باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس نیومکس / فروش باتری یو پی اس نیومکس ارزان قیمت

فروش باتری یو پی اس نیومکس ارزان قیمت

در این مرکز فروش باتری یو پی اس نیومکس با بهترین کیفیت ممکن و با قیمت ارزان انجام می گیرد. باتری یو پی اس نیومکس کره از نوع سیلد اسید در ظرفیت های مختلف و با طول عمر بالا تولید می شوند. برای خرید این باتری می توانید ابتدا با مشاوران ما تماس بگیرید و از قیمت و موجودی آن مطلع شوید.

کاربرد باتری یو پی اس و انواع آن

یو پی اس دستگاهی الکترونیکی است که به عنوان یک منبع تغذیه بدون وقفه مورد استفاده قرار می گیرد. باتری یو پی اس در کنار این دستگاه می گیرد. این باتری در انواع مختلفی تولید می شود که هر یک مزایا و معایبی نسبت به انواع دیگر دارد.

انواع باتری یو پی اس

  • سیلد اسید
  • نیکل کادمیوم
  • لیتیوم

غالبا اکثر کارخانجات دنیا از نوع سیلد اسید برای ساخت باتری های خود استفاده می کنند. زیرا این باتری از طول عمر مناسبی برخوردار است و قابل بازیافت است. و همچنین عدم نیاز به سرویس و نگهداری از دیگر مزایای آن است.

باتری یو پی اس سیلد اسید نیومکس (newmax)

استفاده از یک باتری با کیفیت تاثیر بسزایی بر عملکرد یو پی اس دارد. به طوری که بهترین یو پی اس بدون استفاده از یک باتری خوب کارایی ندارد. باتری های سیلد اسید نیومکس به علت داشتن وزن بالا که ناشی از استفاده از میزان سرب بیشتری است، از طول عمر بیشتری نسبت به سایر باتری ها دارند. و از طرفی قیمت بیشتری نیز به خود اختصاص داده اند.

ویژگی های باتری یو پی اس نیومکس

  • طول عمر بالای ۸ سال
  • وزن بالا
  • تولید در ظرفیت های گوناگون و قابلیت نصب در هر جهت
  • ایمن
  • عدم نشت گاز

پخش انواع باتری یو پی اس نیومکس در ظرفیت های مختلف از طریق این سایت امکان پذیر است.

فروش باتری یو پی اس نیومکس

باتری یو پی اس با توجه به نیاز حیاتی که در بسیاری از مکان ها دارد توسط کارخانه های بسیاری و برند های متفاوتی به بازار های فروش عرضه می گردد. یکی از بهترین و با کیفیت ترین این برند ها نیومکس است که در کشور کره ی جنوبی تولید می شود. تولید عمر بالای این باتری یو پی اس موجب شده تا به بسیاری از کشور های جهان صادر شود. در این مرکز عرضه باتری یو پی اس نیومکس در سراسر کشور امکان پذیر است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش باتری یو پی اس نیومکس

سایت فروش باتری یو پی اس نیومکس

آیا بهترین سایت فروش باتری یو پی اس نیومکس را می شناسید؟ آیا چیزی درباره مزیت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام