باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس صبا / فروش فوری بهترین باتری یو پی اس صبا

فروش فوری بهترین باتری یو پی اس صبا

فروش فوری بهترین باتری یو پی اس صبا از طریق این مرکز با قیمت کارخانه امکان پذیر است. باتری یو پی اس صبا یکی از بهترین باتری تولید شده در ایران است. برای سفارش باتری یو پی اس صبا به طور جزئی و عمده هر چه سریع تر اقدام کنید.

باتری یو پی اس چیست؟

باتری یو پی اس چیست؟

آیا می دانید باتری یو پی اس چیست و چرا باید یک باتری یو پی اس داشته باشیم؟

باتری یو پی اس دارای یک سیستم مجهز به مدار هوشمند قطع و وصل هستند که با انرژی که دارند در کسری از ثانیه به طور اتوماتیک وارد مدار می شوند تا برق مورد نیاز به مدت ۲۴ ساعت و گاهی تا ۸ ساعت را تامین می نماید این مسئله به باتری یو پی اس مورد نظر دارد

ممکن است شما در حال انجام یک کاری مهم هستید و همیشه نگران این موضوع هستید که اگر به طور ناگهان برق شهر قطع گردد چه مشکلاتی برای تان پیش می آید

در این صورت مهمترین راهکار استفاده از یک باتری یو پی اس است.

 موارد مورد اهمیت استفاده از باتری یو پی اس

 • ذخیره و ایجاد بک آپ برای کارهای مهم
 • خاموش کردن تجهیزات الکتریکی از جمله کامپیوتر برای جلوگیری از آسیب های احتمالی

باتری های یو پی اس در انواع مختلفی تولید می شود.

 انواع باتری یو پی اس

 • اسید
 • نیکل کادمیوم
 • لیتیوم

باتری های نیکل کادمیوم و سرب اسید پرکاربرد ترین انواع باتری ها هستند در اینجا به تجزیه و تحلیل هر دوی این باتری‌ ها می پردازیم.

باتری های سیلد اسید دارای دو قطب مثبت و منفی می باشند، قطب مثبت آنها از اکسید سرب تشکیل شده است که با آن آند نیز می گویند و قطب منفی را کاتد می نامند. الکترولیت این باتری از اسید سولفوریک و آب تشکیل شده است. اسید سولفوریک در باتری های سرب اسید مورد استفاده قرار می گیرد که ۲۵ الی ۳۰ درصد از محلول داخل را تشکیل می دهد.

مزایای استفاده از باتری های سیلد اسید یو پی اس

باتری های سیلد اسید یو پی اس

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • عدم نشتی الکترولیت
 • طول عمر طولانی
 • عدم تولید گاز خورنده
 • دشارژ خود به خودی پایین
 • کم حجم
 • قابل نصب روی تجهیزات
 • ۲ الی ۵ برابر ارزان‌تر از باتری های نیکل کادمیوم

شایان ذکر است این باطری های سرب اسید قابل استفاده در دو نوع فعالیت متفاوت را دارند. بدین صورت که هم طور پیوسته و بدون وقفه مورد استفاده قرار می گیرند و نوع دیگر در سیستم های آماده به کار یا استندبای.

باتری یو پی اس صبا

یکی از بهترین و معروف ترین تولید کننده باتری یو پی اس ایرانی، شرکت باتری یو پی اس صبا می باشد. باتری یو پی اس صبا از نوع سیلد اسید در ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های گوناگونی تولید می شود. این باتری از طول عمری پایین بین یک تا سه سال برخوردار است.

باتری یو پی اس صبا

کاربرد باتری های یو پی اس صبا:

 • سیستم‌های برق اضطراری و یو پی اس
 • سیستم‌های اضطراری پشتیبانی
 • سیستم های مخابراتی
 • روشنایی اضطراری
 • سیستم های برق خورشیدی، بادی، هیبریدی و
 • انواع تجهیزات نیازمند برق  DCو….

فروش فوری بهترین باتری یو پی اس

فروش فوری بهترین باتری یو پی اس

این مرکز از مراکز اصلی فروش فوری بهترین باتری یو پی اس در برند ها و انواع گوناگون منجمله باتری یو پی اس صبا می باشد. در صورتی که فرصت کافی برای تهیه این باتری ندارید، می توانید از طریق فروش اینترنتی باتری یو پی اس صبا اقدام کنید.

اگر به دنبال خرید باتری یو پی اس با بهترین کیفیت هستید، لازم است ملاک های انتخاب یک باتری یو پی اس را بدانید.

ملاک های انتخاب بهترین باتری یو پی اس

 • طول عمر باتری یو پی اس
 • ووزن باتری UPS
 • تکنولوژی ساخت آن
 • بازدهی BATTERY UPS

اما به این نکته توجه داشته باشید به غیر از نوع باتری و برند آن نگهداری صحیح ار آن نیز تاثیر بسیار زیادی بر طول عمر آن دارد.

خرید باتری یو پی اس صبا

خرید باتری یو پی اس صبا

امروزه با توجه به استراتژی بودن باتری یو پی اس و نیاز شدید بازار ایران به این محصول شرکت هایی اقدام به تولید در ایران کرده اند که از بزرگترین و بهترین این شرکت ها، شرکت باتری یو پی اس صبا می باشد.

شرکت صبا باتری دارای کارخانه ها و خطوط تولیدی بسیاری در شهرهای ایران است و هر روزه به دنبال تولید محصولات با کیفیتی بسیار خوب و همچنین افزایش خطوط تولیدی خود می باشد و از این طریق نیز باعث شده تا بسیاری از متخصصان و نیروهای کار ایرانی مشغول به کار شوند و نیاز بازار ایران در حد قابل توجهی تامین گردد.

خرید باتری یو پی اس صبا از از نوع سیلد اسید با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت های گوناگونی مناسب برای انواع مکان ها و دستگاه های الکتریکی از طریق این مجموعه امکان پذیر است. برای این کار ابتدا بایستی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و سپس برای تهیه این باطری اقدام کنید.

نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری

قطعاً در شهر و محل زندگی شما نمایندگی فروش انواع محصولات وجود دارد. آیا میدانید هدف از ایجاد این نمایندگی ها چیست؟

تولید کنندگان انواع محصولات از جمله باتری یو پی اس برای اینکه بتوانند محصولات تولیدی خود را به فروش برسانند، اقدام به ایجاد نمایندگی های فروش کرده اند. نمایندگی باتری یو پی اس صبا نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

از طریق این نمایندگی میتوانید محصول مورد نیاز خود را به راحتی در شهر محل زندگی تان با قیمتی ارزان و واقعی آن ها تهیه نمایید و همچنین در صورت لزوم ایجاد قراردادهای تجاری در محیطی امن و قابل اطمینان بپردازید.

باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر

یکی از کاربردی ترین تولیدات شرکت صبا، باتری یو پی اس صبا ۱۰۰ آمپر می باشد که دارای بیشترین کارایی در بین انواع این محصول می باشد.

این باتری از جنس abs تولید شده و ضد اشتعال می باشد و دارای استاندارد های بین المللی است.

 نام محصول باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر
نام برند صبا باتری
نوع باتری سیلد
ولتاژ ۱۲ ولت
ظرفیت(دشارژ ۱۰ ساعته) ۱۰۰ AH
ارتفاع کل ۲۲۲
ارتفاع ۲۱۶
طول ۳۲۸
عرض ۱۷۲
وزن ۳۵
گارانتی ۱۵ ماه گارانتی

 

 

ظرفیت ۲۵ درجه سانتی گراد ۱ ساعته۲ ساعته۳ ساعته ۱۰۰    AH۷۵      AH۵۵      AH
مقاومت داخلی باتری با شارژ کامل ۴٫۵ میلی اهم
تاثیر دما بر ظرفیت (دشارژ ۱۰ ساعته) ۳۵ C۲۵ C۰ C– ۱۰ C ۱۰۲۱۰۰۸۵۷۵
دشارژ خود به خودیC 25 ظرفیت بعد از ۳ ماه انبارشظرفیت بعد از ۶ ماه انبارشظرفیت بعد از ۱۲ ماه انبارش ۹۱%۸۲ %۶۴ %
محدوده ولتاژ ۲۵ C استفادهپیوسته ولتاژ ۲/۴۰ الی۲/۴۵ ولت بر سل
محدوده ولتاژ ۲۵ C سیستم آماده به کار

قیمت باطری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر صبا

خرید باتری یو پی اس صبا

باتری های یو پی اس ۷ آمپر نیز کاربردهای بسیاری در بسیاری از صنایع برخوردارند. از این باتری برای استفاده آسانسور و دستگاه هایی که نیاز به جریان کمتری دارند، تا به کار بیفتند، مورد استفاده قرار می گیرد.

این باتری نیز در انواع برندهای گوناگون را با قیمت های متفاوتی تولید می شود .شرکت صبا باتری از تولیدکنندگان این محصول است که از نظر کیفیت و استاندارد در سطح بالایی می باشد و از نقاط قابل ذکر این محصول قیمت آن است. قیمت این باتری با مقایسه با برندهای دیگر بسیار مناسب است.

قیمت باطری ۲۸ آمپر یو پی اس

باتری یو پی اس ۲۸ آمپر نیز در برندهای گوناگون تولید می شود این باتری ها نیز در بسیاری از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد باطری ۲۸ آمپر یو پی اس

 • آسانسور
 • دستگاه های یو پی اس ای تی ام سی
 • دوربین های مدار بسته
 • درب پارکینگ
 • شبکه های کامپیوتری
 • دزدگیر
 • تجهیزات پرتابل
 • سیستم های کنترل
 • ویلچر

فروش باتری یو پی اس در تهران

فروش باتری یو پی اس در تهران

برای خرید عمده و ارزان انواع باتری یو پی اس با برند های مختلف خارجی و ایرانی به شهر تهران بیاید زیرا تامین کنندگان عمده و اصلی این محصول در این شهر حضور دارند و و با داشتن دفاتر فروش به راحتی می توانید این محصول را را با قیمت واقعی آنها خریداری کنید

اگر شرایط  و فرصت آمدن این شهر بزرگ را ندارید، می توانید به مجموعه ما مراجعه کنید. زیرا این مرکز از تامین کنندگان و عمده فروشان اصلی بازار تهران میباشد و هر مدل از این بازی را که بخواهید، می توانید از طریق کارشناسان ما سفارش دهید و پس از ۴۸ ساعت کاری این محصول از شهر تهران به مکان مورد نظر شما خواهد رسید.

قیمت باطری خشک یو پی اس

باتری خشک یو پی اس همان باتری های سرب اسید هستند. این باتری توسط یک فیزیکدان فرانسوی تولید و به بازار عرضه گشت. از آنجایی که این باتری ها به عنوان اولین باتری‌ ها با قابلیت شارژ مجدد بودند که با استقبال بسیاری از افراد روبرو شد و تقریباً ۸۰ درصد از کل مصرف سرب دنیا برای ساخت باطری های سرب اسید مورد استفاده قرار می گیرد.

باتری های سرب اسید دارای ساختار فیزیکی و شیمیایی هستند که باعث می‌شود امکان ریزش اسید و متصاعد شدن گاز به خارج وجود نداشته باشد و اسید در آن کاملاً مهار شده است.

یکی از بهترین مزیت های این باطری عدم نیاز به سرویس و نگهداری آنها می باشد و همچنین قیمت آنها در مقایسه با باتری های نیکل کادمیوم آنها را به بهترین باطری برای مصارف گوناگون همچون کشتی‌ها، خودروها و ups ها قرار داده است.

باتری های خشک یو پی اس توسط کارخانه های بسیاری در سراسر دنیا تولید می شوند که هر یک از آنها قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت انواع باطری های خشک یو پی اس با برندهای گوناگون ایرانی و خارجی می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

 فروش آنلاین باتری یو پی اس

امروز شیوه خرید و فروش به طور کلی با گذشته تغییر کرده است و افراد برای تهیه محصولات مورد نیازشان می توانند از طریق جستجو در اینترنت به راحتی هر محصولی را اعم از صنعتی، دیجیتالی، غذایی و … را به راحتی پیدا کنید و در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه ای اندک خریداری نمایید.

فروش آنلاین باتری یو پی اس نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. با توجه به اینکه این محصول به راحتی قابل دسترس در همه شهرها نیست و تامین کنندگان و عرضه کنندگان اصلی این محصول را به شهرهای مرزی و یا پایتخت کشور یعنی تهران آورده و سپس بنا به درخواست مشتریان به بسیاری از مناطق عرضه می نمایند.

مجموعه ما اقدام فروش آنلاین انواع باتری یو پی اس با برندهای مختلف ایرانی و خارجی کرده است. از این طریق شما می توانید از فروشگاه اینترنتی ما دیدن کنید و به راحتی برای خرید انواع باتری یو پی اس مورد نیازتان اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده

خرید اینترنتی باتری یو پی اس صبا به طور عمده سریع ترین راه برای تهیه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام