باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / قیمت باتری یو پی اس با کیفیت در تخصصی ترین مرکز فروش

قیمت باتری یو پی اس با کیفیت در تخصصی ترین مرکز فروش

برای اطلاع از آخرین قیمت باتری یو پی اس با کیفیت می توانید با مجموعه ما که از تخصصی ترین مرکز فروش می باشدT در ارتباط باشید. این مجموعه متشکل از تیم قوی فروش و پشتیبانی و بسیار مجرب شما را در تهیه انواع باتری یو پی اس مورد نیازتان یاری می نماید. برای سفارش می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت باتری یو پی اس با برند های متفاوت با یکدیگر یکسان نیستند و هر کارخانه برای تولید باتری یو پی اس از تکنولوژی و فناوری خاصی استفاده می کند که باعث می شود از نظر کیفیت و طول عمر نیز با یکدیگر فرق داشته باشد. مجموعه ما در این مرکز به طور تخصصی به فروش این محصول می‌پردازد. برای اطلاع از قیمت روز انواع باتری یو پی اس با ما در ارتباط باشید.

خرید باتری یو پی اس با برندهای معتبر

برای خرید باتری یو پی اس با کیفیت بایستی برندهای معتبر را انتخاب کنید. اما ممکن است برای شما امری دشوار باشد. زیرا هنگامی که به بازارهای فروش می روید با انواع برندهای مختلف روبرو هستید و نمی دانید کدام یک برای شما مناسب تر است.

همچنین شما باید از قبل اطلاعاتی نظیر را پیرامون این محصول داشته باشید تا بتوانید راحت تر آن را انتخاب نمایید.

انواع باتری یو پی اس

 • سیلد اسید
 • نیکل کادمیوم
 • سیلور آلکالین
باتری یو پی اس از نوع سیلد اسید پرکاربردتر از دیگر انواع این باتری هاست. این باتری احتیاج به سرویس و نگهداری ندارد و کاملاً مهر و موم شده است و قیمت مناسب تری نیز برخوردار است. به همین دلیل تولیدکنندگان اغلب این باتری را بازارهای فروش عرضه می کنند.

باتری سیلد اسید نیز در دو نوع مایع و خشک وجود دارد که برای یو پی اس از نوع باتری های خشک استفاده می شود. باتری های خشک با ولتاژهای ۳ ولت، ۶ ولت و ۱۲ ولت و غیره تولید می شود. باتری های یو پی اس ۱۲ ولت پر استفاده تر هستند و در ظرفیت های گوناگون تولید می شود به همین دلیل از آنها می توان کاربردهای بسیار زیادی را توقع داشت.

اگر به دنبال استفاده از باطری های سیلد اسید با طول عمر بالا هستید، بایستی حتماً محیط نگهداری آن در دمای مناسبی حدود ۲۰ الی ۳۰ درجه سانتی گراد باشد. در دما های بالا این باتری طول عمر آن به شدت کاهش می یابد، زیرا در دما های بالا فعل و انفعالات شیمیایی درون آن اتفاق می افتد که باعث می شود گازهای هیدروژن در آن تولید شود در این حالت سوپاپ عمل کرده و گازهای اضافی را خارج می کند و باعث کم شدن الکترولیت می شود به شدت طول عمر آن را کاهش می‌دهد.

اگر می خواهید این باتری را در دماهای بالا مورد استفاده کنید، بهتر است نوع نیکل کادمیوم را خریداری نمایید. این باتری طول عمر بیشتری نسبت به باتری سرب اسید دارد از طرفی قیمت بالاتری را نیز به خود اختصاص می‌دهد.

تولید کننده بهترین باتری یو پی اس با کیفیت در ایران

تولید کننده بهترین باتری یو پی اس با بالاترین کیفیت را در ایران می شناسید؟ آیا ایران موفق به تولید باتری یو پی اس شده است؟

در سال های اخیر با توجه به استفاده از دستگاه های الکترونیکی در بسیاری از مراکز و اهمیت محافظت از آنها ا همچنین تامین نیروی برق در زمان قطعی برق شهر، استفاده از باتری یو پی اس امری بسیار مهم و ضروری بود.

در گذشته بسیاری از باتری یو پی اس مورد استفاده برند های خارجی بودند اما امروزه ایران موفق به تولید بهترین انواع این محصول شده است و تا حد زیادی به خودکفایی رسیده و باعث افزایش اشتغال زایی نیز شده است.

شرکت باتری یو پی اس صبا، از بهترین تولید کنندگان این محصول در ایران به شمار می آید. این شرکت این باتری را از نوع سرب اسید تولید می کند و به بازارهای فروش در سراسر کشور عرضه می نماید. قیمت باتری یو پی اس صبا نسبت به برندهای خارجی بسیار مناسب است.

شما می توانید با مراجعه به سایت فروش باتری یو پی اس در این مرکز انواع باتری یو پی اس صبا را با قیمتی ارزان و کیفیت مرغوب سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن در هر مکانی که هستید، تحویل بگیرید. مجموعه در تلاش است تا این محصول را با حذف واسطه ها به دست شما برساند تا بتوانید آنها را با قیمت واقعی خریداری کنید.

 مزایای باتری یو پی اس سیلد اسید صبا

 • قیمت مناسب
 • طول عمر بالا
 • فشار خون خیلی پایین
 • عدم نشت الکترولیت
 • عدم نیاز به چک کردن سطح الکترولیت و اضافه نمودن آب یا اسید
 • عدم تولید گازهای خورنده
 • برخورداری از سوپاپ اطمینان
 • ضد اشتعال
 • و….

آیا می دانید بازی های سرب اسید چرا به چک کردن سطح الکترولیت یعنی اضافه نمودن آب یا اسید احتیاجی ندارند؟

از مهمترین خصوصیات باتری های سیلد اسید یا همان سرب اسید مقاومت بسیار بالا در مقابل نشت الکترولیت است و در نتیجه عدم نیاز به سرویس و نگهداری آنها می باشد. این ویژگی به علت تکنولوژی به کار رفته در واکنش و اکسیژن است. به این طریق که زمانی اکسیژن از پلیتهای مثبت جدا می شود با توجه به ویژگی منحصر به فرد عایق به سمت پلیت منفی منتشر شده و با توجه به تشکیل آب در سیستم داخلی باتری یو پی اس بدون نیاز به اضافه نمودن آب دستگاه در طول عمر خود عملکرد مناسب خواهد داشت.

قیمت روز باتری یو پی اس درب کارخانه

قیمت باتری یو پی اس مانند دیگر محصولات همواره دارای نوسان است. برای اطلاع از آخرین قیمت روز باطری یو پی اس قیمت های اصلی درب کارخانه میتوانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

یکی از مواردی که بسیار تاثیر مستقیم افزایش قیمت باتری یو پی اس دارد، میزان استفاده از سرب است. زیرا سرب قیمتی جهانی دارد. اگر یک باتری دارای وزن بیشتری باشد، قیمت بالاتری را نیز به خود اختصاص می‌دهد. همچنین وجود سرب بیشتر باعث می شود تا باتری از کیفیت بالاتری برخوردار شود.

شایان ذکر است حدود ۸۰ درصد از میزان سرب موجود در جهان، صرف تولید باتری یو پی اس می شود.

از طرفی اگر شما این محصول را با حذف واسطه ها و مستقیم از تولید کنندگان اصلی آن تهیه کنید، می توانید آن را با قیمت های واقعی به عبارتی به قیمت درب کارخانه تهیه نمایید.

مرکز تولید و فروش باتری یو پی اس در تهران

مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران می باشد. انواع باتری یو پی اس با برند های ایرانی و خارجی ابتدا به تهران می‌آید و سپس به فروشگاه های سراسر کشور عرضه و پخش می گردد.

این شهر دارای بیشترین کارخانه ها و مراکز تولیدی کوچک و بزرگ می باشد. یقینا استفاده از باتری یو پی اس بسیار حائز اهمیت است.

همچنین این شهر به عنوان پایتخت ایران هر روزه مسافران بسیاری برای کارهای مهم تفاوت این شهر می آیند و در هتل ها اقامت می کنند و همچنین موقعیت گردشگری نیز دارد.

در تهران کارخانه های تولیدی باتری یو پی اس نیز وجود دارد که در برند های متفاوتی در حال فعالیت می باشد و این محصول را تولید می نمایند.

 کاربرد باتری یو پی اس

 • مراکز مخابراتی و دیتا سنتر ها
 • تجهیزات پزشکی
 • تجهیزات کنترلی
 • لیفتراک
 • آسانسورها
 • ماشین های شارژی
 • سرور ها و شبکه های رایانه ای
 • پالایشگاه و پتروشیمی ها
 • ادارات و سازمان ها
 • نیروگاه های هسته ای
 • پکیج های خورشیدی

تولید باتری یو پی اس اغلب از نوع سرب اسید صورت می گیرد که در این مقاله به آنها اشاره شد. حال می خواهیم به این بپردازیم که طول عمر باتری یو پی اس به چه عواملی بستگی دارد.

میزان طول عمر باتری یو پی اس به عوامل مختلفی وابسته است که برخی از آنها به تولیدکنندگان مربوط می شود و برخی از آن ها به مصرف کنندگان این باطری مربوط می شود.

 1.  عمر طراحی باتری یو پی اس
 2.  خدماتی باتری یو پی اس

طراحی یک باتری یو پی اس، مشخصات اصلی طراحی باتری مربوط می شود. مشخصات اصلی باتری، شامل ولتاژ، آمپر، طراحی سایز باتری، ظرفیت هدایت کننده ها و الکترولیت ها می باشد. قبل از تولید یک بازی طراح‌ها باید این پارامترها را در نظر بگیرد.

در واقع کار طراحان این باتری این است که اطمینان پیدا کنند، الکترولیت و هدایت کننده کافی مناسب با سایز و ابعاد باتری طراحی شده وجود دارد تا بتواند ولتاژ و آمپر مورد نیاز را تا پایان عمر باتری تامین نماید.

از متغیرهای محیطی که باید برای پیروی از شرایط نگهداری بایستی طراحی شده رعایت شود به صورت زیر می باشد:

عمر طراحی باتری یو پی اس

 • میزان دقت ولتاژ شناور شبکه
 • فرکانس دیس شارژ باتری
 • حداکثر میزان دیس شارژ باتری
 • عمق دیس شارژ باتری
 • ولتاژ پایانی
 • دمای عملیاتی باتری
 • میزان جریان ولتاژ موثر در حین شارژ

 خدماتی باتری یو پی اس

 • تاثیر دمای محیط نگهداری باتری
 • راه اندازی باتری یو پی اس طبق اصول
 • پایداری محل نصب باتری یو پی اس
 • تاثیر محیط های خورنده بر باتری یو پی اس
دمای محیط تاثیر به سزایی بر طول عمر باتری یو پی اس دارد. به طوری که اگر دمای محیط بسیار بالا باشد، طول عمر باتری به شدت کاهش پیدا می کند. دمای مناسب برای باتری های سرب اسید ۱۰ الی ۲۰ درجه سانتی گراد یا همان دمای اتاق می باشد.

توجه کنید که افزایش دما تا ۱۰ درجه سانتیگراد باعث کاهش ۵۰ درصد از طول عمر باتری یو پی اس می شود و همچنین کاهش دما باعث کاهش ظرفیت باتری می شود.

فروش آنلاین باتری یو پی اس

اگر به دنبال محصولی میگردید که در محل زندگی شما وجود ندارد و یا اینکه فرصت رفتن به مراکز خرید را ندارید، خرید آنلاین بهترین راه حل است.

خرید آنلاین و اینترنتی یکی از بهترین راه های خرید و فروش است از این طریق شما می توانید به راحتی در هر کجا که هستید و در دسترسی به اینترنت انواع محصولات مورد نیازتان را سفارش دهید.

باتری یو پی اس از جمله محصولاتی است که امروزه بسیار پر کاربرد است به راحتی در همه مکانها قابل دسترس نیست. مرکز فروش آنلاین باتری یو پی اس با انواع برندهای ایرانی و خارجی رواج دارد. شما می توانید این محصول را از طریق این سایت فروش سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

هنگام خرید اینترنتی دقت کنید و از سایت های تقلبی خرید خود را انجام ندهید و هنگام خرید به اعتبار سایت توجه کنید.

این مرکز با داشتن کارشناسان متعهد و مجرب و همچنین متخصص در زمینه فروش و مشاوره اقدام فروش اینترنتی باتری یو پی اس با برندهای مختلفی نموده است. لذا شما مشتریان می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی هر طور که مایل باشید برای تهیه این محصول اقدام کنید.

 تفاوت باتری یو پی اس باتری خودرو چیست؟

باتری های خودرو را باتری های معلق در مایع می نامند. زیرا این باتری‌ها نیروهای الکتریسیته را با استفاده از واکنش اسید سولفوریک بر روی صفحاتی از سرب که در مایع معلق از تولید می‌کند.

باتری های خودرو برای استفاده در یو پی اس مناسب نیستند زیرا امکان دارد که اسید از محفظه باطری بیرون نشت کند، همچنین هنگام شارژ باتری گاز هیدروژن قابل اشتعال تولید می کند که ممکن است بسیار خطرناک باشد.

باتری های یو پی اس برای جلوگیری از هر گونه احتمال نشتی و یا فرار هیدروژن کاملاً بسته شدند به طوری که اسیدرا با لایه هایی از نمد و فیبر میپوشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.batteryups.ir
پست الکترونیکی: fatemetahmasebi468@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس منبع تغذیه الکترونیکی

یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی است که وظیفه اصلی آن، تامین بدون وقفه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام