باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس صبا / فروش باتری یو پی اس صبا

فروش باتری یو پی اس صبا

فروش باتری یو پی اس صبا که یکی از بهترین برند های باتری یو پی اس ایرانی می باشد، از طریق سایت ما امکان پذیر است. این باتری در اکثر شهر های ایران تولید می شود و سپس به نمایندگی باتری یو پی اس و بسیاری از بازار های فروش ارسال می گردد. شما می توانید این باتری را به صورت عمده و جزئی در این مرکز سفارش دهید.

 

باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس صبا

UPS به طور معمول برای محافظت از رایانه ها، مراکز داده، تجهیزات مخابراتی و یا سایر تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد.

باتری یو پی اس وسیله ای مهم بوده که با تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی، بین دو نقطه اختلاف پتانسیل الکتریکی به وجود آورده و سبب شارژ بارهای الکتریکی می شود و برق DC تولید می کند.

شرکت باتری یو پی اس صبا یکی از بهترین تولید کنندگان باتری یو پی اس در ایران است.

این شرکت نیاز بازار ایران را در زمینه انواع باتری برطرف کرده است.

نوع باتری مورد استفاده در یو پی اس شرکت صبا سیلد اسید می باشد.

کاربرد باتری یو پی اس صبا

 • سیستم‌های برق اضطراری و یو پی اس
 • سیستم‌های اضطراری پشتیبانی
 • سیستم های مخابراتی
 • سیستم های برق خورشیدی، بادی، هیبریدی و
 • انواع تجهیزات نیازمند برق  DCو….

شاید شما هنگام خرید باتری یو پی اس در انتخاب نوع ایرانی و خارجی آن دچار تردید باشید.

امروزه شرکت های بسیاری در ایران به تولید باتری یو پی اس می پردازند.

این باتری ها از نظر کیفیت شرایط مطلوبی دارند.

مجموعه ما تامین کننده انواع باتری یو پی اس، در ارائه خدمات فروش و مشاوره و خدمات پس از فروش باتری یو پی اس صبا پیشتاز است. در صورت وجود هر گونه سوال و مشاوره می توانید با مشاوران در این حوزه در ارتباط باشید.

نمایندگی باطری یو پی اس (ups) صبا

نمایندگی باطری یو پی اس (ups) صبا

اگر به دنبال راهی برای برقراری ارتباط مستقیم با عوامل فروش شرکت صبا می باشید، می توانید از طریق نمایندگی باتری یو پی اس صبا که در بسیاری از شهرهای ایران وجود دارد، اقدام کنید.

از طریق این نمایندگیهای فروش می توانید به راحتی این باتری یو پی اس را با هر تعداد در انواع گوناگونی تهیه کنید و همچنین از سالم بودن و اصل بودن آن نیز اطمینان حاصل کنید.

شایان ذکر است شرکت صبا باتری دارای نمایندگی های فروش در بسیاری از شهرهای ایران است و و این مسئله کار شما را بسیار آسوده کرده است و لازم نیست مسافت زیادی را طی کنید تا بتوانید این باتری را تهیه کنید.

قیمت باتری سیلد اسید صبا

قیمت باتری سیلد اسید صبا

همانطور که ذکر شد باتری های سیلد اسید صبا در ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند و هر یک از آنها با قیمت های متفاوتی دارند، هر چه ظرفیت یک باتری بیشتر شود، قیمت آن نیز بیشتر می‌شود.

باتری های سیلد اسید صبا از قیمتی بسیار مناسب تر از انواع دیگر باتری ها برخوردارند.

قیمت انواع باطری سیلد اسید  ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر یو پی اس

باتری های ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر با توجه به برند شان قیمت های متفاوتی به خود اختصاص می دهند دلیل اصلی تفاوت این قیمت ها به کیفیت آنها برمیگردد زیرا این بازی های سیلد اسید ابعاد و وزن های متفاوتی در بازار های فروش عرضه می گردند  و از آنجایی که ماده اصلی این بازی ها سر می باشد و سرخ قیمتی جهانی دارد بنابراین هر چه میزان سرب استفاده شده در یک باتری بیشتر باشد قیمتی گران تر نیز دارد

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر چه کاربرد هایی دارد؟

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

هر یک از وسایل و تجهیزات الکترونیکی برای تامین برق مورد نیاز شان در هنگام قطعی برق به ظرفیتهای گوناگونی از باتری های یو پی اس احتیاج دارند. باتری های یو پی اس ۱۰۰ آمپر صبا در سیستم های مخابراتی، نیروگاه های هسته ای و بسیاری از صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

شایان ذکر است که این باتری دارای سیستم ایمنی بازترکیبی هیدروژن و اکسیژن است که این امر باعث می شود از اشتعال abs جلوگیری شود و همچنین این باتری بی نیاز از سرویس و نگهداری است و مزایای بسیاری دیگر نظیر عدم تولید گازهای خورنده، عدم نشتی الکترولیت و بسیاری موارد دیگر دارد.

چطور می‌توان از قیمت انواع باطری ۱۲ ولت ۴۲ آمپر باتری اطلاع پیدا کرد؟

باتری های یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر در برند های گوناگونی از جمله صبا، زوما، ولتامکس، نیومکس، یونیکور، اپتیما و غیره تولید می شود. هر یک از آنها قیمت های متفاوتی به خود اختصاص دادند و این تفاوت قیمت به کیفیت تولید آن ها برمیگردد اما به این نکته دقت داشته باشید که فقط قیمت بالا نشانه یک باتری یو پی اس خوب نیست، گاهی ممکن است شما باطری با قیمت مناسب تر تهیه کنید و کارایی بسیار بهتری برای شما داشته باشد.

در این مجموعه انواع باتری یو پی اس را با ظرفیت ۴۲ آمپر فروش می‌رسانیم و اطلاع از قیمت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴2 آمپر صبا باتری

باتری های ۴۲ آمپر صبا باتری با وزن ۱۴.۶ کیلوگرم و در ابعاد ۱۶۹*۱۹۷*۱۶۶ میلی متر تولید شده اند و در بازار فروش با بدنه ای بسیار مقاوم و مستحکم و همچنین کیفیت ساخت بسیار عالی و مناسب به فروش می رسند. این باتری از کارایی بسیار بالا برخوردار است و در بسیاری از مکان ها همچون بیمارستانها، ویلچر ها، آسانسورها، سیستم های تولید برق خورشیدی دستگاه های یو پی اس مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت این باتری از ۷۰۰ هزار تومان الی ۸۰۰ هزار تومان متغیر است

باتری یو پی اس صبا ۲۸ آمپر در نمایندگی فروش

باتری یو پی اس صبا در ظرفیت های گوناگونی از نوع اسید با ولتاژ ۱۲ ولت تولید می‌شود. یکی از این ظرفیت های پرکاربرد در بسیاری از صنایع ۲۸ آمپر ساعت است که میزان تقاضای بسیاری در میان افراد جامعه دارد.

کاربرد باتری ۲۸ آمپر صبا

 • سیستم های برق اضطراری و یو پی اس
 • سیستم های اضطراری پشتیبانی
 • سیستم های مخابراتی
 • روشنایی اضطراری
 • سیستم های برق خورشیدی بادی هیبریدی
 • انواع تجهیزات نیازمند برق dc و غیره

خرید باتری ups صبا باتری

خرید باتری ups صبا باتری

امروزه به هدف کارایی بهتر دستگاه های الکترونیکی، پیشگیری و جلوگیری از به وجود آمدن بسیاری از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری از باتری های یو پی اس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این باتری ها یک منبع قابل اطمینان از تامین برق الکترونیکی می‌باشند و در زمانی که ناهماهنگی در به روز رسانی برق شهری به وجود بیاید و یا به طور کل قطع گردد، از باتری یو پی اس استفاده میشود، زیرا می تواند برق مورد نیاز این دستگاه ها را تامین کند و در مواقع افت ولتاژ و تغییر نوسان از دستگاه های الکتریکی محافظت نماید.

اگر به دنبال تهیه یک باتری یو پی اس بسیار خوب و با کیفیت ایرانی هستید پیشنهاد ما خرید باتری یو پی اس صبا باتری است

این باتری از نوع اسید اسید در ظرفیت های گوناگون تولید می شود و قابل استفاده در در بسیاری از تجهیزات الکترونیک به عنوان یک تامین کننده برق شهری می باشد.

