باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس لانگ / فروشگاه باتری یو پی اس لانگ درجه یک

فروشگاه باتری یو پی اس لانگ درجه یک

فروشگاه باتری یو پی اس لانگ درجه یک انواع مختلف این باتری یو پی اس را در سراسر کشور عرضه و پخش می کند. کیفیت بالای باتری یو پی اس لانگ باعث شده تا میزان فروش بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد. همین اکنون می توانید این باتری را در این مرکز با قیمتی ارزان خریداری کنید.

فروشگاه باتری یو پی اس لانگ

در فروشگاه باتری یو پی اس لانگ انواع باتری یو پی اس سیلد اسید با قیمتی ارزان موجود است. این مرکز یکی از شناخته شده ترین فروشگاه های عرضه مستقیم باتری یو پی اس در بازار مجازی، سایت بازار باتری یو پی اس است که بازاریان این محصول، آشنایی کاملی با آن دارند. در این فروشگاه قادر به خرید باتری یو پی اس لانگ را در ظرفیت های متفاوتی خریداری کنید. چنانچه نیاز به دریافت مشاوره پیرامون این محصول هستید، همین حالا اقدام کنید.

فروشگاه باتری یو پی اس لانگ

باتری یو پی اس لانگ

شرکت باتری یو پی اس لانگ در تایوان قرار دارد. این باتری با بالاترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شود و از استاندارد های بین المللی برخوردار است. از باتری یو پی اس لانگ در تجهیزات مخابراتی، بیمارستانی، پالایشگاه و پتروشیمی، مراکز اداری و … بی شمار استفاده می شود.

باتری یو پی اس لانگ

انواع باتری ها و موارد مورد استفاده در یو پی اس کدامند؟

 • باتری سیلد اسید
 •  

  باتری نیكل كادمیم

 •  

  باتری لیتیوم

 •  

  باتری سیلور آلكالین

 •  

  باتری خشك

 •  

  باتری ژله ای

باتری یو پی اسمناسب ترین باتری برای دستگاه های یو پی اس، باتری نوع سیلد اسید و نیكل كادمیم میباشند. باتری نوع سیلد اسید بیشتر با درپوش كاملا بسته كه نیاز به سرویس و  نگهداری ندارد و با ولتاژ ۱۲ ولت استفاده می گردد.و باتری های نیكل كادمیم دارای قیمت حدود ۴ تا ۵ برابر باتری های سرب اسید میباشند كه در مقابل دارای طول عمر حدود ۲۰ سال میباشند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش باتری یو پی اس

فروش باتری یو پی اس لانگ

آیا به دنبال خرید یک باتری مناسب برای یو پی اس می گردید؟ برای خرید …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام