبیه شده است. این سوئیچ به محض اینکه متوجه قطع شدن منبع اولیه شود، به حالت ثانویه تغییر پیدا می کند و پس از شارژ مجدد منبع اولیه از حالت ثانویه به حالت اولیه تغییر پیدا می کند.

همه ی یو پی اس ها بخش مهمی نیز به عنوان اینورتر دارد که وظیفه ی تبدیل انرژی مستقیم ذخیره شده در باتری به برق متناوب جهت راه اندازی دستگاه های الکتریکی می باشد.

از مهم ترین اجزای یک یو پی اس باتری، شارژر و اینورتر می باشد.

در مراکز فروش یو پی اس با یو پی اس هاس گوناگونی رو به رو هستید که با توجه به نیازتان می توانید هر یک از این انواع را خریداری کنید.

یو پی اس بدون باتری هیچ وقت کار نمی کند. از عمده ترین باتری های مورد استفاده در یو پی اس، از نوع نیکل کادمیوم و باتری سیلداسید است.

مشکلات برق شهر

 1. قطع برق شهری
 2. کاهش، افت، نوسان شدید و ناگهانی ولتاژ ورودی
 3. نویز

 

نمایندگی باتری یو پی اس

نمایندگی باتری یو پی اس

باتری یو پی اس اپتیما در چین تولید می شود. نوع باتری تولیدی این شرکت سیلد اسید می باشد.

شرکت باتری یو پی اس اپتیما ارائه کننده باتری های با طول عمر متوسط فعالیت می نماید و در حال حاضر صادر کننده باتری سیلدلید اسید به ۴۶ کشور جهان می باشد.

همان طور که پیش تر گفته شد، نمایندگی های بسیاری از باتری یو پی اس در بسیاری از شهر های ایران به ویژه در شهر های بزرگ و صنعتی وجود دارد. که امر باعث ارائه خدمات بسیاری به شما مشتریان گرامی می شود. تا بتوانید در صورت بروز مشکل در محصول مورد نظرتان به نزدیکترین محل مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است، باتری یو پی اس اپتیما از بهترین برند های یو پی اس است.  مجموعه ما با داشتن کارشناسانی بسیار مجرب در این حوزه آماده یاری رساندن به شما مشتریان گرامی در انتخاب هر چه بهتر محصول مورد نیازتان می باشد.

برای خرید باتری یو پی اس اپتیما با قیمت نمایندگی از طریق همین سایت اقدام کنید.

قیمت باطری ups اپتیما

قیمت باطری ups اپتیما

قیمت باطری ups با توجه به ظرفیتش متفاوت است بدین صورت که هر چه ظرفیت یک باتری یو پی اس بیش تر باشد قیمت آن نیز بیش تر است. باطری ups اپتیما ضمن داشتن کیفیت بسیار خوب قیمتی مناسب را نیز به خود اختصاص داده است. باطری ups اپتیما در ظرفیت هایی پایین تا بالا از ۱۳۰۰۰۰ هزار تومان تا ۲۵۰۰۰۰۰ هزار تومان متغیر است.

از طریق این مرکز می توانید این باتری را با قیمت اصلی و با حذف واسطه ها تهیه کنید و در هر کجای ایران که باشید در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. در صورت نیاز به مشاوره و استعلام قیمت می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران

شهر بزرگ و صنعتی تهران از مراکز اصلی مستقیم و پخش انواع باتری یو پی اس قرار دارد به طوری که انواع باتری یو پی اس اعم از ایرانی و خارجی در این شهر به قیمت اصلی یافت می شود و به سراسر کشور عرضه و پخش می گردد.

اگر به دنبال خرید باتری یو پی اس از تهران هستید اما بایستی مسافتی طولانی را برای این کار طی کنید، لازم به ذکر است از طریق این مرکز فروش اینترنتی می توانید انواع باتری یو پی اس را به طور مستقیم تهیه کنید و محصول مورد نیاز شما در هر کجا که باشید از تهران پس از طی ۸ روز کاری ارسال می گردد.

قیمت باطری خشک یو پی اس

قیمت باطری خشک یو پی اس

باتری های یو پی اس در انواع مختلفی تولید می شوند که پرکاربرد ترین آنها باتری سرب اسید می باشد که خود در دو نوع باتری مایع با درپوش باز و خشک با درپوش بسته تولید می شود.
باتری یو پی اس از نوع خشک بسیار پر استفاده تر از نوع دیگر است زیرا این باتری نگهداری از آن آسان است و نیاز به سرویس ندارد. این باتری ها عموما با ولتاژ ۱۲ ولت تولید می شوند که ظرفیت های متفاوتی نیز دارند و این امر باعث شده تا این باتری ها در مکان ها و صنایع بسیاری مورد استفاده قرار گیرد تا کاربران بتوانند باتری مورد نیازشان برای کاربرد های گوناگون را به راحتی انتخاب نمایند.

قیمت باتری یو پی اس یکی از مسائل بسیار مهم در امر انتخاب باتری یو پی اس است و اکثر مشتریان به دنبال خرید یک باتری با قیمت مناسب و همچنین با کیفیت مطلوب هستند.
باطری های خشک یو پی اس در برند های مختلفی در اکثر نقاط جهان تولید می شوند که از نظر قیمت و کیفیت با هم متفاوت هستند. اگر به دنبال خرید یک باتری خشک سرب اسید هستید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت باطری یو پی اس کره ای

قیمت باطری یو پی اس کره ای

آیا به دنبال خرید باطری یو پی اس کره ای هستید و نمیدانید کدام یک از انواع این باتری ها با کیفیت تر است؟ آیا می دانید مراکز فروش باطری های کره ای بهتر است؟

باطری های کره ای از نمونه های بسیار درجه یک و باکیفیت بازار هستند که برند نیومکس و یونیکور از بهترین انواع آنها می باشند.

باطری یو پی اس نیومکس: شرکت نیومکس در سال ۱۹۷۹ تاسیس شد که ابتدا به تولید باتری های صنعتی مشغول بود و رفته رفته به تولید باتری یو پی اس با بالا ترین استاندارد های بین المللی پرداخت و در حال حاضر ۴۳ درصد از بازار کره ی جنوبی را در دست دارد و همچنان در حال توسعه ی هر چه بیش تر این شرکت است به طوری این روز ها برند تولیدی اش را به بسیاری از نقاط کشور صادر می کند.

باتری یو پی اس یونیکور: بی شک از بهترین انواع باتری های کره ای برند یونیکور است به طوری که اکثر شرکت های آلمانی از باتری استفاده می کنند. دلیل کیفیت بالای این باتری استفاده از تکنولوژی بروز استفاده می کند و با استفاده از بازترکیب اکسیژن استفاده از باتری را بدون نیاز به اضافه کردن آب و یا اسید ممکن می کند.

باتری یو پی اس راکتشرکت راکت نیز از شرکت های معتبر تولید باتری یو پی اس است که این محصول را با بالا ترین کیفیت و استاندارد های بین المللی به بازار عرضه می کند. شرکت راکت امروزه این باتری یو پی اس رت به شرکت های اروپایی صادر می کند و امروزه رقیبی سرسخت برای اکثر تولید کنندگان اروپایی به شمار می آید.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

اگر به دنبال خرید باتری یو پی اس صبا باتری به طور مستقیم از طریق نمایندگی های فروش آن هستید، می توانید از طریق این سایت اقدام کنید تا بتوانید با عوامل فروش این باتری یو پی اس بسیار خوب ایرانی را با قیمت اصلی و با تیراژ های بالا و یا به طور جزئی با ظرفیت های مختلف خریداری کنید.

شرکت باتری یو پی اس صبا از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان ایرانی است که انواع این باتری را از نوع سیلد اسید برای استفاده در مکان ها و مراکز گوناگون از قبیل نیروگاه ها، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها و بسیاری مراکز دیگر با بهترین کیفیت ممکن و با بهره گیری از بالاترین تگنولوژی و دانش روز دنیا تولید می کند.”
این شرکت همواره در حال گسترش کارخانه ی خود در بسیاری از شهر های ایران است و هم اکنون ۲۱ درصد از سهم بازار داخلی را در دست گرفته است و این مسئله به علت کم بودن طول عمر محصولات تولید شده این شرکت به سبب بوجود امدن  برتری رقابتی از دید کیفیت در برابر تولیدات چینی میباشد.

قیمت باطری یو پی اس ۱۲ ولت

قیمت باطری یو پی اس 12 ولت

امروزه باتری یو پی اس نقش بسیار مهمی را در زندگی افراد دارد زیرا بسیاری از دستگاه ها و لوازم موجود در کارخانه ها، منازل و بسیاری از مکان های دیگر با نیروی برق کار می کنند و در صورت قطعی برق بسیاری از فعالیت ها متوقف شده و ممکن آسیب های جدی به بسیاری از لوازم وارد کند، در این میان باتری یو پی اس بسیار چاره ساز است به طوری که در صورت قطعی برق به صورت اتوماتیک وارد مدار می شود و برق مورد نیاز را تامین می کند.

باطری های یو پی اس ۱۲ ولت از نوع سیلد اسید هستند که در ظرفیت های مختلفی برای کارایی های گوناگونی در نقاط بسیاری از جهان تولید می شوند و قیمت های گوناگونی را به خود اختصاص می دهد.

برای انتخاب باتری یو پی اس مناسب بایستی با توجه به نیازتان برای این کار اقدام کنید و این مسئله بدان معنی است که شما بایستی توان مورد نیازتان را محاسبه کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

باتری یو پی اس ۲۸ آمپر

همان طور که ذکر شد باتری های یو پی اس در ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند و یکی از ظرفیت هایی که بسیار پرکاربرد می باشد ۲۸ آمپر ساعت است. موارد کاربرد باتری یو پی اس ۲۸ آمپر به شرح زیر می باشد.

کاربرد باتری یو پی اس ۲۸ آمپر

 • سیستم های اعلام و اطفاء حریق
 • منابع تغذیه و یو پی اس
 • سیستم های مخابراتی
 • نیروگاه های بادی و خورشیدی
 • روشنایی اضطراری
 • تجهیزات اندازه گیری موبایل
 • تجهیزات نظامی
 • آسانسور
 • خطوط انتقال راه آهن و تجهیزات کنترل اتوماتیک

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

باتری یو پی اس

خریدار باتری یو پی اس مرغوب

اگر خریدار باتری یو پی اس مرغوب با کیفیت هستید و نمی دانید مرکز فروش …

کانال تلگرام