ممکن است شما برای انتخاب باتری یو پی اس از نوع ایرانی و خارجی دچار تردید باشید، لازم به ذکر است شرکت به تولید بهترین انواع باتری یو پی اس مشغول است این باطری ها از قیمتی بسیار مناسب تر از انواع خارجی برخوردار است.

شرکت صبا باتری

شرکت صبا باتری یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کنندگان باتری یو پی اس در ایران می باشد که دارای چندین کارخانه در بسیاری از شهر های ایران است این شرکت توانسته است ۲۱ درصد از سهم بازار داخلی ایران را به دست بگیرد و این امر به علت پایین بودن طول عمر محصولات تولیدی به دلیل ایجاد مزیت رقابتی از لحاظ کیفیت در مقابل تولیدات چینی می باشد.

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

لیست قیمت باتری  ups صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس کره ای

یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع باطری های یو پی اس موجود در بازار، باتری یو پی اس کره ای می باشند این باتری ها در برند های گوناگونی توسط شرکت های مختلفی در کشور کره تولید می گردد. این شرکت‌ ها با نام‌ های تجاری نیومکس، راکت، یونیکور در حال فعالیت می باشد.

باتری های یو پی اس کره ای قیمت هایی بیشتر نسبت به انواع باتری های دیگر برخوردارند و دلیل این امر وجود سرب بسیار در آن هاست. تفاوت سرب موجود در باتری های کره ای با انواع دیگر حدود ۳۰ الی ۳۵ گرم تخمین زده شده است و این امر باعث شده تا طول عمری بیشتر داشته باشند. امروزه بسیاری از شرکت‌های اروپایی به دنبال تهیه این باتری یو پی اس می باشد.

 

قیمت باتری یو پی اس کره ای

فروش آنلاین باتری یو پی اس چه مزیت هایی دارد؟

اکنون دیگر تجارت به شیوه های سنتی به تدریج رو به نابودی است و در سالهای پیش رو اکثر از افراد تمایل دارند تا به صورت اینترنتی و آنلاین به تهیه محصولات مورد نیاز شان بپردازند تا فرصت هایشان در مسیرهای طولانی و پر ترافیک شهری هدر نرود و همچنین در هزینه هایشان صرفه جویی گردد.

فروش آنلاین باتری یو پی اس نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. ممکن است شما صاحب یک مرکز تولیدیدر حاشیه شهرها و یا به دور از شهرهای بزرگ باشید و احتیاج به باتری یو پی اس دارید و امکان آمدن به شهر های بزرگ برای شما میسر نباشد، شما میتوانید این محصول را از طریق این مرکز آنلاین سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

شایان ذکر است مجموعه ما این باتری را بی واسطه و با قیمت اصلی آن به دست شما در هر کجای ایران که باشید خواهد رساند.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

فروش باتری یو پی اس در تهران

 اگر برای خرید باطری یو پی اس مورد نیازتان در محل زندگی با مشکل روبرو هستید، لازم به ذکر است که شهر تهران قطب اصلی واردات انواع برندهای باتری یو پی اس می باشد. زیرا انواع باتری ها ابتدا به این شهر آمده و سپس به اکثر نقاط کشور عرضه می گردند. همچنین بسیاری از باتری های ایرانی دارای دفاتر فروش در این شهر می باشند و به راحتی می توانید انواع باتری های یو پی اس ایرانی و خارجی را در کمترین زمان ممکن در تهران بیابید و با قیمت اصلی آنها و با حذف واسطه ها خریداری کنید.

باتری یو پی اس ماتریکس

در حال حاضر برند ماتریکس از برندهای بسیار خوب بازار می باشد و قیمتی مناسب نیز به خود اختصاص داده است می توان از آن در حوزه‌های گوناگونی مورد استفاده قرار داد. همچنین از طول عمر مناسبی نیز برخوردار است.

 قیمت باطری خشک یو پی اس

باتری های خشک یو پی اس همان باتری های سرب اسید هستند که با درپوش بسته تولید می شود این باتری ها در انواع برند های مختلفی تولید می شوند و همچنین قیمت هایی بسیار مناسب نیز به خود اختصاص داده اند.

این باتری ها بی نیاز ز سرویس و نگهداری هستند به علت سهولت استفاده طرفداران بسیاری را در بسیاری از کشورها دارند و همچنین بسیاری از کارخانه ها تمایل دارند تا این نوع باتری یو پی اس را تولید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده سریع ترین راه برای تهیه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام